طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

امین جعفری منشصفورا شریعتیافشین قربانیایرج اعتصامرضا قره داغیFarzin Forouzanمهراد رمضانینگار محمدیسپیده بهروزیمحمد مهدی دودانگهرضا جلیلی مدیر فروش و مشاور اجراییمهدی مصلحی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

هشت ایده‌ی خلاقانه برای استفاده بهینه از پستوها و کمد دیواری

پستوهایی که تنها فضاهای بلااستفاده نیستند

بازدید : 24,696 بار

31 تير 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

ممکن است ما در خانه، اتاق و یا محل کار خود پستوهای غیر قابل استفاده، نامرتب و یا کمد دیواری‌های بدون درب، داشته باشیم که حتی فکر کردن راجع به نظم دادن به آن هم ما را خسته کند. اکنون به خلق یک اتاق پنهان و خارق‌العاده فکر کنید. در این مقاله می‌کوشیم ایده‌هایی برای استفاده بهینه و خلاقانه این فضاها را در اختیارتان قرار دهیم. در طراگاه همراه ما باشید.

ذخیره عکس
پستوها و کمد دیواری

شماره یک: دفتر کار نو مبارک


تانیا نمی‌خواست فضای پستو خود را از دست دهد و به شکل انباری از آن استفاده کند بلکه آن را به مکانی رنگارنگ و زیبا برای نگهداری پرونده‌ها و پوشه‌هایش تبدیل کرد و با استفاده از صندلی‌های زیبا چیدمان آن را تکمیل کرد‌، در خانه تانیا، این فضا به مکانی دوستانه برای کار و مشورت تبدیل شد.

ذخیره عکس
پستوها و کمد دیواری

شماره دو‌: بهره‌وری از فضا


اگر شما نمی‌توانید یک اتاق کامل را برای انجام کارها داشته باشید، از ایده‌ی کریستینا در شماره 29 طراحی استفاده کنید. قفسه‌های شناور، تخته سیاه، دیوار کوب، تاقچه و گنجه، پستو استاندارد خود را به یک دفتر فوق‌العاده کاربردی تبدیل کنید.

ذخیره عکس
پستوها و کمد دیواری

شماره سه : گوشه‌ای دنج برای مطالعه


قبل از آن‌که پستو و کمد دیواری خود با لباس‌ها، کفش‌ها و غیره پر کنید، به این ایده‌ی جالب هم فکر کنید. بچه‌ها دوست دارند در فضایی کوچک و مخفی بازی کنند و کتاب بخوانند. شما می‌توانید پستو و یا کمد دیواری خود را به فضایی برای بازی بچه‌ها تبدیل کنید.

ذخیره عکس
پستوها و کمد دیواری

شماره چهار‌: طراحی یک فضای خلاق


کورتنی در فضای پستو اتاق دخترش، فضایی الهام‌بخش و جذاب جهت انجام کارهای هنری و نقاشی به وجود آورده است.

ذخیره عکس
پستوها و کمد دیواری

شماره پنج‌: مود روم (mud room)کوچک، اما جالب 


به جای استفاده از جالباسی و کمدهای شلوغ پر از آویز، کفش و غیره به ایده‌ای که آنی در این منزل اجرا کرده، نگاهی بیاندازید. استفاده از آویز‌هایی کوچک برای لباس‌ها، قفسه‌هایی برای کفش‌ها، به همراه محلی برای نشستن، ایده جالب و کاملی است.

ذخیره عکس
پستوها و کمد دیواری

شماره شش‌: طراحی خانه‌ی بازی جالب


شما تنها به مقداری مهارت در نجاری احتیاج دارید، تا مانند رابین خانه بازی کوچک برای بچه‌های خود، در فضاهای اضافه و بلا استفاده منزلتان بسازید و این‌گونه فضایی اضافه را به قلب خانه خود تبدیل کنید. البته شاید این‌کار کمی سخت به نظر برسد، اما دیدن چهره خندان کودکان، خستگی را از تن شما بیرون می‌برد.

ذخیره عکس
پستوها و کمد دیواری

شماره هفت‌: طراحی مکانی برای کار‌های هنری و دوخت و دوز 


اگر شما خیاط و یا هنرمند هستید و وسایل کار خود را به خانه انتقال داده‌اید به‌جای این‌که میز نهارخوری خود را تبدیل به کارگاهتان کنید. مانند کیم آن‌ها را به کمد دیواری خود انتقال دهید‌. آیا نگران گم شدن وسایل خود هستید؟ می‌توانید به راحتی با آویزان کردن قفسه‌هایی در کمد دیواری به آن‌ها نظم دهید.

ذخیره عکس
پستوها و کمد دیواری

شماره هشت‌: مراقبت شیرین


جردن و کریس به دلیل داشتن یک اتاق‌خواب و یک اتاق‌کار تصمیم گرفتند تا زمانی که به خانه‌ای مناسب‌تر نقل مکان کنند، از کودکشان در اتاق‌خواب خودشان نگهداری کنند، اما فضای کافی در اتاق خود نداشتند. آن‌ها ایده‌ای بسیار جالب را اجرا کردند و از کمد دیواری خود برای این کار استفاده کردند! آن‌ها درب‌های کمد دیواری را برداشتند و قفسه‌هایی مناسب و زیبا به‌همراه یک تخت نوزاد در آن قرار دادند.

ذخیره عکس
پستوها و کمد دیواری

امیدواریم اطلاعات لازم در خصوص این موضوع را به‌نحوی مطلوب، در اختیارتان قرار داده باشیم. همراهان عزیز، نظرات خود را در طراگاه با ما در میان بگذارید.

 

   کانال


بازدید : 24,696 بار

31 تير 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاپستوکمد دیواریاستفاده بهینه از فضادفتر کاربهره وری از فضامطالعهفضای خلاقایجاد خانه بازیمکانی برای کار هنری

مطالب محبوب »

Tuesday , 27 June , 07:53