طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

بهرام شکوهیانامید حیدری پوریهومن بالازادهنیما کیوانیشرکت رویا طرح داخلینگار محمدیامیررضا امیریویدا لطفیرضا مفاخرناهیده تقویحسین مژدهیپرهام شکوهی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

هتل ناکارا

یک هتل شلوغ در شهری تاریخی

بازدید : 6,693 بار

14 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

این هتل با منظر زیبای مدیترانه ای، مکانی جذاب برای سیل گردشگرانی است که هر سال به این منطقه سرازیر می شوند، با طراگاه این ساختمان جذاب را به نظاره بنشینید.

ذخیره عکس
هتل ناکارا

شهرآگد ( Agde ) یک شهر تاریخی است که توسط یونانیان ساخته شده است و اکنون به عنوان مقصد گردشگران تابستانی در ساحل مدیترانه شناخته شده است. این منطقه در بین طیف گسترده ای از گزینه های انتخابی برای گردش، به عنوان یکی از بهترین اقامتگاه های گردشگری اروپا انتخاب شده است. این هتل جدید، در خط ساحلی شهر اگد در ناحیه ای که هنوز کامل توسعه پیدا نکرده، ساخته شده اند.معماری ساحلی به واسطه محیط زنده و با طراوت، دست طراح را برای خلاقیت باز می گذارد. اما با جهانی شدن و تشدید گردشگری، توسعه ساحلی به طور قابل توجهی بیشتر شده است.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

این هتل توسط شرکت معماری ژاک فریر(Jacques Ferrier Architectures) طراحی شده است و برخلاف امکانات تفریحی زیادی که لوکس و به شدت کاربردی می باشند، تیم طراحی تمرکزش را بر روی بالا بردن کیفیت تجربیات تفریحی و با هدف ایجاد حس مکان قرار داده است. این پروژه دارای چشم اندازی وسیع رو به سواحل مدیترانه و بخش های تفریحی در قسمت های کم عمق می باشد که از مشخصه های رشد اخیر حجم گردشگری است. دیوارهای بتنی سفید به عنوان فیلتر و فاصله گذار بین مناطق اشتراکی عمل می کنند، مناطقی مثل باغ ها و تراس های استخر شنا و مناطقی که به اتاق های خصوصی تر اختصاص دارد.سیستم نمای خارجی دولایه یک فضای بینابینی بزرگ را که نه مربوط به بخش داخلی است و نه خارجی ایجاد می کند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

طرح بالکن ها در این فضای مبهم این حس را ایجاد می کند که هم جزء فضای داخلی و هم جزء فضای خارجی است.شبکه های سفید وسیع به نما عمق می دهند و نور را جذب می کنند و سایه نیزایجاد می کنند.آنها یک پس زمینه پرجنب و جوش برای لذت بردن از ورزش باله در تعطیلات و یک محیط روشن در شب ایجاد می کنند.معمار پروژه (ماتئو دوکروس) میگوید:« ما خواستیم با این پروژه یک محیط ساکت و آرام را  در نقطه مقابل حجم انبوهی ازگردشگران به وجود بیاوریم » . جان بخشیدن به ساختمان از خود ساختمان به دست نمی آید بلکه با ساخت آن در کنار دریا و استفاده از ظرفیت هایی مثل نور و مناظر مدیترانه باعث جذابیت این طرح می شود. در واقع این یک معماری اقلیمی است.

ذخیره عکس
هتل ناکارا

به عنوان یک توریست چقدر از امکانات یک هتل ایستفاده نموده اید؟ چه چیزهایی موجب جذاب تر شدن یک فضای اقامتی مثل این میشود؟ نظرات خود را در طراگاه به اشتراک بگذارید.


بازدید : 6,693 بار

14 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Tuesday , 27 June , 07:55