طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

محمد غفاریوحید حمزه پوررضا مفاخرنیما کیوانیمحمد اسدالهیآیدین صادقیامیررضا امیریشركت معماري و دكوراسيون زانا(عصر برتر)بلوک سبک لیپرامیر دیزانیzahra sadeghiآزاده شاهچراغی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

چگونه فضای منزل خود را رنگی کنیم؟

بازطراحی منزل مسکونی با طیفی از رنگ‌های مختلف

بازدید : 52,738 بار

18 ارديبهشت 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

هنگام طراحی فضاهای داخلی منزل، توجه به رنگ‌های انتخابی بسیار حائز اهمیت است. در دکوراسیون داخلی و انتخاب رنگ باید پیش از هر چیز سلیقه و نیازهای شخصی صاحب آن را در نظر گرفت، با این وجود نباید از اصول طراحی رنگ در دکوراسیون و تأثیرات ناخودآگاهی که هر یک از رنگ‌ها بر روی روح و روان ما به‌جا می‌گذارد، غافل شد. فضای داخلی منزل، باید همواره فضایی آرامش‌بخش و راحت باشد که مکانی مناسب را فراهم آورد. چگونه فضای منزل خود را رنگی کنیم؟ با طراگاه همراه باشید.

ذخیره عکس
چگونه فضای منزل خود را رنگی کنیم؟

خانه‌ای به سبک طراحی اواسط قرن 20‌ام واقع در شهرِستان «ویلِ» کالیفرنیا به تازگی توسط طراحی خوش‌ذوق باز طراحی شده است. مالکین خواهان به روز شدن و هم‌چنین تغییراتی در راستای توسعه‌ی فضای محل سکونتشان، با حفظ فرم کلاسیک آن بودند. برخی از تغییرات در طراحی فضا، شامل باز کردن فضای آشپزخانه، نهار خوری و فضای اتاقنشیمن و تبدیل هر سه فضا به اتاقی بزرگ، در کنار توسعه‌ی سوئیت اصلی، و اضافه کردن یک دفترکار و سرویس بهداشتی برای مهمان، همگی با حفظ سبک طراحی اولیه‌ی خانه انجام شده است. طراحی قسمت جزیره‌ی آشپرخانه با صندلی‌های رنگی، به عنوان هسته اجتماعی خانه عمل می‌کند. در اینجا تمام اعضای خانواده، می‌توانند با هم آشپزی کنند و به مهمانان خود در پشت میز نهار خوری و یا در سالن نزدیک باشند. 

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

استفاده از چوب در سراسر آشپزخانه، حس گرمی و صمیمیت را افزایش می‌دهد و کابینت‌ها و صندلی‌های رنگارنگ به فضا حس شادابی و نشاط را اضافه کرده است. طراحی پنجره‌هایی با ارتفاع بلند، از کف خانه تا سقف امکان ورود نور طبیعی را از حیاط کوچک داخلی مهیا می‌کنند و فریم‌های چوبی، معماری هندسی جالب این فضا را برجسته می‌کنند. یک تیم خلاق، طراحی فضای سبز اطراف خانه را به عهده داشتند، طراحی فضایی بسته که در ساکنین خانه یک حس هنری را القا می‌کند. 

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

با طراگاه همراه باشید و نظرات خود را ثبت کنید.

 

     کانال


بازدید : 52,738 بار

18 ارديبهشت 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاطراحی فضای سبزطراحی پنجرهمعماری هندسیاصول طراحیفضای آشپزخانهطراحی دکوراسیوناتاقنشیمندکوراسیون داخلی

مطالب محبوب »

Saturday , 27 May , 03:13