طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

شروین حسینیبهرام قربانیسهند منشیشرکت رویا طرح داخلیبهرام شکوهیانانیتا  فضلیکمال کمونهعلیرضا شرافتیمیلاد نصرالهیمرتضی سیاسرالهام ضیاءآبادیعلیرضا فخفوری
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

دکوراسیون میز افطار در ماه رمضان

فضای ماه رمضان را به میز پذیرایی افطار خود دعوت کنید

بازدید : 72,138 بار

19 خرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

تمرکز و حساسیت بیشتر ما برای پذیرایی، از خانواده و دوستانمان در ماه مبارک رمضان تنها بر روی غذاها است و معمولاً بخش مهم دور‌هم جمع شدن اعضا‌ی خانواده دور میز را فراموش می‌کنیم. گاهی اوقات، برای ساعت‌ها در آشپزخانه مشغول طبخ غذا هستیم و به بخش مهم قضیه توجهی نداریم؛ این بخش مهم فضا و اتمسفر پذیرایی است. امروز در طراگاه تصمیم داریم برخی از ایده‌های دکوراسیون میز افطار در ماه رمضان را با شما به اشتراک بگذاریم.

ذخیره عکس
دکوراسیون میز افطار

1) ظرف هلالِ ماه شکل

بیایید با جزئیات کوچک شروع کنیم. اگر بتوانید ظرفی با طرح هلالِ ماه یا به شکل هلالِ ماه برای خرما، میوه خشک و آجیل پیدا کنید. زیبایی و جذابیت میز پذیرایی خود را دو چندان می‌کنید، هم‌چنین می‌توانید در کنار آن از ظرفی به شکل ستاره هم استفاده کنید، هر دوی این‌ها خلاقیت و ریزبینی میزبان را به نمایش میگذارد.

ذخیره عکس
دکوراسیون میز افطار

2) وسایل متناسب با فضای رمضان


شما می‌توانید از وسایل زیبایی که متناسب با فضای ماه مبارک رمضان است استفاده کنید، مثل زیربشقابی، زیرلیوانی، لیوان، بشقاب و ... قطعاً این وسایل حس‌وحال متفاوتی را به میز پذیرایی شما می‌دهند. اگر شما از طرفداران خوشنویسی و یا هنر اصیل اسلامی – ایرانی هستید، یک راه عالی برای تزئین میز غذاخوری، طراحی زیربشقابی‌های شخصی استطرح دلخواهتان را می توانید در اینترنت پیدا کنید و یا با کمی خلاقیت طرحی ابداع کنید. از همین ایده برای سایر وسایل آشپزخانه مثل لیوان و بشقاب هم می‌توانید استفاده کنید.

ذخیره عکس
دکوراسیون میز افطار

3) فانوس و شمع

استفاده از فانوس و یا شمع‌های کوچک دوست داشتنی یک المان بسیار مناسب در میز غذاخوری در طول ماه مبارک رمضان است. شما می‌توانید برای ظرافت بخشیدن به میز خود در کنار فانوس و یا شمع از یک کارت که آیه و یا حدیثی متناسب با این ماه بر روی آن نوشته شده، در کنار چند شاخه‌گل استفاده کنید.

ذخیره عکس
دکوراسیون میز افطار

با الهام گرفتن از این چند ایده ساده و خلاقیت خود، در سایر قسمت‌های منزل، فضاها و دکوراسیون مرتبط با ماه رمضان ایجاد کنید. طراگاه را دنبال کنید. در روزهای آتی تم‌های جدیدی برای ایجاد فضای متناسب با ماه مبارک رمضان در منزل به شما معرفی خواهیم کرد. منتظر دریافت ایده‌ها و پیشنهادات شما عزیزان هستیم.


بازدید : 72,138 بار

19 خرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتزیین منزلماه رمضاندکوراسیون داخلیمیز غذاخوریخلاقیتدکوراسیون ماه رمضان

مطالب محبوب »

Thursday , 29 June , 20:23