طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

میلاد نصرالهیجمال احمدی شلحهصفورا شریعتیسپیده بهروزیسهراب رفعتحامد شکریانتینا شاه محمدیعلیرضا شریفانmostafa ahmadiمحمد مهدی فخیمیsina kamali tabriziهومن بالازاده
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

دکوراسیون با وسایل بازیافتی

تبدیل دستگاه قهوه‌جوش به لامپ‌هایی زیبا

بازدید : 26,029 بار

04 بهمن 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطمئنا شما هم بارها شنیده‌اید که می‌توان با وسایل بازیافتی، لوازم دکوری ساخت. در این‌جا طراحی خوش‌ذوق به نام «ویلیام هیفر» (Willem Heeffer)، با استفاده از دستگاه قهوه جوش، آباژور و لوستر ساخته است. ما ایرانی‌ها معمولا قهوه‌جوش استفاده نمی‌کنیم، چه برسد به این که بخواهیم فرسوده‌اش را دور بیاندازیم. ولی ما هم زباله تولید می‌کنیم.

این مقاله‌ی طراگاه را تماشا کنید؛ شاید ایده‌ای بکر به ذهن‌تان برسد.

ذخیره عکس
دکوراسیون با وسایل انبار

ویلیام‌ هیفر پروژه ای به نام " شهر به عنوان یک معدن " را شروع کرده است. این پروژه تحقیقاتی از پسمانده‌ کارخانه‌های محلی در هلسینکی شروع شده است. او از دستگاه‌های قهوه‌جوش بازیافتی‌، لامپ‌های صنعتی و زیبایی ساخته که سطح بیرونی شان از مواد پودری مات پوشیده شده است. در بدنه اصلی نیز سوراخ‌های متعددی را به صورت نامتقارن و جالب ایجاد کرده‌ و در نهایت یک مجموعه منحصر به فرد و زیبا خلق شده است.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

دستگاه‌های قهوه‌جوش دورانداخته شده، به طور هنرمندانه‌ای به آویزها و چراغ‌های رومیزی جالب تبدیل شده اند که بعد از ده سال استفاده به مصرف بهینه رسیده اند و در ضمن دارای برچسب و شناسنامه هستند. ویلیام‌ هیفر در راستای این پروژه دست به تهیه یک کاتالوگ جامع از مواد زائد صنعتی با اطلاعاتی درباره خصوصیات آنها و روش‌های تولیدی جدید زده است و آنها‌ را به عنوان گنجینه ای باارزش در مسیر جدید نام برده است. همین حالا شما نیز می‌توانید دست به کار شوید و حداقل یکی از وسایل بازیافتی جلوی دستتان را با یک ایده نو تبدیل به وسیله ای  کارآمد کنید‌. 

ذخیره عکس
دکوراسیون با وسایل انبار

طراگاه همواره مشتاق ثبت تجربیات زیبای شما است.


بازدید : 26,029 بار

04 بهمن 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Thursday , 29 June , 03:31