طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

سیروس مهراندیشعباس اقسامیساغر صادقیسهیل براکامین قشقاییصفورا شریعتیویستابست vista bestساربوک sarboukمرضیه مجدالاشرافیشرکت رویا طرح داخلیالهام ضیاءآبادیآرش غلامعلی طهرانی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

خانه های ریچموند

خانه های ریچموند، دانتون ابی عصر ما هستند.

بازدید : 26,331 بار

20 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

خانه های تاریخی در امتداد رودخانه جیمز در ریچموند به عنوان یکی از بدیع ترین معماری های مسکونی در امریکا هستند. با طراگاه قدمی در این فضای زیبا و با اصالت بزنید.

ذخیره عکس
خانه های ریچموند

این خانه ها به سبک جرجین (Georgian) در 1927 با طراحی ویلیام لاورنس باتملی (Lawrence Bottomley )، معمار سابق امریکایی که به دلیل  ساخت خانه های سبک انگلیسی حیات دار معروف است. این خانه هویتی قدیمی و جذاب دارد که در نمای داخلی آن قابل لمس است، این معماری با ایجاد یک فضای منسجم و کانتراست های مناسب و شگفت انگیز جذابیت ویژه ای یافته است. دیواره های آجری شکلی سنتی و فضایی قدیمی را به ساختمان داده اند. مالکان تصمیم گرفته اند تا به گذشته احترام بگذارند، آن ها پانل ها و چوب های گردوی اصلی را در کتابخانه و راه پله ها تغییر داده اند ولی برخی از دکوراسیون های مدرن و اسباب مربوط به روشنایی را طوری تلفیق کرده اند که جذاب به نظر برسد. خانه بسیار زیبا آرایش شده زیرا مبلمان مدرن با تک تک اجزای خانه هم خوانی دارد.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

معماری خانه ریچموند نمونه ی خوب و کاملی از معماری باتملی است. او به دلیل طراحی خانه های جرجین معروف است و از قالب های و آجری و اشکال کلاسیک استفاده می کرده است. طراح های او بیشتر به نهالستان ها و جنگل ها در ویریجینا در رودخانه ی جیمزریور تا ویلیامزبورگ اشاره دارد.

ذخیره عکس

باغچه های طبیعی مکان مناسبی برای استراحت هستند. بازدید کننده ها به این خانه سه طبقه و  شگفت انگیز وارد می شوند که یک لابی مارپیچ خارق العاده است. وقتی که شما از در وارد می شوید  یک در فرانسوی را تصور می کنید که به رودخانه باز می شود و طولی نمی کشد به به پله های حال رسیده و عظمت آن را درک می کنید. او با یک هنرمند به نام پل برتولت(Paul Bertholet) برای طراحی دیواره های زرد که در پانل های موجود گنجانده شده است کار کرد. این لابی مارپیچی سه طبقه یکی از ویژگی های اصلی این سبک معماری است. طراح سعی کرده تا از سقف خانه طبقه سوم  الگوبرداری نموده و دیواره ها را  تکمیل کند. 

ذخیره عکس
ذخیره عکس

 سوزان از رنگ قرمز در اتاق ناهار خوری و نشمین استفاده می کند، دو منطقه ای که به اتاق های  با دیواره های زرد و کرم منتهی می شوند. فرش دوریس لیزلا بلو( Doris Leslie Blau ) به فضا انرژی داده و کانترست زیبایی را با  قالب کلاسیک و پوشش جرجین نشان می دهد. طراح از رنگ قرمز دراتاق نشیمن و ناهارخوری استفاده می کند که هر دو به اتاق های زرد و کرم منتهی می شوند. ایده ی صاحبین فعلی برای این خانه ایجاد یک دیواره شیشه ای بزرگ با رنگ و یا استفاده از کاغذ رنگی برای تقلید از فرش است. سقف کاغذ رنگی شده نقره ای به طور کامل با لوسترها ست می شود طوری که بازوهای لوستر از سیم آویزان شده با طرح پیش زمینه رنگی هم خوانی دارد.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

طراح می گوید من طبیعت پیچیده و درهم هنری را با قالب های رسمی دوست دارم که اهمیت زیادی برای خانه دارند. میز از راندولف و هین ( Randolph & Hein ) و کابینت های چینی از تیرمن ویک ( Neirmann Weeks ) است. پانل بندی با چوب گردو موجب متمایز شدن کتابخانه شده است. طراح از کاغذدیواری فلپس جفری بر روی سقف بین صندوق ها استفاده کرده است.

ذخیره عکس

آشپزخانه بخشی است که توسط مالک قبلی افزوده  شده و کم تر شکل مدرن را به خود می گیرد. کابینت ها دارای یک رنگ خاکستری مایل به قهوه ای می باشند و یک رنگ لکه ای  شکلاتی تیره به صورت کانترست دیده می شود. مرمر کلکته ای بر روی میز ها وجود دارد و  کاغذ دیواری فلپ جفری (Phillip Jefferies  ) بر روی سقف نیز تا حدودی لایه های جذاب را ایجاد می کند. ما قفسه های کتاب را در اتاق صبحانه قرار داده و یک ترکیب مناسب از فضای غذا خوری و  کتابخانه ایجاد کردیم. میز از چوب گردو ساخته شده است و شکل مربعی با اندازه ی بزرگ آن یک ارایش راحت را برای خانه فراهم می کند.

اتاق نشیمن اصلی دارای دو شومینه است از این روی خصوصیات دکوراسیون  می تواند به صورت پایدار در نظر گرفته شود. سوزان از آرایشات پرده ی پشمی، کاناپه ها، میز ها،  لوستر ها و صندلی های ویژه ای استفاده می کنند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

سقف شیشه ای توسط معمار جی هوگو(Jay Hugo) از شرکت تری نورث ( 3North ) ارائه شده است که خانه ی جدید را به قسمت های قدیمی ترکیب می کند. این یک راهکار برجسته است که دو ساختمان را به هم متصل می کند. وجود یک سری تضاد ها در راهرو ها به تعریف فضا کمک می کنند. سقف شیشه ای در راهرو بخش قدیمی را به جدید متصل می کند. در حقیقت، این موجب می شود تا  تمایزی بین فضای بیرون و داخل ایجاد شود.

ذخیره عکس

یک سری پرداخت ها و دکوراسیون های ایجاد شده در اتاق خواب اصلی با لامپ های دونگیا و  آرایشات پنجره ای برکامو تزئین شده اند و کاغذ دیواری  عظمت وزیبای خاصی به حمام داده است.

حمام  اصلی فضای گرمی دارد که آرامش غیر قابل وصفی را به همراه دارد.

 کاغذ دیواری های گلدار توسط زوفانی به افزایش ظرافت وان کمک می کند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

بازسازی فضای داخلی این خانه ها چه تاثیری در ارتباط با مخاطب دارد. تجربیات و نظرات خود را با طراگاه در میان بگذارید.


بازدید : 26,331 بار

20 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

دکوراسیون بازیافتی

دکوراسیون بازیافتی

6,576 بازدید
مصالح دانه ای

مصالح دانه ای

14,249 بازدید
ایده هایی برای نورپردازی

ایده هایی برای نورپردازی

5,333,332 بازدید
مرکز هنری Len Lye

مرکز هنری Len Lye

17,736 بازدید

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Tuesday , 27 June , 08:11