طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

شرکت رویا طرح داخلیرضا صیادیانبیژن شجاعیمحمدحسین صفاریانرزیتا فتاحیامير احمدي نياامین قشقاییافشین قربانیامیرحسین امیریfinnwoodMahnaz sharifiصادق صیدبیگی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

6 راه برای آسان کردن زندگی شما در خانه

آیا زندگیتان را سخت گرفته اید؟

بازدید : 19,876 بار

16 آبان 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

اگر بخواهیم صادق باشیم،ما همه گاهی بیش از حد موضوعات را پیچیده می کنیم.اما خانه باید محلی باشد برای آرامش و راحتی.پس این می تواند بازگشتی باشد از یک دنیای پیچیده و غیر قابل کنترل.تصمیم با شماست که کدام روش برایتان کارآمد تر است.

حالا انجامش بده

واقعا مهم نیست چه کاری ، از شستن ظرف ها تا قرار دادن لباس ها در کمد و شستن لباس و مرتب کردن اتاق کار ،حالا انجامش بدهید.شما با انجام دادن آنچه که نیاز است انجام شود ،قادر به ساده کردن زندگیتان به روش های مختلف هستید.پس فرصت را هدر ندهید.کارهای روزمره را مرتب انجام دهید و به وقت دیگری موکول نکنید.اجازه ندهید چیزهایی مثل کاغذ ها و پروژه های مهم کاری گم بشوند تا زمان بیشتری از شما تلف شود.

نه گفتن را یاد بگیرید

گاهی لازم است در زندگیتان پاسخ منفی بدهید ولی همچنان از کلماتی مثل "شاید"،"البته"،" مسلما" استفاده می کنید. نه گفتن در محیط خانه هم باعث ساده تر شدن زندگیتان میشود.آری وقتی میدانید که جواب مثبت باعث دردسر شما میشود،به خودتان هم نه بگویید.

از هر چیزی که میدانید باید برای بهتر شدن خانه ، زندگی و  آرامش شما انجام شود،مضایغه نکنید.

 

مشغله هایتان را ساده کنید

با نگاهی به اطرافتان در می یابید وسایلی که خریده اید را چقدر نیاز دارید.اسباب و وسایل کمتر باعث میشود که خانه ی مرتب تر و تمیز تری داشته باشید.اما در مورد حفظ آرامش ، باید انتخاب های ممکن را به حداقل برسانید.قرار گرفتن در موقعیت انتخاب به طور مکرر باعث پیچیده شدن زندگیتان می شود.پس به کارهایی که زمان زیادی از شما میگیرند بیشتر فکر کنید،زیرا اگر بتوانید  شرایط و وسایل مربوط  را از قبل آماده کنید،قطعا تنش کمتری در آن مورد خواهید داشت و مجبور به انتخاب های متعدد نمیشوید.

به هر چیزی مکانی را اختصاص دهید

کلیدهایتان را مرتب گم می کنید؟در یافتن وسایل خانه ناکام هستید؟به هر چیز مکان خاص ان را بدهید تا برای یافتن آن مستقیم به آن مکان بروید و دوباره آن را به جای خودش بازگردانید.اینطوری همیشه میدانید که چه چیزی کجا قرار دارد.

لیست کارهای روزانه تهیه کنید

ممکن است لیستی از کارهایی که برای هر روز باید انجام دهید داشته باشید که شامل مسئولیت های حرفه ای نیز می شود. ولی چرا لیستی از کارهای مربوط به خانه تان رانمی نویسید؟ انجام اینکار هر روز صبح به شما کمک می کند تا ذهنتان را شفاف کنید. این میتواند به گسترش آن دسته از کارهای روزمره که با هم انجام می دهید نیز کمک کند.در هر موردی بگذارید ایده ها در مغزتان پرواز کنند و سپس آنها را روی کاغذ سازماندهی کنید.این به شما کمک می کند تا بتوانید خانه ی خود را به هر شکل ساده تر کنید.

در یک زمان ، یک کار را انجام دهید

مدتها شنیده ایم که انجام چند کار به طور همزمان باعث ناقص ماندن کارها و سرعت پایین تر و بروز خطا می شود.یک کار را در یک زمان شروع کنید،البته انجام کار در بین پروسه های زمان بر،ایرادی ندارد. در مجموع این امر میتواند نه تنها به کاهش خطاها کمک کند بلکه باعث آرامش در زندگی شما شود و به شما کمک کند تا در حال زندگی کنید و این را تمرین کنید.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

بازدید : 19,876 بار

16 آبان 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Sunday , 28 May , 22:49