طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

هدی شکریانميثم ذکرياييشرکت بازرگانی رنگین کاج پارس(Foresco _ فارسکو)الهام صحافیآزاده شاهچراغیمازیار فخرقاسمیفرهاد علیزاده افشارجمال احمدی شلحهایرج اعتصامSomayeh Ahemehسهیل براکطاها رضایی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

نوسازی دکوراسیون اتاق های کار خانگی

چگونه دکور اتاق کار خانگی خود را جوان کنیم؟

بازدید : 32,229 بار

29 شهريور 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

لزومی ندارد که اتاق های کار خانگی ظاهری تیپیکال داشته باشند و شبیه اتاق هایی که همیشه در خانه های معمولی می بینیم باشند. به جای آن می توانند عمیقن از شخصیت و سبک زندگی شما الهام بگیرند. متناسب با سن و سال خود و هریک از اعضای خانواده و نوع فعالیت حرفه ای که قرار است در اتاق کار انجام شود می توان سبک های متنوعی را درنظر گرفت. طراگاه در این مطلب قصد دارد تا شماری از انبوه این سبک های متنوع را ارائه دهد تا برای نوسازی و جوان کردن دکوراسیون اتاق کارتان از آن ها الهام بگیرید.

ذخیره عکس

به کاغذ دیواری فکر کنید.

کاغذ دیواری یکی از بهترین گزینه ها برای نوسازی دکور اتاقتان است. محل کارتان را در جهتی که بخواهید هایلایت می کند، به آن رنگ اضافه می کند و حتی می تواند به کانون توجه اتاقتان تبدیل شود.

ذخیره عکس
به کاغذ دیواری فکر کنید.

همه چیز سفید!

فضاهای تکرنگ سفید علاوه بر آن که حس تازگی و طراوت به فضای جدیدتان اضافه می کند، باعث می شود که اتاق کارتان عریض تر، طویل تر و به طور کلی جادارتر به نظر برسد.

ذخیره عکس
همه چیز سفید!

هنر پراکنده

اگر نوع کاری که انجام می دهید با خلاقیت و آفرینش سروکار دارد می توانید از کاربرد پراکنده آثار هنری برای الهامِ بیشتر بهره بگیرید، روی دیوارها، بر روی میز یا قفسه ها.

ذخیره عکس
هنر پراکنده

ذهنیت مینی مالیستی

اگر ذهنتان به زیاد به شلوغی و پراکندگی عادت ندارد زیاد به خود سخت نگیرید. با چیدمانی ساده و مینیمالیستی از شر به هم ریختگی ها خلاص شوید و ذهنتان را آزاد نگه دارید.

ذخیره عکس
ذهنیت مینی مالیستی

دیوار یا تخت سیاه؟!

می توانید دیواری به سبک تخت سیاه داشته باشید و استراتژی های کاریتان را به آسانی روی آن بنویسید و پاک کنید. این از جمله امکاناتی است که اتاقتان را به یک نمونه منحصر به فرد تبدیل می کند.

ذخیره عکس
دیوار یا تخت سیاه؟!

از چشم انداز بهره ببرید.

اگر امکان برخورداری از چشم انداز را دارید از آن حداکثر استفاده را ببرید. با نصب پنجره های سرتاسری شفاف، و تمیز نگه داشتن آن ها علاوه بر زیبایی چشم انداز، از نور طبیعی نیز برای افزایش بازدهی تان بهره ببرید.

ذخیره عکس
از چشم انداز بهره ببرید.

کولاژ کاغذی

خواه بریده روزنامه ها و مجلات باشد و خواه الگوهایی از طرح های مورد علاقه؛ کولاژها همیشه از راه های فوق العاده برای نمایش سبک شخصی و کانونی برای جلب توجه هستند.

ذخیره عکس
کولاژ کاغذی

حس خودمانی

خیلی از شما مایلید حال که فضای کاری در خانه محیا کرده اید، آن را به سمت راحتی بیشتر سوق دهید. استفاده از مبلمان راحتی  در گوشه های اتاق به همراه کوسن ها، بالشتی ها و پتوها در پالتی از رنگ های شاد و زنده به خوبی این راحتی را برایتان به ارمغان می آورد.

ذخیره عکس
حس خودمانی

کاربری دوگانه

می توانید در کنار آماده کردن فضایی برای کار خودتان، قسمتی را هم برای کار کودکان یا مهانانتان در نظر بگیرید و آن را به یک کاریری دوگانه تبدیل کنید.

ذخیره عکس
کاربری دوگانه

روزهای کاری گلدار!

اگر تحت تأثیر و الهام از طبیعت  قرار دارید می توانید آن را به اتاق کارتان بیاورید! روی دیوارها، بر کف ها و در جزئیات، طرح های گلدار همیشه فضای کارتان را تازه نگه می دارند.

ذخیره عکس
روزهای کاری گلدار!

ایده هایتان را در مورد دکوراسیون داخلی دفاتر کار با طراگاه به اشتراک بگذارید.


بازدید : 32,229 بار

29 شهريور 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هااتاق کار خانگینوسازی دکوراسیون

مطالب محبوب »

Sunday , 28 May , 09:22