طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

شركت معماري و دكوراسيون زانا(عصر برتر)ویستابست vista bestامیررضا امیریمحمد غفاریایزدیار اهیآزاده شاهچراغیمرتضی سیاسربهرام قربانیجمال احمدی شلحهابزار تونل جهانمیلاد نصرالهیشرکت رویا طرح داخلی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

بازسازی فضاهای داخلی منزل گردشگران را ببینید

طراحی و بازسازی منزلی دو طبقه

بازدید : 18,455 بار

06 ارديبهشت 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

طراحی خوش‌ذوق، در چند قدمی ساحلی، در جنوب کالیفرنیا متولد و بزرگ شده است. طراحی و بازسازی فضای داخلی این منزل با محیط آرامش‌بخش انعکاس کامل از مکانی است که ریشه‌ی فرهنگی او و خانوادهاش محسوب می‌شود. با طراگاه همراه باشید.

ذخیره عکس
بازسازی فضاهای داخلی منزل گردشگران

تغییر و بازسازی این منزل دوطبقه، پس ازسال‌ها اقامت در آن با توجه به روحیات افراد خانواده انجام شده است. این منزل مسکونی با خلاقیت و نگاهی به مکتب‌های تلفیقی و نگرشی خاص، به فضایی جدید تبدیل شده است. این خانواده علاقه‌ی زیادی به سفر داشتند و تقریبا به چهار قاره‌ی دنیا سفر کرده‌اند، زیبایی ظاهری منزل آنها بازتاب خوبی از ذهنیت و خلاقیت آنها است.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

این خانواده در طول سال، اهل ورزش و تفریح هستند، یکی از فضاهای مورد نیاز برای نگهداری دوچرخه و وسایل موج سواری‌شان که همیشه در دسترس باشد، فضای انباری است. وقتی که راه‌روی منتهی به فضای راه پله، را با درب ساده‌ای پوشانند پیشنهاد خوبی برای فضای انباری شد. طراحی فضاهای داخلی این منزل به خاطر روحیات مختلف اعضای خانواده، باید چند منظوره و انعطاف پذیر انجام می‌شد.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

یکی از نیازهای ضروری این خانواده داشتن فضایی، برای مطالعه و کار بود که با دقت و ظرافتی کتابخانه‌ای که در مرکز خانه قرار دارد، در ابتدا نوعی فضای بی‌استفاده و مرده بود. اما حالا به عنوان فضایی مفید که هر دو دختر خانواده می‌توانند تکالیف خود را در آن انجام داده و هم‌چنین استراحت کنند مهیا شده است.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

طراحی و اجرای قفسه‌ها‌ی سفارشی توکار هم به رفت و آمد آسان بین آشپزخانه و اتاق‌پذیرایی کمک کرده است. این خانه فراتر از طرح سازگارش، انسان را به زندگی کردن نزدیک می‌کند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

طراحی این منزل بسیار حرفه‌ای در مدیریت پایدار زمین و قضیه‌ی معیشت محور، که همان استفاده از وسایل برای تأمین ضروریات زندگی است توجه کرده است. این قضیه را می‌توان در استفاده از چوب در ساخت کتابخانه‌ی توکار تا پیدا کردن مبلمان قدیمی برای خانه لمس کرد.  

ذخیره عکس
بازسازی فضاهای داخلی منزل گردشگران

برای داشتن محیط زندگی ساده و آرامش‌بخش شما چه ایده‌ای دارید؟ با طراگاه همراه باشید.

 

    کانال


بازدید : 18,455 بار

06 ارديبهشت 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاطراحیطراحی فضای خلاقانهبازسازیطراحی منزلفضای انباری

مطالب محبوب »

Wednesday , 28 June , 23:33