طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

mahmood Ghasemiجواد خداییnaser movahedسهند منشیشرکت بازرگانی رنگین کاج پارس(Foresco _ فارسکو)kaveh maleknejadطاها رضاییمحمد مهدی فخیمیfinnwoodوحید حمزه پورعلیرضا فخفوریسمیه ابراهیمی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

ترکیب رنگ سفید و چوب در آشپزخانه

چطور می‌شود آشپزخانه‌ی ایده‌آل‌تری داشت

بازدید : 122,962 بار

06 خرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

آن‌ها دارای ویژگی انطباق‌پذیری و هماهنگی بسیار بالایی با دیگر اجزای آشپزخانه دارند، در این مقاله با طراگاه همراه باشید، می‌خواهیم چند ایده که آشپزخانه‌ی شما را شیک‌تر و تمیزتر نشان می‌دهد را با شما به اشتراک بگذاریم.

ذخیره عکس
ترکیب رنگ سفید و چوب در آشپزخانه

در اینجا می‌خواهیم شما را با کار معماران و طراحان بیشتر آشنا کنیم و نشان بدهیم که چطور طراحی در آشپزخانه موثر است. در یک آشپزخانه‌ی بزرگ، طراحی مینیمالیستی بسیار کارا است، به این شرط که مینیمال بودن سبب کاهش کارایی فرد در آشپزخانه نشود و به دردسر نیافتد. بنابراین در این طراحی مسئله ذخیره‌سازی بسیار اهمیت دارد.

ذخیره عکس

 

آشپزخانه‌هایی که هم مرز با پذیرایی هستند، عموماً باید به سمت‌و‌سوی مینی‌مالیستی طراحی بشوند. تضاد رنگ در آشپزخانه می‌تواند جلوه‌ی قدرتمندی به آن بدهد.

به این تصاویر دقت کنید، ببیند چقدر محکم و با صلابت متریال داخلی آشپزخانه انتخاب شده‌اند. 
در طراحی‌های نوین، اجزای آشپزخانه هم اهمیت می‌یابند، به هود آشپزخانه نگاه کنید چه شیک و‌مدرن انتخاب شده است.

همیشه ساختن یک جزیره در آشپزخانه، ترفند مناسبی برای ذخیره‌سازی نیست. اما در این مورد، با توجه به طراحی ساده و محدودیت‌های فضایی که شاید وجود داشته باشد، چاره‌ای جز طراحی یک جزیره در آشپزخانه نبوده است. دقت کنید در این موارد باید جزیره آشپزخانه به شدت جمع‌و‌جور باشد. رنگ سفید به همراه چوب یک جلوه کاملاً مدرن به محیط آشپزخانه شما می‌دهد، از استفاده رنگ و چوب در آشپزخانه نترسید. بار دیگر تاکید می‌‌کنیم آشپزخانه متصل به محیط عمومی باید مینی‌مالیستی باشد! 

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

استفاده از چوب در فضای آشپزخانه باید مدیریت و حساب شده باشد، به این تصاویر نگاه کنید! جایی چوب استفاده شده که جلوه‌ی خاصی بدهد و از استفاده بی‌رویه آن پرهیز شده است. به طراحی قشنگ جزیره هم دقت کنید! زیباست مگر نه‌؟ ترکیب فضای خشن فلزی و فضای زنده چوب، گاهی به یک تعادلی منجر می‌شود که آشپزخانه را از زیبایی بیشتر بی‌نیاز می‌کند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

در طراحی و استفاده از رنگ و متریال باید با قاعده پیش رفت، به این تصویر که نگاه کنید می‌بینید المان‌های عمودی، همگی از چوب هستند و المان‌های افقی و کوچک به رنگ سفید‌ا هستند. این نشان می‌دهد که در انتخاب رنگ باید حساب شده عمل کرد. جزیره‌ها در آشپزخانه‌ها همواره ساده نیستند، جزیره بالا به صورت شکل «u» ساخته و پرداخته شده است. 

ذخیره عکس
ترکیب رنگ سفید و چوب در آشپزخانه

در این مطلب ایده‌هایی برای جذاب‌تر کردن فضای آشپزخانه به شما ارائه شد، طراگاه را به خانم‌هایی که فکر می‌کنند آشپزخانه قلب‌خانه است حتماً پیشنهاد بدهید.


بازدید : 122,962 بار

06 خرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاآشپزخانهجزیره آشپزخانهطراحی داخلی آشپزخانهمتریالچوبرنگ سفیددکوراسیون آشپزخانه

مطالب محبوب »

Sunday , 28 May , 23:00