طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

مهدی مصلحیميثم ذکرياييهومن بالازادهآیدین صادقیویدا لطفیشروین حسینیشهاب میرزاییانحسین مژدهیمنصور اجلیمازیار فخرقاسمیصفورا شریعتیشرکت رویا طرح داخلی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

طراحی منزل خود را برای میهمانی خاص کنید.

برای داشتن فضاهای رویایی در میهمانی می‌توانید از ایده‌هایی جذاب بهره ببرید.

بازدید : 11,378 بار

17 اسفند 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

در طراحی منزل خود، در ایام جشن و میهمانی می توانید با استفاده از وسایل در دسترستان فضایی پر نشاط و آرامش بخش ایجاد کنید، به‌شرطی که بعضی از تزئینات ظریف در طراحی منزل مد نظر قرار گیرد. گاهی توجه به نکته‌های کوچک، نتایح بزرگی به‌دنبال دارد. با طراگاه همراه باشید تا به بررسی تعدادی از این ریزه‌کاری ها و نکات در طراحی منزل بپردازیم.

ذخیره عکس
طراحی منزل برای میهمانی

می‌توان طراحی‌های خاص و زیبا،  را با چیدمان و آرایش وسایل به محیط‌های مهمانی و جشن وارد کرد. به‌‌کارگیری وسایل با متریال‌های مختلف، با رنگ‌‌بندی‌های مناسب حال و هوای جشن شما را می‌تواند عوض کند. زمانی که شما به دنبال راه‌حل‌های درخشان در طراحی میهمانی‌ها می‌گردید، به‌راحتی می‌توانید با بودجه کم،  بهترین دکوراسیون و تزیینات را داشته باشید.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
  • استفاده از قاب با فریم‌های ساده، می‌تواند برای قرارگیری نوشته یا عکس های زیبا در کنار گلدان‌های گل روی میز میهمانی شما جالب و زیبا باشد.
  • برای داشتن جشنی رمانتیک، می توانید از فانوس‌هایی ساده و بلااستفاده که با اسپری طلایی رنگ شده‌ استفاده کنید. وجود شمع‌هایی ساده و خوشبو هم مکمل این فضای رویایی خواهد بود.
ذخیره عکس
ذخیره عکس
  • برای ثبت خاطره درمیهمانی می توانید از تخته سیاهی ساده استفاده کنید و از دوستانتان بخواهید یک اتفاق خاطره انگیز را روی آن ثبت کنند.
  • این‌بار سراغ ظرف‌های شیشه‌ای ساده بروید و برای قرار دادن گل‌های طبیعی و خوشبو با دکوری ساده به روی میز غذاخوری فکر کنید. 
ذخیره عکس
ذخیره عکس
  • استفاده از دستمال‌های ساده به همراه نوشته‌ای زیبا برای خوش‌آمدگی به میهمانان می‌تواند ایده‌ای بسیار جذاب و عالی باشد .
  • چیدمان شمعدان‌های ساده و پایه‌دار در کنار هم، می‌تواند طراحی میز گل شما را کامل‌تر کند و فضایی شاعرانه و رویایی را خلق کند.
ذخیره عکس
طراحی منزل برای میهمانی

برای خلق این‌ چنین فضاهایی، با کمی سلیقه و حوصله ‌توانید فضاهایی رویایی خلق کنید و محیطی شاداب و مهیج را برای خود و دوستانتان پدید آورید. طراگاه منتظر شنیدن نظرات شما در ایام نزدیک به نوروزو برگزاری جشن‌های شما می‌باشد.


بازدید : 11,378 بار

17 اسفند 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Thursday , 29 June , 03:21