طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

سهند چوباننازنین سادات ملکوتیویستابست vista bestفریناز رضویمحمد احمدیامیر دیزانیاکبر تقی زادهبیژن شجاعیشرکت رویا طرح داخلیمرتضی صادقیمرضیه مجدالاشرافیبلوک سبک لیپر
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

ایده و خلاقیت در معماری دکوراسیون

ایده‌های خلاقانه برای فضاهای کوچک

بازدید : 101,782 بار

01 خرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

از چندین سال قبل که به تدریج فضاهای مسکونی کوچک و کوچکتر شدهاند، طراحان سعی میکنند مبلمانی بسازند که درعین کارایی، راحت و جمع و جور باشند. از طرفی دیگر با روی کارآمدن شرکتهای مختلف، قدرت انتخاب افراد هم بالا رفته است. با طراگاه همراه باشید تا در این مقاله چند مبلمان کاربردی، زیبا و کوچک را با  ایده‌های خلاقانه برای فضاهای کوچک به شما معرفی کنیم.

ذخیره عکس

این صندلی زیبا "اگزوست" "Exocet" نام دارد و به گفتهی طراحش، نوع جدیدی از صندلی است که می‌توان در تمام لحظات از آن استفاده کرد. این طراحی، بر اساس انحناهای بدن انسان ساخته شده و به دلیل طراحی ارگونومی آن می‌تواند در شرایط و فعالیت‌های مختلف به کار آید. 
زاویه‌ی بین دو قسمت صندلی قابل تغییر به چندین حالت است.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

 

قفسه‌هایی که در تصویر می‌بینید، حتی در فضاهای بسیار کوچک هم قابل استفاده می‌باشند. 
اتصالات مکانیکی این قفسه‌ها به راحتی به اندازه‌ی دلخواه تنظیم می‌شوند و به‌جای سطوح چوبی آن، می‌توان از صفحات شیشه‌ای استفاده نمود. طراحی این قفسه های قابل تنظیم، توسط طراحی خوش ذوق انجام شده است.

وسیله‌ای که در عکس مشاهده می‌کنید، یک آشپزخانه‌ی فوق فشرده می‌باشد. این وسیله‌ی فوق العاده در سوئیت‌های بدون آشپزخانه یا خانه‌های بسیار کوچک، کاربرد فراوانی دارد. هر چیزی که برای آشپزی نیاز داشته باشید، در این آشپزخانه‌ی فشرده جا می‌شود.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

طراحی منحصر به فرد "مجموعه ی کاسا" "Casa Collection"، شش وسیله‌ی (کمد، کشو، میز ، تختخواب بزرگ، قفسه و صندلی) را به صورت کاربردی و جمع و جور در کنار هم جای داده است. 
کاسا از جنس چوب مقاوم است و برای محیط زیست ضرری ندارد.

ذخیره عکس

طراحی جالب این میزغذاخوری که از دو طرف باز می‌شود، با پدیدار شدن سطح زیرین به 1.5 برابر اندازه‌ی عادی‌اش تبدیل می‌گردد. این طراحی فوق العاده هم در داخل منزل و هم در فضای باز، کاربرد فراوانی دارد و جایگزین خوبی برای میزهای غذاخوری معمولی است.

ذخیره عکس

شرکت فرانسوی به تازگی این لامپ‌های LED دستی بدون سیم، به نام "بالاد" "Balad" را طراحی کرده است که در هنگام نیاز همراه شما می‌باشند. این لامپ‌های هوشمند را می‌توان از سقف آویزان نمود، یا روی میز در فضاهای داخلی یا محوطه‌ها استفاده کرد. بهترین نکته درباره‌ی این لامپ‌ها، بدون سیم بودن آن‌ها است. این لامپ‌ها بعد از شارژ شدن با کابل USB برای 7 تا 12 ساعت روشن می‌مانند.

ذخیره عکس

تخت‌خوابی که می‌بینید، یک تخت تاشو است که امکان استراحت شبانه را برای مهمانان فراهم می‌کند. این مبل 3.5 متری به راحتی تبدیل به تخت‌خواب شده است. این تخت‌خواب با طراحی جالب و منحصر به فردش در تمام خانه‌ها طرفدار دارد.

ذخیره عکس

شما درباره‌ی این وسایل شگفت انگیز چه نظری دارید؟ طراگاه منتظر نظرات شما کاربران عزیز است.


بازدید : 101,782 بار

01 خرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاطراحیطراحی داخلیطراحی دکوراسیون داخلیدکوراسیون منزلطراحی وسایل منزلطراحی مبلمانایده در طراحی

مطالب محبوب »

Thursday , 22 June , 22:48