طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

عباس اقسامیرضا نجفیانSomayeh Ahemehالناز پائیزنیلپر info@nilper.irحمید عرفانیانميثم ذکرياييمحمد داوریامین قشقاییFarzin Forouzanفاطمه براتیمرتضی صادقی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

طراحی و تغییر دکوراسیون اتاق زیرشیروانی به محل زندگی

تبدیل اتاق زیرشیروانی به محل زندگی

بازدید : 40,178 بار

26 فروردين 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

معماری با ذوق دست به طراحی و تغییر دکوراسیون اتاق زیر‌شیروانی صنعتی زده است. این طراحی تحت تاثیر حس مردانه، برای مردی که تنها زندگی می‌کند، اجرا شده است. با طراگاه همراه باشید تا به بررسی فضاهای داخلی این منزل بیاندازیم.

ذخیره عکس
دکوراسیون اتاق زیرشیروانی

دیوارهای اتاق زیر‌شیروانی، به رنگ آجرهای کرم رنگ نقاشی شده هستند. فضای اصلی زندگی به آشپزخانه به صورت بازو خطی طراحی شده است، یک فضای واحد زندگی  و محلی برای نهارخوری ایجاد کرده است.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

در فضای داخلی آشپزخانه هم، میز چوبی نهارخوری تا پیشخوان ادامه یافته است.قفسه‌های باز و پیشخوان بالایی استیل ضد زنگ آشپزخانه، این احساس را می‌دهد که طراحی آشپزخانه را به آشپزخانه‌ی رستوران تبدیل کرده است. این‌گونه طراحی و تغییر دکوراسیون باید با دقت و ظرافت انجام شود تا حس خانه‌ای گرم و صمیمی را القا کند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

تعبیه و طراحی پنجره‌های دیوار بزرگ، فضای داخلی اتاق زیر‌شیروانی را در طول روز با نور طبیعی پر می‌کند و حس و حال سرزندگی را به محیط منزل داده است.

ذخیره عکس
دکوراسیون اتاق زیرشیروانی

دست نزدن به پله‌های فلزی سیاه، تیرهای در معرض دید و لوله‌های تاسیساتی در منزل نگاه و احساس صنعتی بودن را در محیط منزل القا می‌کند .در این محیط تقریبا صنعتی با رنگ‌های سرد استفاده از رنگ‌های جذابی مانند، رنگ زرد این میز دم‌دستی محیط داخلی منزل را صمیمی‌تر و شاداب‌تر کرده است.

ذخیره عکس
دکوراسیون اتاق زیرشیروانی

طراحی فضای داخلی اتاق‌خواب این منزل که در بالای آشپزخانه تعبیه شده است، دید و منظره خوبی را از بیرون به صاحب خانه می‌دهد. در مسیر طبقه‌ی بالا، طراحی یک کمد و کنسول قرارگیری وسایل وجود دارد. کنار کمد هم طراحی حمام انجام شده، که ظاهر آن در معرض دید است.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

محدوه‌ی فضای طراحی شده برای حمام ازفضای داخلی اتاق‌خواب با آویزان کردن یک آینه جدا شده است.

ذخیره عکس
دکوراسیون اتاق زیرشیروانی

به همین سادگی می‌توان محل زندگی آرامش‌بخش را فراهم نمود. شما برای داشتن و خلق چنین فضاهایی چه ایده‌هایی دارید؟

طراگاه منتظر شنیدن نظرات شما است.


بازدید : 40,178 بار

26 فروردين 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هادکوراسیون اتاق زیرشیروانیطراحی فضای داخلی اتاق خوابمحیط داخلیطراحی حمامطراحی فضای داخلی آشپزخانهطراحی اتاق زیرشیروانی

مطالب محبوب »

Wednesday , 28 June , 06:17