طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

شروین حسینیامير احمدي نياشهاب میرزاییانشرکت رویا طرح داخلیبابک مجدپورمهدی جعفری منشالهام صحافیسهیل براکابزار تونل جهانسجاد اسدیکمیل مهدی نژادzahra sadeghi
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

طراحی یک میزغذاخوری زیبا و رمانتیک

با تزیینی زیبا از وسایل ساده‌ای که دارید یک میزغذاخوری طراحی کنید

بازدید : 50,624 بار

19 ارديبهشت 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

صورتی کم رنگ به همراه کمی سبز و طلایی می‌تواند به تزیین و طراحی یک میزغذا خوری با طراوت، کمک کند. با طراگاه همراه باشید تا با ترفندهای تزیین میز غذاخوری آشنا شویم.

ذخیره عکس
طراحی یک میزغذاخوری زیبا و رمانتیک

راحی خوش ذوق به نام « لوری برن اشتاین» طی یک روند ساده به ما کمک می‌کند با ترکیب عناصر آنتیک و یادگاری‌های خانوادگی مثل تبدیل یک روسری به رومیزی و یا ابتکار به‌خرج دادن در ساخت یک پایه‌ی کیک خوشحال کنیم. 

ذخیره عکس

 

یک چیز را به‌عنوان پایه در نظر بگیرید و از هرچه دارید استفاده کنید


برای تزیین این میز٬ طراح از یک روسری استفاده کرده هرچند که غیر منتظره است، اما ما را به هدفمان می‌رساند. اگر از چیزی خوشتان آمد، که تصادفاً هم اندازه میز باشد پس این‌کار را انجام دهید٬ در این مورد او یک پرده و یا رومیزی شسته شده و از یک روسری بسیار بزرگ که شکل و اندازه‌ی خوبی دارد استفاده می‌کند٬ ایده‌ی بسیار خوبی است. 

ذخیره عکس

 

از دستمال سفره و ظروف نقره استفاده کنید 


طراح خوش ذوق، که دستمال سفره‌ی صورتی را بسیار دوست دارد معتقد است که به میز حالتی رمانتیک و ریلکس می‌دهد و یک ترکیب مسحور کننده است. او می‌گوید که با یک حلقه‌ی دستمال سفره‌ی کلی حرف برای گفتن دارد٬ ظروف نقره‌ای هم یادگاری‌های خانوادگی هستند و از آن‌ها در زوایای مختلف استفاده می‌کند.

 

 

از گل استفاده کنید


برای استفاده از گل اول از میز خود یک عکس بگیرید و سپس به گل‌فروشی بروید٬ مهم است که با چیزهایی که دارید کار کنید اما یادتان باشد که باید به رنگ تزیینات بیاید. طراح لاله صورتی را انتخاب کرده، ترجیح او این است که تزئینات را با یک یا دو رنگ انجام دهد. انتخاب گلدان معمولاً بستگی به گل‌ها و طرح میز دارد٬ او از شیشه‌هایی با دهانه ی گشاد به رنگ سبز کمرنگ استفاده می‌کند.

 

ذخیره عکس
ذخیره عکس

 

یک عنصر متفاوت اضافه کنید

 

طراح به منظور جلوگیری از ریزش اشک شمع یک حائل به رنگ گل رز روی شمعدان‌هایش اضافه کرده، که به میز جلوه‌ی خاصی داده است. شمعدان‌ها را با سایر وسایل هماهنگ می‌کند، ولی با رنگ نقره‌ای غیر منتظره هم موافق است.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

 

اضافه کردن سلیقه شخصی


برای اینکه میز بیشتر مفهوم بگیرد، طراح یک سلیقه شخصی روی این فنجان‌های یاسی انجام داده،  که از یک عتیقه فروشی تهیه کرده و یادگاری‌های خانوداگی معمولاً افراد را به نسل‌های گذشته متصل می‌کنند. لیوان‌های صورتی با طرح چینی و گل ابریشم را به‌خاطر سادگی و درخشش صورتی‌شان انتخاب می‌کند.

 

 

 

ذخیره عکس

 

از ترکیبات جدید و سرهمی استفاده کنید


این بار طراح، می‌خواهد چیزی به وسط میز اضافه کند، اما ارتفاع کیک او بسیار پایین است. به‌سادگی بشقابی انتخاب می‌کند و کیک روی آن ارتفاع قرار میدهد.

ذخیره عکس
طراحی یک میزغذاخوری زیبا و رمانتیک

با ما در میان بگذارید که شما از چه ترفندهایی برای تزیین میز غذاخوری استفاده میکنید؟ عکسها و نظرات خود را با طراگاه  به اشتراک بگذارید.


بازدید : 50,624 بار

19 ارديبهشت 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاطراحی میز غذاخوریطراحیطراح خوش‌ذوقچیدمان میز

مطالب محبوب »

Tuesday , 27 June , 08:09