طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

سجاد اسدیحسین مژدهیMahnaz sharifiویستابست vista bestبهرام قربانیندا عاشوریانمازیار فخرقاسمیuser 5جمال احمدی شلحهرضا جلیلی مدیر فروش و مشاور اجراییحامد شکریانامیررضا امیری
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

دیوارهای کارآمد

دیوار ها فقط جدا کننده ی فضاهای مختلف نیستند

بازدید : 21,241 بار

13 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

در بعضی از آپارتمان ها با مشکل چینش وسایل به دلیل محدودیت فضا مواجه هستیم. با طراگاه همراه شوید تا راهکارهای خاص در خانه های نوسازی شده را برای حل این مساله بررسی کنیم .

ذخیره عکس
دیوارهای کارآمد

آپارتمان های قدیمی در شهر های اروپایی نظیر بارسلونا و پاریس اغلب باکم کردن تعداد دیوار برای افزایش فضای باز نوسازی شده اند. در منطقه  مونت مارتر( Montmartre ) پاریس، شرکت طراحی سابو پراجکت ( SABO Project ) دقیقاً این کار را با  مدل سازی مجدد دقیق اپارتمان های طبقه بالا انجام داده است، با  ایجاد یک دیوار چند منظوره که همانند یک کابینت پیوسته، دیوار کشویی و مجموعه ای منحصر به فرد از پلکان عمل می کند.طراحی این شرکت برای  خانه مسکونی 255 متر مربعی موجب شده است تا  این فضا تا حد زیادی با برداشتن پارتیشن های موجود بزرگ تر شود. 

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

دیوار چند کاره طرحی است که می تواند به عنوان اتاق کار،یا گنجه استفاده شود و  یک دیواره کشویی را در خود دارد که دسترسی به آشپز خانه، حمام و یکی از اتاق خواب ها  در  طبقه پایین امکان پذیر می کند.چشم انداز بی روح آشپز خانه های جدید را می توان با یک سری کف پوش های لاستیکی  با رنگ های رنگین کمان و نیز  دیواره ها را  با گلدان های توکار عمودی  که به مشتری امکان پرورش سبزیجات تازه را در خانه  می دهد زرق و برق بخشید. 

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

اتاق خواب می تواند با یک تخت که زیر نورگیر سقف است، تزیین شود. سطوح سفید مورد استفاده برای منعکس کردن و تشدید  روشنایی موجود در کنار تیرهای چوبی، اتفاق هایی خوب و به جا هستند.این طرح جذاب موجب افزایش کارکرد فضای کوچک در مناطق شهری با افزودن  عنصر چند منظوره در یک فضای ترکیبی شده است .

ذخیره عکس
دیوارهای کارآمد

شما نیز می توانید طرح های مشابه این پروژه را به طراگاه معرفی کنید.


بازدید : 21,241 بار

13 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Wednesday , 28 June , 23:36