طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

شركت معماري و دكوراسيون زانا(عصر برتر)امير احمدي نياAbolfazl Nabaviمحمدحسین صفاریانرضا جعفری نژادرضا مفاخرfinnwoodعلیرضا شریفانایزدیار اهیمحمد غفاریامید حیدری پوریسلیمانی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

پروژه‌ی آشپزخانه

چگونه کار بازطراحی و اجرای آشپزخانه را به کاردان بسپاریم

بازدید : 24,964 بار

21 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

بهسازی آشپزخانه می تواند یک فرآیند ھیجان انگیز باشد اگر شما کار را به دست کاردان بسپارید.مطلبی که اینجا اھمیت دارد این است که مشخص کنید چه کاری می خواھید انجام دھید و سپس شخصی را پیدا کنید که بتواند این کاررا برای شما انجام دهد. طراگاه قصد دارد تا شما را برای داشتن آشپزخانه ای بهتر، یاری دهد.

ذخیره عکس
پروژه ی آشپزخانه

آشپزخانه ها یکی از محبوب ترین اتاق ها برای بهسازی هستند. مهم نیست که شما چه اندازه از آشپزی لذت می برید، هر کسی از مزایای یک آشپزخانه مدرن و با طراوت بهره می برد، اماچون روند بهسازی تا اندازه ای می تواند ترسناک باشد به همین دلیل مالکان اغلب این کار را به تعویق می اندازند. امروز را با تماس با یکی از حرفه ای های بهسازی آشپزخانه در منطقه خودتان آغاز کنید. هنگامی که شما لیستی از این شرکتهای حرفه ای را آماده کردید، از آنها بخواهید که هزینه ی بهسازی را برآورد کرده و به شما اعلام کنند. این شرکت ها به احتمال زیاد به منزل شما می آیند و از آشپزخانه شما بازدید می کنند.  آنها برآورد هزینه را براساس کل کاری که انجام می شود اعلام می کنند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

اگر شرکتی در ارائه برآورد هزینه ها به صورت کتبی به شما تردید داشت، آن شرکت را از لیست خود حذف کنید و به دنبال شرکتی باشید که به صورت کتبی به شما برآورد هزینه را اعلام کند. گاھی اوقات، بهسازی نیاز به یک پیمانکار فرعی دارد. در ابتدای کار، سخت است که متوجه شویم که آیا به یک طراح فرعی نیاز داریم یا خیر. اگر از چندین شرکت حرفه ای مختلف اطلاعات یکسان دریافت کنید می توانید به مشاوره آنها اعتماد کنید و شانس به شما رو کرده است.یکی دیگر از جنبه های برآوردها، برآورد زمان است.  از هر پیمانکاری در مورد اینکه چه مدت کار بهسازی طول خواهد کشید سوال کنید . تمام پیمانکاران حرفه ای تقریبا در زمان مشابه به ھم پروژه را به اتمام می رسانند. اگر ھرکدام از این پیمانکاران مدت زمانی را که اعلام کرده است از میانگین مدت زمانی که دیگر پیمانکاران اعلام کرده اند بیشتر باشد، باید از آنھا علت این اختلاف زمان را سوال کنید.

ذخیره عکس

 

بعد از اینکه لیست خود را محدود کردید، برای حصول اطمینان از شهرت هر شرکت به بررسی تک تک آنها بپردازید. با هرشخصی که تا به حال به طور مستقیم با آنھا کار کرده است صحبت کنید. در مورد کیفیت و قابلیت اعتماد به کارگران سوال کنید.اگر ھیچ کس قادر به ارائه اطلاعات در مورد آن شرکت نباشد، باید در انتخاب آن شرکت تجدید نظر کنید.  ھنگامی که شما تصمیم گرفتید که با یک پیمانکار یا شرکت بهسازی آشپزخانه دارای مجوز کار کنید، حتما از آن ھا بخواھید که فرم قرارداد را به شما نشان دھند

