طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

مهدی مصلحیصادق صیدبیگیامیر قاسمیافشین قربانیمازیار فخرقاسمیzahra sadeghiهومن بالازادهnaser movahedسامسونگ samsungسوگند عندليبروزبه عالمیانویستابست vista best
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

اتاق‌نشیمن به‌یاد ماندنی

ترفندهایی کم هزینه برای داشتن خانه‌هایی لوکس

بازدید : 32,576 بار

01 مرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

شاید شما نتوانید هر آنچه در مجلات و روزنامه‌های طراحی هست را در خانه ایجاد کنید، ولی می‌توانید با ترفند‌هایی برای دکوراسیون اتاق‌های نشیمن خود را با کم‌ترین هزینه به یک اتاق لوکس و شیک تبدیل کنید، با طراگاه همراه باشید تا نوعی به خصوصی از چیدمان را یاد بگیرید.

ذخیره عکس
دکوراسیون اتاق‌نشیمن

شاید ساختن یک خانه‌ی لوکس بسیار پر‌هزینه باشد اما در بعضی مواقع می‌توان با هزینه‌های کم‌تر و به وسیله‌ی یک چیدمان به خصوص وسایل را به گونه‌ای کنارهم گذاشت تا کل خانه شیک و لوکس به نظر بیاید. استفاده از یک لایه‌ی به خصوص در اتاق‌نشیمین می‌تواند جلوه‌ی زیبا و منحصر‌به‌فردی به اتاق‌نشیمن شما  بدهد این لایه‌ها به خوبی در ذهن می‌مانند و ماندگاری بالایی دارند. یکی از جاهایی که هزینه کردن برای خرید وسایل در آن بسیار لازم و حیاتی است، بالای مبل‌ها است. سعی کنید برای مبل‌ها یک المان خاص و منحصر‌به‌فرد انتخاب کنید چرا‌که این مکان نیز در خانه بسیار دیده می‌شود و در یاد می‌ماند.

ذخیره عکس
دکوراسیون اتاق‌نشیمن

مخفی کنید! به رو میزی‌های تصویر نگاه کنید ساده به نظر می‌رسند. اما وقتی این تصویر را دیدید به رومیزی‌ها دقت کردید و یا به کف منحصر‌به‌فرد و نقاشی شده‌؟ قطعا به کف زیبا و طراحی شده‌! این یکی از بهترین کارهایی است که می‌توان با صرف هزینه‌ی کم در خانه‌ها و به‌خصوص اتاق‌نشیمن انجام داد با این کار سایر وسایل ارزان و کمتر شیک شما به حاشیه‌ی امنی می‌روند.

ذخیره عکس
دکوراسیون اتاق‌نشیمن

استفاده از وسایل کوچک که نقش دکوراتیو دارند در فضای خانه بسیار حیاتی است. سعی کنید تراکم وسایل در اطراف این قطعات کم باشد تا به خوبی دیده بشوند.

ذخیره عکس
دکوراسیون اتاق‌نشیمن

وقتی سرمایه‌ی زیادی برای صرف هزینه بر مبلمان‌ها ندارید هوشمندانه رفتار کنید. به تصویر دقت کنید، مبل سبز رنگ بالا‌تر از سایر مبل‌ها است، افراد هنگامی که بر روی آن می‌نشینند حس بزرگ و فرماندهی می‌کنند، و این احساس خوبی است که هر میهمان می‌خواهد تجربه کند. با این کار میهمان‌های شما در وضعیت مناسبی خواهند بود و از بودن در خانه شما لذت می‌برند.

ذخیره عکس
دکوراسیون اتاق‌نشیمن

استفاده از آثار هنری می‌تواند به خانه و محل اتاق‌نشیمن شما به خصوص جلوه‌ای خاص بدهد. فراموش نکنید که لازم نیست زیاد هزینه کنید. بدون اغراق یک نقاشی از خواهر کوچک سه ساله‌ی شما نیز جلوه‌ای خاص بر روی دیوا‌رهای خانه دارد. برای ساختن یک خانه‌ی شیک و لوکس هیچ وقت آثار هنری و قاب‌ها را فراموش نکنید.

ذخیره عکس
دکوراسیون اتاق‌نشیمن

با طراگاه همراه باشید تا راحت‌تر خانه‌هایتان را به خانه‌های  شیک و لوکس تبدیل کنید.

 

    کانال


بازدید : 32,576 بار

01 مرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاخانهاتاق‌نشیمنمبلمانترفندالماندکوراتیو

مطالب محبوب »

Friday , 26 May , 19:20