طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

روناک رافتمحمدحسین صفاریانboshra javaheriمرتضی سیاسرسینا علیزادهمحمد غفاریویستابست vista bestفرزاد دلیری farzaddalirimahmood Ghasemiامید حیدری پوریلیلا عراقیانآزاده شاهچراغی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

کهنه هایی که دل آزار نمیشوند

دو رقابت و دو پروژه ی برنده در بخش بهسازی

بازدید : 19,635 بار

09 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

استفاده از ساختمان های قدیمی و تبدیل آنها به فضاهای قابل استفاده از راه های ارزان و پایدار برای بهبود بخشیدن محیط زندگی است، طراگاه نگاهی دارد به رقابت هایی که با این محوریت، پروژه های برتر را تقدیر می کنند.

ذخیره عکس
کهنه هایی که دل آزار نمیشوند.

رقابت نو آوری های معماری در وست چستر ( Westchester ) امسال میزبان شرکت های مختلف معماری بود، از بین شرکت کنندگان، دو شرکت محلی برنده ی جایزه ی برتر این رقابت شدند.شرکت کارول کورث ( Carol Kurth ) برای پروژه ی Art House 2.0  جایزه گرفت، این طرح قبلا در مجله ی New York Cottages & Gardens مورد تقدیر و نحلیل قرار گرفته بود.این خانه به شکلی قابل توسعه ساخته شده است؛ تزئینات مینیمال و نمای خارجی با وقار آن در کنار استفاده ی مناسب و به جا از چوب باعث شده تا از طرف انجمن معماران آمریکا ( AIA ) نیز مورد تحسین قرار گیرد.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

این رقابت طراحی به بررسی و داوری آثار معماران نیویورکی می پردازد، اما در سطح ملی، مجله ی Ocean Home بخشی را به ارزیابی و معرفی طرح های برتر اختصاص می دهد. این مجله از شرکت  Keller/Eaton Architects برای پروژه ی لارچمونت ( Larchmont ) با عنوان شرکت طراح برتر یاد می کند و آن را در لیست 50 شرکت برتر سال2015 قرار داده است.قرار گرفتن نام طراحان جوان در کنار بزرگانی مثل ریچارد میر( Richard Meier ) و رابرت استرن ( Robert Stern ) قطعاً برای آنها باعث افتخار است. پروژه ی لارچمونت حاصل فرایند نوآورانه ای است که در شرکت  Keller/Eaton Architects تدوین و اجرا شده است.

ذخیره عکس
کهنه هایی که دل آزار نمیشوند.

تجربیات و یا دیدگاه های خود را در مورد مرمت و استفاده ی دوباره از ساختمان های قدیمی، با طراگاه در میان بگذارید.


بازدید : 19,635 بار

09 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Wednesday , 28 June , 09:58