طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

مهدی علیزادهميثم ذکرياييسهیل براکhosein baharestaniعلیرضا شرافتیnaser movahedmahmood Ghasemiامیررضا امیریرزیتا فتاحیالهام صحافیامید حیدری پوریمرضیه مجدالاشرافی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

معماری و بازار کار

به نظر شما جایگاه معماری در بازار مشاغل کجاست ؟

بازدید : 13,839 بار

04 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

معماری در یکی از پرسرعت ترین و پر سود ترین صنایع امسال بوده اند.

ذخیره عکس
صنعت ساختمان

می توان گفت که پر سود ترین صنعت در دنیا، استخراج معدن است ولی بر اساس گزارش وب سایت اشتغال seek  به نظر می رسد که  صنعت معماری و طراحی در حال پیشی گرفتن می باشد. گزاراش سالانه منتشر شده بین ژولای 2014 تا ژولای 2015 اعلام کرد که طراحی و معماری در یکی از پرسرعت ترین و پر سود ترین صنایع امسال بوده اند و میانگین رشد صنعتی بر اساس دستمزد ، بیش از 5 درصد بوده است

ذخیره عکس
رشد صنعتی

متخصصان طراحی و معماری میانگین مبلغ 4000 دلار را در سال گذشته دریافت کرده اند. صنایع دیگر که در آن حقوق، افزایش داشته است شامل آموزش و پرورش، بانکداری و خدمات مالی،  املاک، ورزش وسرگرمی است. با این حال، گزارش نشان داد که حقوق متوسط نسبتا ثابت باقی مانده است (رقمی در حدودحدود 80000  مارک استرالیا).

کارشناسان معتقدند که اگرچه 10 صنعت پر سود مطابق با سال قبلی است، نوسانات و کاهش رتبه ها در چهارصنعت برتر وجود داشته است که بالاترین رشد را درسال گذشته نسبت به امسال نشان می دهد. سه مورد از چهار صنعت برتر اندکی رتبه خود را از دست داده اند.

ذخیره عکس
مشاوره و راهبرد

گردش سرمایه در استخراج معدن و ساخت و ساز و مهندسی نیز کاهش یافته در حالی که مشاوره و راهبرد ها ثابت باقی مانده است. نتایج نشان میدهد که در میان حرفه هایی با رشد بالا، دستمزد طراحی و معماری تا حدودی متغیر است. طراحی و برنامه ریزی شهری، انیمیشن از 7 تا 8 درصد در سال گذشته افزایش یافته است درحالی که معماری چشم انداز  رشد کمی داشته است.

ذخیره عکس
پیشرفت مالی در حرفه معماری

شاید درحوالی محل کار و سکونت شما از این پروژه ها زیاد میبیند با ما همراه باشید و تجربه های خود را به اشتراک بگذارید.


بازدید : 13,839 بار

04 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Wednesday , 28 June , 23:48