طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

نگار سریع الاطلاقمهدی مصلحیایمان حسومیسحرناز سلیمانی پاکنگار محمدیحسین مژدهینازنین سادات ملکوتیالناز پائیزحامد شکریانمحمد فخری داریانجلیل موسویامید حیدری پوری
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

چند ایده‌ برای چیدمان تابلوها در خانه

انتخاب هوشمندانه یک تابلو می‌تواند حال‌و‌هوای خانه‌ی شما را دگرگون کند

بازدید : 82,744 بار

15 تير 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

آیا ایده‌ای برای قرار‌گیری یک تابلو در مرکز خانه دارید؟ با طراگاه همراه باشید تا در مورد قرار دادن تابلو در پذیرایی خود بیشتر بدانید.

ذخیره عکس
چیدمان تابلوها در خانه

نباید با یک تابلو به صورت یک عنصر تزئینی در خانه بر خورد کرد، یک تابلو می‌توانند به عنوان عنصری در طراحی هم لحاظ شود و بر شیک بودن خانه بیافزاید، شاید بپرسید که یک تابلو می‌تواند در طراحی لحاظ شود؟ پاسخ را در ادامه خواهید دید.

ذخیره عکس

 

رنگ تابلوی انتخابی را می‌توان، همراه با سایر المان‌هایی که در خانه قرار دارند هماهنگ کرد.
این راه سبب می‌شود که اثر هنری، در متن دکور خانه شما قرار بگیرد و به‌عنوان عنصر اضافی مطرح نشود. در این تصویر به هم‌نشینی بالشتک‌ها و رنگ به‌کار رفته در تابلو دقت کنید.‌

به این تصویر نگاه کنید، هم‌نشینی رنگ خاکستری موجود و مبلمان مورد دیگری از هوشمندی از هم‌نشینی اثر هنری و چیدمان خانه است.

ذخیره عکس
چیدمان تابلوها در خانه

در این تصویر، این اثر هنری که در قالب میکس مدیا خلق شده است، فضای کلی خانه که تضاد مابین عناصر خانه را به‌طور خلاصه نشان می‌دهد و هم‌راستا با کلیه‌ی رنگ چیدمان خانه است.

ذخیره عکس
چیدمان تابلوها در خانه

با این‌که اثر در مرکزیت خانه قرار ندارد، اما ارتباط رنگ زرد بالشت و رنگ زرد تابلو ارتباط مابین اثر هنری و قاب را با وسایل خانه حفظ کرده است.

ذخیره عکس
چیدمان تابلوها در خانه

استفاده از عکس‌های سیاه سفید، در هر خانه‌ای سازگاری بالایی با سایر وسایل دارد و با بقیه آثار هم‌نشینی خوبی دارد.

ذخیره عکس
چیدمان تابلوها در خانه

تابلوهایی که به یک شخصیت می‌پردازند، بسیار زنده و پویا به‌نظر می‌رسند و راحت می‌توان از آن‌ها در فضای خانه استفاده کرد. البته نباید فراموش شود، که باید هم‌نشینی با سایر وسایل خانه هم اتفاق بیافتد. عموماً تابلوها نباید نصب شده باشند، می‌توان یک تابلوی ایستاده هم در محیط خانه استفاده کرد.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

استفاده از یک تابلو‌ی مدرن، در کنار وسایل کلاسیک می‌تواند تضاد جالبی را در فضای خانه به وجود بیاورد. سعی کنید تابلویی انتخاب کنید که در عین این‌که پس زمینه آن با دیوار  فرق می‌کند هارمونیک هم باشد.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

تابلوهایی که به رنگ خانه هم اشاره می‌کنند، می‌توانند حاوی طنز جالبی نیز باشند. 

ذخیره عکس
چیدمان تابلوها در خانه

استفاده از المان‌های که در تضاد هم دیگر هستند، ولی عموماً با یکدیگر استفاده می‌شوند. مثل قرمز و مشکی بسیار جالب توجه است. تابلو مشکی و بالشتک‌های قرمز را ببینید، آیا جالب نیستند؟

ذخیره عکس
چیدمان تابلوها در خانه

استفاده از تابلوهای مینمیال را در اولویت قرار دهید، چرا‌که بیشتر به چشم می‌آیند. این‌که تمام دیوار را یک تصویر هنری بسازید، به خودتان بستگی دارد، ولی باید این تصویر را همیشه دوست داشته باشید.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

تابلویی که انتخاب می‌کنید، از لحاظ رنگی با سایر المان‌های خانه باید در یک هارمونی قرار بگیرد. استفاده از تابلوهای رنگی جسارت خاصی به پذیرایی شما می‌دهد، لزوماً نباید همه رنگ‌ها در یک هم‌نشینی قرار داشته باشند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

با استفاده هوشمندانه از یک قاب رنگی، کمبود رنگ در وسایل خانه را جبران کنید.

ذخیره عکس
چیدمان تابلوها در خانه

با یکدیگر چند ایده و نکته در مورد انتخاب تابلو برای محیط خانه را مرور کردیم، طراگاه را دنبال کنید تا ایده‌های بیشتری دریافت کنید.

 

     کانال


بازدید : 82,744 بار

15 تير 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتابلورنگهمنشینیوسایل خانهپذیراییهارمونی

مطالب محبوب »

Wednesday , 28 June , 09:47