طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

امیررضا امیریفرزاد دلیری farzaddaliriمحمد غفاریشركت معماري و دكوراسيون زانا(عصر برتر)امین جعفری منشبهرام شکوهیاننگار محمدیحسین نوروزیساربوک sarboukمهراد رمضانیمحمدحسین صفاریاناکبر تقی زاده
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

طراحی‌های متفاوت برای میزهای کامپیوتر

کامپیوتر‌های خود را بر روی میز‌های نو بگذارید

بازدید : 73,671 بار

18 خرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

امروزه با توجه به افزایش کاربرد اینترنت و لپ‌تاپ در خانه‌ها، اهمیت میز لپ‌تاپ بیش‌از‌پیش هویدا شده است. در این جا طراگاه قصد دارد شما‌را با چندین میز مینی‌مالیستی آشنا کند، با ما همراه باشید.

ذخیره عکس
طراحی‌ میزهای کامپیوتر

میز‌های قدیمی که یک کشو ( کشوی کیبورد ) در زیر آن‌ها تعبیه شده است، امروزه دیگر آن‌قدر‌ها هم محبوب نیستد. شاید یکی از دلایلی که دیگر این نوع میز کامپیوتر در خانه‌ها کاربرد چندانی ندارد طراحی غیر کاربردی آن است که سبب می‌شود افراد در مواجه‌ با آن احساس  تنبلی بکنند، با همدیگر چندین طراحی منحصر به‌فرد و شیک برای میز‌های کامپیوتر و لپ‌تاپ ‌خواهیم دید.

ذخیره عکس

 

عموما طراحی میز کامپیوتر به صورت ثابت اعمال می‌شود اما همانطور که در تصویر می‌بنید این طراحی می‌تواند داینامیک و متحرک باشد.

مزیت چنین طراحی این است که میز بیشتر کاربردی می‌شود وعلاوه‌بر کامپیوتر برای لپ‌تاپ نیز استفاده می‌شود.

طراحی میز بدون پایه نیز بسیار برای یک میز لپ‌تاپ مثمره‌ثمر است. چرا‌که علاوه‌بر اینکه فضای چندانی از اتاق نمی‌گیرد نوعی راحتی را نیز القا می‌کند. میز‌های تک‌پایه نیز علاقه‌مندان به خود را دارد، در این میزها برای آنکه جاسازی بیشتر باشد، و میز همواره خلوت به نظر برسد درون میز یک سری جا‌سازی‌ها قرار داده می‌شود.‌

ذخیره عکس
ذخیره عکس

طراحی یک میز می‌تواند به صورت یکپارچه و به دور از چهار‌پایه معمول باشد همانطور که در تصویر می‌بنید، این میز با متریال براق و صاف خود نوعی از سادگی و مینی‌مال بودن را نیز القا می‌کند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

بعضی‌ها برای تمرکز بیشتر حواس و افزایش کارایی افراد دوست دارند درون یک محفظه کار کنند، به این تصویر نگاه کنید آیا احساس نمی‌کنید فرد درون یک محفظه قرار دارد.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

به این تصویر نگاه کنید، همانطور که در تصویر می‌بینید میز در بخشی از دکور خانه قرار داده شده است، علاوه‌بر کارایی وجه زیبایی میز نیز در نظر گرفته شده است. نوار سفید در نظر گرفته شده در دور  این دکور وجه شیک به آن می‌دهد. در این طراحی جا‌سازی نیز قرار دارد و محل قرار گرفتن کتاب نیز مشخص شده است. چنین میزی هر جا قرار بگیرد، نگاه‌ها را به خود جلب می‌کند و نقطه فوکوس اتاق خواهد شد. 

ذخیره عکس
ذخیره عکس

میز‌های دیگری به نام idesk نیز در بازار وجود دارند این میزها با الهام‌گیری از طراحی‌های لپ‌تاپ‌های اپل به همان اندازه ساده و بی تکلف هستند. 

ذخیره عکس
طراحی‌ میزهای کامپیوتر

اگر بخواهیم نقش میزهای لپ‌تاپ را در خانه‌ها قوی‌تر از قبل بکنیم می‌بایست به طراحی چنین میزهایی نیز دقت کرد. طراگاه را به عنوان یک الهام دهنده ایده به همه طراحان معرفی کنید. 


بازدید : 73,671 بار

18 خرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هامیزمیز لپ‌تاپدکوراسیون خانهطراحی میزپایهمیز کامپیوترطراحی میز کامپیوترمیز کامپیوتر

مطالب محبوب »

Sunday , 28 May , 22:58