طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

علیرضا شرافتیانیتا  فضلیطاها رضاییمحمد مهدی دودانگهامین جعفری منشپرهام شکوهیسهیل براکبهرام شکوهیانرضا قره داغیپمپ ابارا ابارامهدی علیرضاییمحمدحسین صفاریان
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

ترفندهایی ساده برای دیوارهای خانه

طراحی منحصر به‌فرد دیوارها با سنگ‌های سیاه

بازدید : 66,262 بار

18 تير 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

طراحی پذیرایی با دیوارهای سیاه می‌تواند با ایده‌هایی بسیار جذاب به نظر برسد. طراگاه مقاله زیر را برای علاقه‌مندان به رنگ سیاه نوشته است.

ذخیره عکس
دیوارها با سنگ‌های سیاه

رنگ سیاه همراه با سفید همیشه علاقه‌مندان خود‌را داشته است. این رنگ سبب می‌شود هر اتاقی مدرن به‌نظر برسد. این رنگ به‌راحتی می‌تواند در فضاهای خصوصی چون حمام، اتاق‌خواب و .. استفاده شود، اما در مورد جایی مثل پذیرایی همراه با ملاحظاتی، تا جلوه مدرن آن حفظ شود. در ادامه چند ایده در این‌باره را با شما در میان می‌گذاریم.

ذخیره عکس

 

انتخاب رنگ‌های گرم در کنار رنگ‌های خنثی، هم‌چون سیاه و خاکستری مطمئناٌ جلوه بهتری به محیط پذیرایی نسبت به ترکیب رنگ‌های فقط سیاه و سفید می‌دهد. به این تصویر نگاه کنید، این‌گونه نیست‌؟ 

عموماً دیوارهای سیاه را بدون استفاده نگه می‌دارند، در حالی‌که می‌توان با یک طرح گرافیکی خوب، این دیوار را شاداب‌تر نشان داد.

این طرح گرافیکی می‌تواند در گوشه‌ای و بیان طنز گونه داشته باشد! استفاده از تابلوهای سیاه و سفید بر روی دیوارهای سیاه در محل پذیرایی می‌تواند خوب باشد.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

دکورهایی که بر روی دیوارهای سیاه در پذیرایی، اجرا می‌شوند هم باید به سمت رنگ‌های تیره متمایل باشد، تا جلوه رنگ مشکی را به‌طور کامل خنثی نکنند. بر روی دیوارهای سیاه، هم می‌توان با یک طراحی منحصر به‌فرد، لامپ‌هایی قرار داد که دیوار را جادویی نشان بدهند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

بر روی دیوارهای سیاه، هم می‌توان با یک طراحی منحصر به‌فرد، لامپ‌هایی قرار داد که دیوار را جادویی نشان بدهند.

ذخیره عکس
دیوارها با سنگ‌های سیاه

استفاده از گیاه در کنار دیوارهای مشکی، علاوه‌بر اینکه شادابی خاصی را به دیوار تزریق می‌کند، فضای پذیرایی را مفرح نشان می‌دهد. در کنار دیوارهای مشکی اگر دیواری به رنگ دیگر داشته باشیم، علاوه بر اینکه یک فضای چند تیکه به وجود می‌آید می‌توان از آن برای قرار دادن تابلو هم استفاده کرد.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

استفاده از رنگ طلایی مابین دیوار‌های مشکی،‌ شدیداً این دیوارها را لوکس و تماشایی می‌کند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

نکته دیگری که در مورد دیوارهای مشکی باید گفت، این است که هر چه بر روی این دیوارها قرار بدهیم نگاه‌ها را به خود جلب می‌کند. پس پتانسیل بالایی برای قرار دادن دیوار دارند. با یکدیگر مواردی که یک دیوار مشکی، پذیرایی را لوکس و شیک‌تر می‌کند را مرور کردیم. این مطلب طراگاه را به علاقه‌مندان رنگ مشکی در خانه نشان دهید، قطعاً لذت خواهند برد.

 

   کانال


بازدید : 66,262 بار

18 تير 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هادیواردیوار مشکیسیاهتابلوپذیراییشیکلوکس

مطالب محبوب »

Wednesday , 28 June , 09:49