طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

محمد مرتجیایزدیار اهیایمان حسومینیما کیوانیمحمد قديريصادق صیدبیگیمازیار فخرقاسمیمحمدحسین صفاریانشركت معماري و دكوراسيون زانا(عصر برتر)محمد مهدی دودانگهمحمد مهدی فخیمیامید حیدری پوری
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

چند ایده‌ جذاب برای انتخاب میزهای کامپیوتر مدرن

میزهای کامپیوتر مدرن چگونه باید باشند؟

بازدید : 21,177 بار

27 مرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

طراحیهای پیش‌رو و با تکنولوژی بالا نشان‌گر مفهوم خاصی در یک لحظه هستند. یک میزکامپیوتر مدرن هم واقعا نیازی به لوازم و چیزهای کوچک فراوان ندارد، در یک کلام هرچه ساده‌تر، بهتر! در این مطلب قصد داریم تا گشتی در میان انواع میزهای کامپیوتر بزنیم و منبع الهامی برای میز کامپیوتر خود انتخاب کنیم. پس با طراگاه همراه باشید.

ذخیره عکس
میزهای کامپیوتر مدرن

اگر بیشتر از یک مانیتور استفاده می‌کنید، باید میزی انتخاب کنید که به اندازه‌ی کافی جادار باشد. در این مورد میزهایی که یک انحنای داخلی دارند در هنگام استفاده راحت‌تر به‌نظر می‌رسند. اما اگر یک لپ‌تاپ تمام چیزی است که از آن استفاده می‌کنید وقت‌تان را برای انتخاب یک میز بزرگ تلف نکنید! یک میز کوچک که بتواند وسایل محدودی از قبیل چراغ مطالعه یا قلم‌دان را نیز بر خود جای دهد برای‌تان کافی است.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

نوع دیگری از میزهای کامپیوتر کوچک به‌خاطر تطبیق‌پذیری بیشتر با محیط، راحتی استفاده از خود را به رخ می‌کشند. این دکور کمی بازیگوش‌تر است و استفاده از یک صندلی کوله‌ای برای آن ایده‌ی خوبی است، اگر وقت زیادی را پشت میزتان نمی‌گذارید. اما اگر بخواهید برای استفاده از کامپیوترتان عمومیت بیشتری قائل شوید، می‌توانید آن‌را در یک گوشه‌ی خالی از اتاق‌نشیمن یا حتی کریدور جفت‌و‌جور کنید. بیشتر میزهای کامپیوتر امروزی برای تطبیق با انواع فضاهای خانگی مناسب هستند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

بعضی از میزها نیز به تنهایی برازنده و باب روز هستند و می‌توانند به‌همراه یک صندلی شیک و آباژوری دوست داشتنی که نوری نرم از خود ساطع می‌کند، تأثیر به‌سزایی در دکوراسیون داخلی منزل  خلق کنند. گونه‌ای از میزهای کامپیوتر مدرن با الحاقات و امکانات مخفی و قسمت‌های ذخیره عرضه می‌شوند. بعضی‌ها علاقه‌مند هستند این امکانات را در معرض دید بگذارند و عده‌ای دیگر فقط به هنگام استفاده از آن‌ها در معرض دید میگذارند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

به نظر می‌رسد که در بررسی‌مان به تدریج داریم به سمت میزهای کلاسیک برمی‌گردیم. بسیاری‌از میزهای کامپیوتر مدرن بیشتر و بیشتر شبیه به میزهای کلاسیک می‌شوند. مثل این میزچوبی با پایه‌های باریک و سه کشوی افقی که فضای ذخیره‌ی قابل توجهی برای دارصاحبش فراهم می‌کند.
به طور کلی میزهای چوبی در اغلب مکان‌های مدرن ترجیح داده می‌شوند، چون حسی از گرمای ناب به فضا منتقل می‌کنند و به‌علاوه مینیمال‌تر هم هستند. می‌توانید با انتخاب یکی از آن‌ها دکورتان را ساده‌تر کنید؛ یا اگر به کارایی بیشتری احتیاج دارید به سراغ نوع L شکل آن بروید.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

در پایان توجه داشته باشید که صرف‌نظراز شکل میزی که برای خانه یا دفترکارتان انتخاب می‌کنید، میزان نوری که قرار است با آن کار کنید فوق‌العاده اهمیت دارد. یک چراغ رومیزی مدرن حس‌و‌حال دکوراسیون داخلی منزل‌تان را تغییر خواهد داد.

ذخیره عکس
میزهای کامپیوتر مدرن

ایده‌های مدرن‌تان را در ارتباط با دکوراسیون داخلی با طراگاه به اشتراک بگذارید.


بازدید : 21,177 بار

27 مرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هامیز کامپیوترمدرندکوراسیونمنزلزیبادفتر کاردکورچیدمان

مطالب محبوب »

Sunday , 28 May , 22:57