طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

نادیا خوشخویصفورا شریعتیسمیه ابراهیمیامیرحسین صرامیهومن بالازادهرزیتا فتاحیقالیکده iran carpetحمید عرفانیانامير احمدي نيامازیار فخرقاسمیبابک مجدپورایمان حسومی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

دکوراسیون ستاره ای

نگاهی به خانه ی طرفداران پر و پا قرص فیلمهای علمی تخیلی

بازدید : 17,736 بار

14 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

وقتی که شما آخرین تریلر فیلم جنگ ستارگان را می بینید، قطعا از طراحی داخلی فضاهاو خانه های نشان داده شده در آن الهام نمی گیرید. زیرا برای بسیاری از ماها دیدن فیلم های علمی تخیلی به معنی فرار از زندگی عادی و صرف ساعاتی در کهکشان و جایی  دور از زمین است.اما همه اینطور فکر نمیکنند! با ما همراه باشید.

ذخیره عکس
دکوراسیون ستاره ای

برای برخی دیگر، سینما، یک منبع بی نهایت برای الهام گیری و الگوبرداری برای دکوراسیون داخلی است و آن ها پول و زمان بسیاری را صرف تغییر فضاهای ساختمانی، آپارتمان ها و تفریح گاه ها مطابق با ویژگی های علمی تخیلی آن ها می کنند.

ذخیره عکس

تئاتر خانگی جنگ ستارگان:

در گاراژ یا انبار شما چه چیزی وجود دارد؟ چند قوطی رنگ  قدیمی و چند جعبه خاک خورده پر از رسید های مالیاتی؟ یکی از این طرفداران جنگ ستارگان تصمیم گرفت تا گاراژ خود را به یک تئاتر خانگی تبدیل کند که ماکتی از جنگ ستارگان می باشد. این پروژه که با کمک گروه بین المللی طراحی سینما در میامی انجام شد، 18 ماه طول کشیده و پنجره های آکوستیک با نماهایی چاپ شده از فیلم شهر کهکشانی به فضا اضاقه شد شد.

ذخیره عکس

عقب نشینی زیر زمینی:

طرفدار کانادایی پیشتازان فضا، لاین ریوایل Line Rainville بیش از 30000 دلار را برای تبدیل زیر زمین خود به ماکت استارشیب انترپرایز هزینه کرد، حتی علامت های کاشی نشان استارفلیت بر روی دیواره های حمام قرار داشت. اگرچه برای یک ناظر عادی این می تواند شگفت انگیز  باشد، با این حال این فضا متعلق به یکی از طرفداران این فیلم است که هرگز در مورد به نمایش درآمدن طرح واقعی خود مطمئن نبود.

ذخیره عکس

 

اتاق کنترل:

صاحب این اتاق کنترل استثنایی در کوییزلند یک سال را صرف تبدیل اتاقش به ماکت اتاق کنترل فیلم جنگ ستارگان کرد. البته بسیاری از بخش های محل کارش تخریب شده اند.

ذخیره عکس

آپارتمان استار ترک:

طراح داخلی بریتانیایی تکر آنتونی آلینTrekker Anthony Alleyne  بیش از یک دهه را صرف تبدیل آپارتمان خود در هینکلی، به صحنه ای از فیلم استار ترک کرد: ماکتی از داخل شرکت استارشیب که به شکل  سفینه استارشیپ درآمده است. این خانه در اوایل همین سال تکمیل شد و توسط همسر سابق الین که نمی خواست گذشته را به یاد بیاورد فروخته شد. 

ذخیره عکس

خوابگاه ییلاقی استارترک:
 یکی دیگرازطرفداران استار ترک، 14 سال در زمستان های سرد کلرادو توانست خوابگاه ییلاقی خود را به خانه رویایی ترکی ( Trekkie’s)  تبدیل کند. در این پروژه موسوم دیلی میل، خانه به سبک فدراسیون استارشیپ طراحی شده و شباهت زیادی با اتاق خواب سفیر کلینکون دارد.

 

شرکت طراحی سیاتل دیلون ورک Dillon Works  یک تئاتر خانگی را برای یک مشتری ناشناس طراحی کرده است که دارای یک کف برآمده و سقف پایین افتاده شبیه تخته پل های فیلم دث استار می باشد. ما در کف و سقف از آینه استفاده کردیم  طوری که بر روی دیوار ها منعکس می شوند.

ذخیره عکس

اگر در چیدمان فضای زندگیتان تجربه ی مشابه ی در الهام گرفتن از یک فیلم یا سریال دارید، آن را با طراگاه در میان بگذارید.


بازدید : 17,736 بار

14 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Wednesday , 28 June , 06:23