طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

mohammad marvastyانیتا  فضلیامیرحسین صرامیبلوک سبک لیپرآزاده شاهچراغیبهرام قربانیmostafa ahmadiفاطمه براتیمهدی علیزادهامید حیدری پوریمحمد مهدی دودانگهسهند منشی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

چیدمان راهرو‌ی منزل خود را خاص کنید

چیدمان راهرو، راز طراحی داخلی منزل شما است

بازدید : 93,327 بار

27 ارديبهشت 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

دراین مطلب قصد داریم با نشان دادن تصاویری زیبا از طراحی تزئینات راهرو و لوازم دکوری قرار گرفته در آن، شما را با ایده‌های جدید در این زمینه آشنا سازیم؛ در ادامه‌ی مطلب با طراگاه همراه باشید.

ذخیره عکس
چیدمان راهرو‌ی منزل

اگرچه ممکن است برخی از راهرو‌ها به سبب داشتن معماری زیبا، بدون تزیینات نیز فضای بی‌مانندی داشته باشند. طراحی و دکور راهرویی مدرن و زیبا در تمام خانه‌ها مهم است، چه راهروی ورودی منزل یا راهروی منتهی به اتاق‌خواب و سرویس بهداشتی. البته آرایه‌های راهروی ورودی منزل برای بسیاری از افراد دارای اهمیت بالایی است و تزیینات و چیدمان زیبایی برای آن در نظر گرفته می‌شود که امیدواریم شما نیز جزو آن دسته از افراد علاقه‌مند باشید، اما شاید آن چنان که شاسیته است به چیدمان راهروهای درونی منزل، توجه کافی نشده باشد. اگر شما جزو آن دسته افرادی باشید که به نکات ریز در گوشه‌و‌کنار خود توجه می‌کنید، پس می‌توانیم بسیار موفق عمل کنید و آرایه‌‌ی زیبا‌تری در منزل خود فراهم آورید.

ذخیره عکس
چیدمان راهرو‌ی منزل

ممکن است دیدن دکور بعضی خانه‌ها برای شما آزاردهنده باشد‌، یا با ورود به منزلی با موج انرژی منفی که سبب عدم طراحی مناسب در چیدمان راهرو یا نشیمن آن است مواجه شوید. پس بدانید که برای داشتن خانه‌ای دوست داشتنی باید تمام فضا‌‌ی خانه را ببینید، نه زاویه‌های خاصی را در یک شرایط ویژه. یکی از مواردی که می‌تواند چیدمان راهروها  را در منزل شما دگرگون سازد اهمیت دادن به دیوار راهرو است.

ذخیره عکس
چیدمان راهرو‌ی منزل

تزیینات روی دیوار به طرز باورنکردنی در زیبایی راهرو موثر هستند، مثل انواع تابلو‌ها از هنرهای دستی خودتان یا نقاشی رنگ روغن و مینیاتور از بزرگان هنرمند، رنگ‌های خاص و جالب توجه کننده روی دیوار یا هر ایده یا خلاقیت شخصی دیگری که استفاده از آن برای راهرو جالب توجه و جذاب باشد‌. انداختن قالی‌، قالیچه یا فرشینه‌های باریک با طرح‌های زیبا و خوش‌نقش برای اراستن تمام راهرو‌ها مناسب است همچنین نورپردازی خوب‌، اهمیت دادن به فضای موجود، استفاده هماهنگ از کمد ایینه و جالباسی در راهرو، از دیگر مواردی است که می‌تواند نمای راهرو را زیباتر و دوست داشتنی‌تر نماید.

ذخیره عکس
چیدمان راهرو‌ی منزل

چنان که گفتیم، تزیینات همین فضای کوچک راهرو، چه آن‌هایی که بر دیوار قرار می‌گیرند و چه بر تزییناتی که بر  قفسه‌ها و پوشش زمین وجود دارند‌، به واسطه نزدیکی دیوار‌های راهرو بسیار به چشم می‌آیند و معمولا راهرو‌ها مسیر‌های پر رفت و آمدی برای تمام افراد هستند مخصوصا راهروی ورودی منزل که ضمن داشتن رفت و آمد زیاد، اولین مکان دکوراسیون داخلی منزل شما است که میمهانان و هر تازه واردی با آن مواجه می‌شود و طبیعی است که برای مبنای آن می‌توانید در ابتدای ورود هر شخص به منزلتان به وی حس و انرژی مثبت بدهید.

ذخیره عکس
چیدمان راهرو‌ی منزل

بنابراین، به این نکته‌ی خاص توجه کنید شما می‌توانید با قرار دادن گل‌های تازیینی آبی یا خاکی و نیز استفاده از یک قالیچه کوچک که زیاد هم گران‌قیمت نباشد، هر راهرو باریک و تنگی را متفاوت چشم‌نواز جلوه دهید. در قالب این موضوع نظرات خود را با طراگاه به اشتراک بگذارید.


بازدید : 93,327 بار

27 ارديبهشت 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتزییناتراهرو منزلدکوراسیونگران قیمتگلدانچشم نوازطرح‌های شیکچشم‌گیر

مطالب محبوب »

Sunday , 28 May , 23:02