طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

سیروس مهراندیشساغر صادقیسهراب رفعترضا جلیلی مدیر فروش و مشاور اجراییسحرناز سلیمانی پاکرضا صیادیانعلی رضا بندر ابادuser 5بلوک سبک لیپرمرتضی صادقیایزدیار اهیسجاد اسدی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

طراحی آپارتمان خود را با گیاهان، شاداب کنید!

طراحی آپارتمان یک خانواده در تایوان با گیاهان

بازدید : 10,382 بار

25 اسفند 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

متفاوت بودن در طراحی آپارتمان، این بار با استفاده از گیاهان! استفاده از خلاقیت در طراحی آپارتمان و نمای ساختمان، خود باعث شادابی و انگیزه برای زندگی نو است. از گیاهان، گلدان‌ها و درخچه‌ها در فضای داخلی آپارتمان خود استفاده کنید و از زندگی در خانه‌ای سبز لذت ببرید. یک شرکت طراحی با سلیقه و هنرمندی، برای خانواده‌ی جوانی در یک آپارتمان، باغ و زمین بازی طراحی کرده است. با طراگاه همراه باشید تا این آپارتمان زیبا را بررسی کنید.

ذخیره عکس
طراحی آپارتمان با گیاهان

به لطف وجود گیاهان و استفاده‌ی به‌جا از رنگ سبز و وسایل مناسب، آپارتمان دل‌باز و شاداب شده است. به‌طوری که انگار در فضای بیرون از خانه هستید. قلب آپارتمان 135 متر مربعی‌، یک اتاق بزرگ و باز است که در آن آشپزی، غذا خوردن، بازی کردن و استراحت صورت می‌گیرد و خانواده بیشترین وقتشان را در آنجا می‌گذرانند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

محل بازی همراه با جایی برای مطالعه، در گوشه‌ی اتاق و پشت ناهارخوری قرار گرفته است. بخش دیگری از این طراحی اسباب‌بازی‌ها به‌همراه سرسره بازی کودکان خانواده است که به سادگی و زیبایی طراحی شده‌اند. سرسره در صورت عدم استفاده می‌توانند جمع‌کنند و فقط  تاب را از سقف آویزان کرد. پاسیوی کوچک در فضای داخلی خانه به زیبایی کاشی کاری شده  و مملو از گیاهان سبز و سرزنده است. برای تاکید بیشتر بر حالت باغ گونه‌ی آپارتمان، یک صندلی فلزی سبز و یک تاب کودکانه  جمع شو قرار داده شده است.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

همانطور که در عکس بالا می‌بینید‌، در وسط میز ناهارخوری محلی برای قرار دادن گیاهان آپارتمانی کوچک، در نظر گرفته شده است. برای یادداشت‌های روزانه، دیوار تخته گچی به جای رنگ متداول سیاه به رنگ سبز درآمده است تا یادآور طبیعت باشد. همانطور که می‌بینید در آشپزخانه هم از گیاهان استفاده شده است و گیاهان زیبایی در قفسه‌ی آویزان قرار داده شده‌اند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

یکی از دیوارها برای قرارگیری وسایل اضافی قفسه‌بندی شده است و قسمتی از آن به‌طور ساده باقی‌مانده است تا پیانو در آنجا قرار بگیرد و این موضوع باعث شده است که حجم بزرگ پیانو به چشم نیاید. برای خلق فضاهای زیبا و سرزنده درآپارتمان‌های امروزی راه‌کارهایی به همین سادگی می‌تواند گره‌گشا باشد. 

ذخیره عکس
طراحی آپارتمان با گیاهان

در ایام نوروز شما می‌توانید منزل‌هایی زیباتر و شاداب‌تر داشته باشید. طراگاه منتظر شنیدن نظرات شما مخاطب عزیز هستیم.


بازدید : 10,382 بار

25 اسفند 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاطراحی منزلطراحی آپارتمانطراحی داخلی آپارتماندکوراسیون آپارتماندکوراسیون منزلطراحی داخلی منزلطراحی دکوراسیون منزلآپارتمانمنزلخانهپاسیوباغطراحی باغ

مطالب محبوب »

Wednesday , 28 June , 09:42