طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

ایمان حسومینیلپر info@nilper.irشیرین دریاباریمرضیه مجدالاشرافیمیثم ذکریاییآیدین صادقیشهاب میرزاییانمحمد مهدی دودانگهuser 5naser movahedسوگند عندليبعباس اقسامی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

وسایل منزلتان را خودتان بسازید

هنر مدولار، مدل محبوب مدل سازی و دکوارسیون خانه

بازدید : 29,280 بار

18 آبان 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

هنر مدولار به طور روز افزونی در حال تبدیل شدن به یک مدل محبوب مدل سازی و دکوارسیون خانه است. اکنون این امکان وجود دارد که با پروفیل های ویژه میز و قفسه و سایر ملزومات را برای دکوراسیون داخلی ساخت. خانه و محل کار ما در حال تغییر است و با این تغییرات، میزان استفاده و نوع استفاده ما از اسباب نیز تغییر می یابد. بدیهی است که چاپ سه بعدی، که یک فناوری وابسته به مدولاریته و سفارشی سازی است، نقش بسیار مهمی در دکوراسیون خانه های معاصر ایفا می کند. با طراگاه همراه باشید.

ذخیره عکس

اخیرا پلی وود آغازین ایتالیایی، طرح های مدولار چاپ سه بعدی را وارد دنیای طراحی دکوراسیون داخلی همراه با سیستم مبلمان قابل پیکربندی جدید کرده اند. محصولات پلی وود متشکل از اتصالات  مبلمان هستند که به آسانی به شیوه های مختلف با تخته های چوبی مونتاژ شده و برای تولید ابزارهایی نظیر میز، قفسه و پایه مورد استفاده در دکوراسیون داخلی استفاده می شوند. برخلاف  بلوک های ساختمانی لگو، مبلمان متشکل از اتصالات پلی وود را می توان به آسانی از هم جدا کرده و به شیوه های مختلف آن ها را مونتاژ کرد و این  به ما امکان می دهد تا مبلمان خود را با  دکوراسیون داخلی خانه تنظیم کنیم.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

اتصالات پلی وود، از جنس پلی امید هستند که یک ترموپلاستیک قوی و چند منظوره مشابه با چسب های اسنوبرد است.  تولید کننده ها در پلی وود  هم چنین اقدام به  تست سازه های خود کرده و پی برده اند که اتصالات   بسیار مقاوم هستند. پلی وود دلیل انتخاب مواد را به راحتی توجیه می کند و آن این است  که به دلیل  تعادل عالی بین  مقاومت،  خمش و  تحمل گرمایی، نایلون یک جایگزین خوب برای فلزات است. بعد از تحقیقات ، پلی وود سه  نوع  سخت افزار ارائه کرده است که پروفیل ها را در سه زاویه به یک دیگر متصل میکند: مدول مربعی 90 درجه ای، و 105 درجه ای و مدول 150 درجه ای شش وجهی. اگرچه پیشنهاد استفاده از پروفیل های چوبی نیز ارائه شده است، ولی اتصالات می تواند از هر جنس دیگری باشد به شرط این که دارای ضخامت بین 5/1 تا 2 سانتی باشند.در موارد خاص، اندازه ی پروفیل ها را می توان در وب سایت های مربوطه مورد نظر مشاهده کرد. به علاوه،  محصولات پلی وود را می توان با هر ابزاری به راحتی مونتاژ کرد و در دکوراسیون داخلی خانه استفاده کرد.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

نکته بسیار جالب دیگر، فلسفه محصولات پلی وود است. تاکید آن ها بر طراحی اتصالات و تولید آن ها به روش  چاپ سه بعدی  تا حد امکان  سازگار با محیط زیست است. با طراحی محصولاتی که می توانند در خانه شما تولید شوند تا این که در  کشور های خارجی و مدولار و قابل بازیافت باشند، پلی وود در حال توسعه یک سبک زندگی پایدار برای مشتریان خود و دکوراسیون داخلی خانه شان است. به علاوه، شرکت توصیه می کند تا پروفایل های چوبی محلی خریداری شوند. پلی وود به منظور آشنایی مردم با محصولات خود، یک سری طرح هایی نظیر طرح های تیبل را به طور رایگان در وب سایت خود با رعایت حقوق معنوی، منتشر کرده است.

با بازدید : 29,280 بار


18 آبان 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Wednesday , 28 June , 06:17