طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

ساغر صادقیرضا مفاخرسهیل براکسوگند عندليبمحمد مهدی دودانگهروناک رافتفرامرز گشایشیایزدیار اهینیلپر info@nilper.irرضا نجفیانجواد خداییمهراد رمضانی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

معرفی برترین رنگ‌های تابستانی

رنگ‌های تابستانی را چگونه به‌کار بگیریم

بازدید : 27,625 بار

10 مرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

فصل تابستان بهترین زمان برای استفاده از رنگ‌های شاد و متنوع در دکوراسیون داخلی منزل است. تغییر رنگ در بخش‌های مختلف خانه می‌تواند حال‌وهوایی جذاب و متفاوت را به ارمغان بیاورد. در ادامه با طراگاه همراه باشید تا با برترین رنگ‌های تابستانی و نحوه‌ی استفاده در دکوراسیون داخلی آشنا شویم.

ذخیره عکس
رنگ‌های تابستانی

آبی لاجوردی


رنگی جسورانه و چشم‌نواز که بدون این‌که آزاردهنده باشد، تاثیر خود را در محیط می‌گذارد. می‌توانید این رنگ و سایه‌های متنوع را در دفاتر کار خانگی مورد استفاده قرار دهید. برای این‌که بتوانید تاثیر رنگ آبی لاجوردی را بهتر ببینید، توصیه می‌کنیم ابتدا از آن در یکی از اتاق‌های کوچک خانه استفاده کنید تا نحوه و میزان استفاده از آن دستتان بیاید.

ذخیره عکس
رنگ‌های تابستانی
ذخیره عکس

نارنجی پر رنگ


همه می‌دانند که رنگ نارنجی پر از نشاط و انرژی است و کمتر کسی پیدا می‌شود که نارنجی را دوست نداشته باشد. طراحان دکوراسیون داخلی توصیه می‌کنند که از رنگ نارنجی در محیط‌هایی استفاده کنید که در آن‌ها به دنبال گرما و تاثیری قوی هستید. اگر انتخاب مبلمان نارنجی به نظرتان ریسک بزرگی است، می‌توانید مقداری سایه‌ی رنگ نارنجی را در یکی از دیوار‌ها به‌کار ببرید یا حتی از یک کاغذ دیواری موقت به رنگ نارنجی استفاده کنید، تا تاثیر این رنگ زیبا را امتحان کنید.

ذخیره عکس

زرد آفتابی


رنگ زرد نمادی از خورشید، روشنایی و شادمانی است که بی‌اختیار لبخند را بر لب‌های ما می‌آورد. استفاده از نقاشی‌ها یا بالشت‌هایی که رنگ زرد در آن‌ها به چشم می‌خورد، ساده‌ترین روش برای آوردن رنگ آفتاب به خانه است. برای این‌که تاثیر رنگ زرد بیشتر به‌چشم بیاید، می‌توانید آن را با رنگ‌های خنثی مثل خاکستری یا سفید، ترکیب کنید.

ذخیره عکس

خاکستری روشن


خاکستری روشن، رنگی کلاسیک، خنثی و پرکاربرد است. می‌توانید از سایه‌هایی به این رنگ در دکوراسیون آشپزخانه یا دکوراسیون اتاق‌نشیمن استفاده کنید یا با آوردن آن به دکوراسیون اتاق‌‌خواب، فضایی آرامش‌بخش بسازید. از آن‌جایی که خاکستری روشن رنگی خنثی است، می‌توانید طیف رنگی وسیعی را با آن ترکیب کنید و فضا را به طرف رنگ‌های گرم یا سرد ببرید.

آبی آسمانی


رنگ زیبای آبی به رنگ آسمان است و می‌تواند حس آرامش و روشنایی را تداعی کند. می‌توانید از این رنگ دل‌نشین در اثاثیه‌ی منزل، پرده‌ها و اشیا تزئینی بزرگ استفاده کنید. به‌طور کلی، رنگ آبی آسمانی گزینه‌ای مناسب برای رنگ‌آمیزی هر بخشی از خانه است که در آن به آرامش نیاز دارید و تفاوتی نمی‌کند که این فضا، اتاق‌نشیمن باشد یا اتاق‌مطالعه و اتاق‌خواب.

ذخیره عکس
رنگ‌های تابستانی

شما چه رنگ‌هایی را برای فصل تابستان پیشنهاد می‌کنید؟ در طراگاه منتظر شنیدن نظرات شما هستیم.

 

  


بازدید : 27,625 بار

10 مرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتابستانرنگ آمیزیدکوراسیونچیدمانمبلمان نارنجیرنگ کلاسیک

مطالب محبوب »

Thursday , 29 June , 03:34