طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

سجاد اسدیمهدی علیزادهامیر دیزانیمنصور اجلیفرامرز گشایشیرضا نجفیانامین قشقاییایرج اعتصاممهدی جعفری منشویستابست vista bestمحمد فخری داریانشهاب میرزاییان
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

بخش سوم رازهای فنگ‌شویی

دکوراسیون منزل را مطابق با قوانین فنگ‌شویی بچینید

بازدید : 40,807 بار

24 تير 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

خانه محل آرامش و استراحت است و باید سرشار از انرژی مثبت باشد. کافی است چند ترفند ساده را در چیدمان اتاق‌های مختلف منزل به‌کار بگیرید، تا تاثیر آن را در ایجاد موقعیت‌های جدید و روابط خانوادگی بهتر ببینید. در ادامه بخش دوم رازهای فنگ‌شویی با طراگاه همراه باشید تا با چند قانون و راز فنگ‌شویی در خانه آشنا شویم.

ذخیره عکس
فنگ‌شویی

جذب عشق: چیدمان اتاق‌خواب اصلی را تغییر دهید


بر اساس قوانین فنگ‌شویی هر چه فضای اتاق‌خواب بزرگ‌تر و وسیع‌تر باشد، انرژی مثبت در آن کمتر می‌شود و افراد از هم دور می‌شوند. بنابراین، بهتر است نوع چیدمان این بخش از منزل را به گونه‌ای انتخاب کنید که خیلی پخش و دور از هم نباشند. اگر در این فضا از میز و صندلی استفاده می‌کنید، صندلی‌ها را روبه‌روی هم قرار دهید. هم‌چنین، اگر اتاق‌خواب اصلی به فضاهای دیگری مثل بالکن، حمام و اتاق کار راه پیدا می‌کند، این فضاها را با بستن درب آن‌ها از اتاق‌خواب جدا کنید.

ذخیره عکس
فنگ‌شویی

جذب عشق: به چیدمان اتاق‌خواب کودک اهمیت دهید


فنگ‌شویی برای کودکان اهمیت زیادی قائل شده است، زیرا آن‌ها بیشتر از بزرگسالان می‌توانند انرژی مثبت یا منفی محیط را جذب کنند و از آن تاثیر بگیرند. بر اساس قوانین فنگ‌شویی بهتر، چیدمان اتاق‌خواب کودک خود را به‌گونه‌ای انتخاب کنید، تا در در هنگام خواب روبه‌روی درب ورودی اتاق باشد و پشت کودک به سمت درب نباشد. این نوع چیدمان موجب می‌شود تا کودک شما کمتر احساس نا‌امنی و خطر کند. به‌علاوه، توصیه می‌شود از قرار دادن وسایل الکترونیکی یا شارژ کردن آن‌ها در نزدیکی تخت کودک جدا خودداری کنید.

ذخیره عکس
فنگ‌شویی

جذب پول: موقعیت‌های جدید را به خانه بیاورید


همیشه برای به‌دست‌ آوردن پول حتماً نباید بیش از اندازه هزینه کنید. کافی است اثاثیه قدیمی و بدون استفاده خود که آن‌ها را دوست ندارید را از خانه بیرون ببرید و آن‌ها را به یک دورگرد بفروشید. با این کار هم مقداری پول به دست می‌آورید و هم فضای بیشتری برای آوردن موقعیت‌ها و اجناس دلخواه به منزل تان نصیب شما می‌شود.

ذخیره عکس
فنگ‌شویی

جذب عشق: شادی را به خانه بیاورید


شکی نیست که هر چقدر شادتر باشیم، روابط خانوادگی بهتری هم خواهیم داشت. بنابراین، اگر فضای خانه‌تان و اتاق‌های آن تکراری و بی روح است، چند المان شادی‌آور و جذاب را به آن اضافه کنید تا شما را بخنداند و شاد کند. برای مثال می‌توانید یک تابلوی نقاشی فانتزی یا کمدی را در اتاق‌خواب قرار دهید یا عکسی که تمام اعضای خانواده در آن لبخند زدند را روی میز بگذارید. 

ذخیره عکس
فنگ‌شویی

شما از تاثیر قانون فنگ‌شویی در چیدمان منزل چه اطلاعاتی دارید؟ در طراگاه منتظر شنیدن نظر شما هستیم.

 

    کانال


بازدید : 40,807 بار

24 تير 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هافنگ‌شوییدکوراسیونچیدمانپولعشقاتاق‌خوابچیدمان منزلمنزلچیدمان

مطالب محبوب »

Thursday , 22 June , 22:49