این قرار داد یا سند باید ھر کاری که در پروژه انجام می شود و ھمینطور هزینه و زمان اتمام کار را مشخص کند.قبل از امضای قرارداد، درخواست کنید که جواز کار فرد یا مجوز شرکت را ببینید. مطمئن شوید که آنھا تحت پوشش بیمه حوادث باشند. اگر اینگونه نیست، شما خود در قبال ھرگونه حوادث که در منزل شما رخ می دھد مسئول خواھید بود.ھنگامی که یک پیمانکار فرعی استفاده می شود، آنھا باید زیر نظر شرکت اصلی که با آنھا قرارداد امضا کرده اید کارکنند. اگر آنها این مورد را قبول نکنند، امضای یک قرارداد جداگانه با آنها الزامی است. برای هر پیمانکار فرعی درست مانند پیمانکار اصلی صحت داشتن مجوز و پوشش بیمه ای آنها را بررسی کنید .انتخاب افرادی که می خواهند آشپزخانه شما را بهسازی کنند بسیار مهم است. پیدا کردن شخصی که باید مواظب دخل و خرج باشد و بتواند در زمان تعیین شده کار را تحویل دهد، راهی است به سوی رضایتمندی شما از نتیجه انجام کار.

ذخیره عکس
  • چگونه کابینت آشپزخانه را انتخاب کنیم؟

کابینت آشپزخانه یکی از بزرگترین نقاط توجه در آشپزخانه است. علاوه بر پوشش ھای کابینت آشپزخانه،خود کابینت ھا، بیشترین توجه را زمانی که افراد داخل آشپزخانه می شوند جلب می کنند.اضافه کردن مدل یا رنگ به کابینت آشپزخانه یک راه عالی برای زیباتر کردن فضای آشپزخانه است. لازم نیست که شما مقدار زیادی پول خرج کنید تا به هدفتان برسید. کابینت ها نقطه تمرکز آشپزخانه شما ھستند و ھرکسی که در آینده می خواھد خانه خود را بفروشد باید کابینت ھای با کیفیت بخرد چرا که کابینت ھای با کیفیت در جذب خریداران بسیار موثر ھستند.

ذخیره عکس

 

صرف نظراز اینکه بودجه شما چقدر است، کابینت ھای پیش ساخته را مد نظر داشته باشید. شما ھمچنان می توانید با هزینه کمتر، کابینتی با کیفیت بیشتر انتخاب کنید.  از ھمان ابتدا،به دنبال قطعاتی باشید که با چوب واقعی ساخته شده باشند. تخته ھای کوچک مقاوم نیستند.  کابینت ها ھمچنین باید دارای ساختار محکمی باشند. باید برای فلزآلات استفاده شده در کابینت و اجزای دیگر ضمانت وجود داشته باشد.شرکت هایی را انتخاب کنید که دارای سابقه ی طولانی ای در این زمینه باشد. شما باید در صورت نیاز بتوانید به آنها دسترسی داشته باشید.

شرکت های با کیفیت به شما این اجازه را می دهند که سایزهای خاص را سفارش دهید. آنھا کمی گران تر هستند ولی شما از نتیجه کار راضی خواهید بود. صرف نظر از انتخاب ھایی که شما کرده اید، ھمیشه کابینت را از شرکت ھایی خریداری کنید که مدت زمان زیادی در این کار فعالیت داشته اند. آنھا به خوبی کار را انجام می دھند. از کارھای قبلی آنھا دیدن کنید و با افرادی که با آنھا کار کرده اند در تماس باشید. زمانی که شما تمام این کارھا را انجام دھید، بدون شک از نتیجه کار راضی خواھید بود.

ذخیره عکس
پروژه ی آشپزخانه

اگر موفق شدید با رعایت تمام این نکات یک بهسازی زیبا و موفق در آشپزخانه ی خود انجام دهید ، تجربیات خود را با بازدید : 24,964 بار


21 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Thursday , 29 June , 03:08