طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

بهرام شکوهیانروناک رافتمصطفی اذریboshra javaheriرضا جلیلی مدیر فروش و مشاور اجراییسارا  کلانتریامیرحسین صرامیکمال کمونهMahnaz sharifiنیلپر info@nilper.irmahmood Ghasemiمحمدحسین صفاریان
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

طراحی داخلی بهینه

این طراح در مورد فضا هوشمندانه رفتار میکند

بازدید : 8,110,163 بار

22 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

حتما تبلیغات تلویزیونی تخت‌های "کمجا" را یادتان است؛ تخت‌هایی که مثل کمدهای دیواری داخل دیوار قرار می‌گرفتند و زمان خواب، باز می‌شدند. در این مقاله، طراگاه خانه‌ای را معرفی می‌کند که آشپزخانه، مبلمان، انباری و دیگر بخش‌هایش داخل دیوار هستند.

حتما دکوراسیون عجیبی خواهد داشت.

ذخیره عکس
طراحی داخلی بهینه

پیش از این در مورد طراحی در مساحت محدود مطالبی را در طراگاه به نظر شما رساندیم. سیمون وودراف (Simon Woodroffe)، صاحب ایده ی یوتل متل (Yotel) یک ایده ای هوشمندانه و جدید به سابقه ی خود افزوده، که نام آن را خانه های یو(YO! Home) گذاشته است. فضا همواره عامل مهمی در شرایط زندگی است و همین مساله سبب ایجاد ایده ی خانه های یو شده است. وودراف معتقد است که زندگی مرفه باید در دسترس همه باشد و نه تنها در دسترس ثروتمندان و افراد مشهور. این ایده ی قابل اجرا از نظر طراحی و شکل در سطح بالایی قرار دارد.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

مسلماً خلاقانه ترین بخش طرح، تخت خواب است. وودراف با بهره گیری از آگاهی خود در زمینه‌ی طراحی صحنه به خلق این تخت خواب زیبا پرداخته است. یک موتور کوچک تخت خواب را بالا و پایین میبرد همچنین این تخت به صورت دستی نیز با صرف انرژی بیشتر قابل جابه جایی است. در کنار جالب بودن ، این طرح کاملاً ایمن است. می توانید با رسیدن زمان خواب، تخت را بلند کنید و از مبلمان یو شکل، لذت ببرید.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

زمان صرف غذا که رسید میز ناهار را با فشردن یک دکمه به صورت خودکار به راه کنید، روی زمین بنشینید، در اینجا فرهنگ ژاپنی طرح را تحت تاثیر قرار داده است. آشپزخانه ی کوچک به طوری مرتب و بدون نیاز به در، گنجانده شده است. مجموعه ی نشیمن توسط کمدهای کفی احاطه شده است. قطعه های برجسته‌ی کف آپارتمان، به عنوان کمد استفاده می‌شوند و به همان خوبی نقش یک مبل فرو رفته و غذا‌خوری پنهان را ایفا میکنند.

ذخیره عکس
طراحی داخلی بهینه

اگر ایده‌ای برای استفاده‌ی بهتر از فضاهای محدود در ذهن دارید، با طراگاه همراه باشید و ما را از نظرات خود بهره‌مند سازید.


بازدید : 8,110,163 بار

22 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Saturday , 27 May , 10:32