طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

الناز پائیزمهدی علیزادهداوود آبادیصادق صیدبیگیhosein baharestaniویستابست vista bestمحمدحسین صفاریانروناک رافتقالیکده iran carpetشرکت رویا طرح داخلیرضا قره داغیرزیتا فتاحی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

چند پیشنهاد برای انتخاب رنگ در دکوراسیون آشپزخانه

کاربرد کدام رنگ‌ها در آشپرخانه حال‌و‌هوای شما را بهتر می‌کند؟

بازدید : 19,796 بار

03 شهريور 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

هرکدام از ما رنگ‌ها را به گونه‌ای متفاوت می‌بینیم و هریک هم رنگ مورد علاقه‌ی خود‌را داریم. حتی اگر رنگ‌های مشابهی را دوست داشته باشیم، هرکدام به گونه‌ای متفاوت حال ما را بهتر می‌کنند. اما جالب اینجاست که رنگ‌هایی وجود دارند که در عین خاموشی و بی سر‌و‌صدا بودن، باعث می‌شوند ناخودآگاه احساس خوبی داشته باشیم. شاید ته مایه‌ای از بژ یا خاکستری تنها چیزی باشد که آشپزخانه شما برای بهتر دیده شدن به آن نیاز دارد. با این مطلب طراگاه همراه باشید تا ببینید آیا هیچ یک از ایده‌های زیر در دکوراسیون آشپزخانه حس شما را ارتقا می‌دهد؟

ذخیره عکس
دکوراسیون آشپزخانه

اضافه کردن ته مایه‌ای از رنگ طلایی به دکوراسیون آشپزحانه کمی زرق‌و‌برق به آن می‌افزاید. روش‌های زیادی برای این کار وجود دارد. مثلا می‌توانید به‌دنبال یک هود آشپزخانه‌ی طلایی بگردید یا هر ابزار طلایی رنگ دیگری به‌عنوان مکملی برای کابینت‌های خود که بتواند مغرورانه این رنگ را در ویترین قرار دهد.

ذخیره عکس
دکوراسیون آشپزخانه

تصور می‌‌شود رنگ مشکی، رنگ شاد و خوش‌رویی نیست، اما باید بگوییم این رنگ می‌تواند آشپزخانه شما را به‌مکانی شیک و به‌روز تبدیل کند. بسته به سبک دکوراسیونی که انتخاب می‌کنید کاربرد رنگ مشکی جلوه‌ای مردانه، لوکس و برازنده به آن می‌دهد.

ذخیره عکس
دکوراسیون آشپزخانه

کار کردن با بعضی رنگ‌ها نظیر بورگاندی (رنگ قرمز) کمی مشکل‌تر است. اگرچه آن‌ها کمی قدیمی به‌نظر می‌رسند ولی استفاده از این رنگ برای خانه‌هایی با استایل قدیمی یک مزیت به حساب می‌آید مثل آشپزحانه‌ی زیر که در آن بورگاندی با رنگ روغن درخشان در ترکیب با نقره‌ای و طلایی آشپزخانه را دارای شخصیت کرده است.

ذخیره عکس
دکوراسیون آشپزخانه

گاهی رنگ‌ها باید خاموش باشند تا الگوها و بافت‌ها کانون مرکزی طراحی شوند. زیبایی آشپزخانه‌های مرمری یا کامپوزیت واقعا به رنگ‌های قوی بستگی ندارد و فقط تحت تأثیر بافت‌های منحصربه‌فردشان هستند. یک آّشپزخانه‌ی سفید حس‌وحالی مطبوع و تازه دارد و تا حدی دشوار است که با دکوراسیون اطرافش خنثی بماند. برای تأکید بر آن  روشنایی‌های ملایم و کاربردهای زیرکانه‌ای از آبی یا سبز داشته باشید.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

اما اگر می‌خواهید آشپزخانه‌ای راحت و جذاب داشته باشید، از چوب استفاده کنید و به آن گرما بدهید. بافت طبیعی چوب درب کابینت یا هر سطح دیگری را زیبا و منحصربه‌فرد نشان می‌دهد و با محیط اطراف نیز بسیار تطبیق‌پذیر است. البته لازم نیست از آن در همه‌ی آشپزخانه استفاده کنید.

ذخیره عکس
دکوراسیون آشپزخانه

یک آشپزخانه‌ی مدرن می‌تواند به‌راحتی خود را با رنگ‌های برجسته‌ای نظیر زرد یا نارنجی وفق دهد. ترکیب خاکستری و زرد بسیار پرطرفدار است. این رنگ‌ها می‌توانند همدیگر را در کنار هم نگه دارند و در این میان رنگ زرد بسیار درخشان و شاد است.

ذخیره عکس
دکوراسیون آشپزخانه

طشما کدام رنگ برای دکوراسیون آشپزخانه‌تان می‌پسندید؟ در موردش برای طراگاه بنویسید.


بازدید : 19,796 بار

03 شهريور 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هارنگآشپزخانهکابینترنگ قرمززردلوکسزیبامدرنآشپزخانه مدرنطلایی

مطالب محبوب »

Thursday , 29 June , 03:29