طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

آیدین صادقیحمید عرفانیانuser 5شهاب میرزاییانپمپ ابارا ابارامازیار فخرقاسمیسهراب رفعتسیروس مهراندیشحسین مژدهیناهیده تقویمصطفی اذریندا عاشوریان
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

ایده هایی برای نورپردازی

چگونه با چراغ های LED فضای جذاب و فریبنده ای را بسازیم.

بازدید : 5,349,234 بار

23 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

در دنیای نورپردازی،LED  را می‌توان یک نو‌آوری دانست. این محصول نگرش دنیا را به استفاده از نور تغییر داده است. این نوع از نورپردازی صرفه‌ی انرژی بهینه‌تری دارد. همچنین، نسبت به سایر روشنایی‌ها عمر بیشتری هم دارد. طراگاه روش‌هایی را در جهت نورپردازی ارایه می‌دهد تا ببینید که چگونه این سبک نورپردازی به سرعت فراگیر شده است. می‌توانید با توجه به این نکات، راه‌کارهایی برای نورپردازی خانه ی خود بیابید.

ذخیره عکس
ایده هایی برای نورپردازی

LED در حال تبدیل شدن به انتخاب اول بسیاری از شهروندان است، زیرا به مدت طولانی در انرژی صرفه جویی میکند. هزینه ی خریدن این تجهیزات کمی گران تر است اما در دراز مدت به صرفه می باشد.از آنجاییکه گرایش به این تکنولوژی در حال سرعت گرفتن است،

ذخیره عکس
ذخیره عکس
 • آشپزخانه: چراغ های LED به عنوان طرح مایه ی نور مخفی به کار می روند، خصوصاً وقتی یک آشپزخانه ی جزیره ای داشته باشید. طیف آبی در نمونه ی زیر میتواند الهام بخش باشد. نمونه ی دیگری از نور پردازی با LED که جذابیت لطیفی ایجاد کرده است.
 •  LED سفید و نورپردازی بیرونی: خانه ای که در شب میدرخشد، چراغ های کار گذاشته شده در دیوار بیرونی خانه و وسط مسیر منتهی به خانه ، طرحی بی نظیر از نورپردازی بیرونی را به نمایش گذاشته است.
ذخیره عکس
ذخیره عکس
 • LED و فضاهای خیس: نور آبی حاصل از لامپ های LED جذابیتی ویژه را برای استخر شما پدید می آورد.
 • LED و شیشه: استفاده از این نوع روشنایی برای بدست آوردن منظری زیبا از شیشه بسیار هوشمندانه است، خصوصاً شیشه ای که در اطراف آشپزخانه کار شده باشد. شیشه با انعکاس بالای خود به روشنایی چراغ  LED می افزاید.
ذخیره عکس
ذخیره عکس
 • سقف و دیوار: این ایده فضا را صاف و صیقلی و شفاف نشان میدهد، درپله ها نیز می توانید گام هایتان را با طرح مایه ی این روشنایی بیارایید.
 • فضای سبز: در یک محوطه ی چمن کاری شده، قسمت های گرد که درختان در آن واقع شده اند را می توان با چراغ های  LED تزئین کرد.
ذخیره عکس
ذخیره عکس
 • قفسه ها: اگر می خواهید تغییری در کتابخانه ی خود ایجاد کنید، نواری از روشنایی را زیر هر قفسه داشته باشید تا کتابخانه ای نورانی و زیبا حاصل آید.
 • راهرو ها: راهرو هایی که با LED روشن میشوند نیازی به نورپردازی دیگری ندارند و این موجب صرفه جویی در مصرف برق می شود و در عین حال زیبایی لازم را نیز تامین می کند.
ذخیره عکس
ذخیره عکس
 • LEDدر حمام: استفاده از نورپردازی در حمام به فضا سادگی و زیبایی می بخشد.در نمونه ی زیر تلفیق نور LED و آینه منظر خوبی را ایجاد کرده است. می شود از این شیوه ی نورپردازی برای وان حمام نیز استفاده جست.
 • LED در گاراژ: نوار نور، مسیر خروجی را نشان میدهد. به جای استفاده از تعداد زیادی چراغ، نور پردازی LED ، زیبایی و صرفه ی بیشتر راموجب میشود. نورپردازی برای زیبایی و عملکرد درست یک گاراژ مهم است.
ذخیره عکس
ذخیره عکس
 • LED و جداره ی پاسیو: جداره ی پاسیو می تواند با چراغ های LED روشن شود، در نمونه ی زیر می توان دید که چگونه لامپ چند رنگ نمی تواند پاسیوی جسورانه ای را بسازد. شما ممکن است استفاده از رنگ های متغیر LED برای جلوه های زنده و پویا در محل زندگیتان استفاده کنید.
 • زیر مبلمان: میتوان از چراغ های LED برای اتاق خواب و مبلمان استفاده جست، این نوع استفاده ایده ی فوق العاده ای است که می توانید از آن بهره ببرید
ذخیره عکس
ایده هایی برای نورپردازی

اگر این نمونه ها ایده ی جدید برای تزئین محیط طندگیتان به شما داده است، همین الان دست به کار شوید و با همکاران ما در طراگاه تماس بگیرید.


بازدید : 5,349,234 بار

23 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

پل های حرارتی

پل های حرارتی

8,509 بازدید
آسمان بیشتر

آسمان بیشتر

11,545 بازدید
رود ، شهر ، زندگی

رود ، شهر ، زندگی

5,861 بازدید
احیای کلیسا

احیای کلیسا

32,070 بازدید

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Thursday , 29 June , 03:27