طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

boshra javaheriایمان رجبیانوحید حمزه پورمحمد مرتجیمحمد غفاریامیر قاسمیرضا نجفیانبهرام قربانیمهدی مصلحیفاطمه براتیسهند چوبانافشین قربانی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

طراحی داخلی آپارتمان با فضاهای محدود

طراحی فضاهای داخلی آپارتمانی زیبا

بازدید : 11,085 بار

06 فروردين 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

هنگام طراحی آپارتمان با فضاهای محدود، جایی که مکان برای زندگی و چیدمان وسایل ندارید،  مجبورید خلاقیت به خرج دهید. با طراگاه همراه باشید تا خانه‌ی دو خوابه با طراحی جالبش را بررسی کنید.

ذخیره عکس
طراحی داخلی آپارتمان

طراحی داخلی منزل،  تمام فضاها از قفسه‌ی‌کتاب کشویی و گنجه‌ای جالب در زیر راه پله آغاز می‌شود. این خانه بسیار ماهرانه و شگفت‌انگیز در فضاهای داخلی‌اش صرفه‌جویی شده است.

ذخیره عکس

 

برای قرارگیری کت و لباس ها هیچ گنجه و کمدی تعبیه نشده است، جز فضای زیر راه پله‌ها و در ضمن دیوار کناری راه‌‌پله فضای خوبی برای ذخیره‌سازی و بایگانی کتاب و وسایل اضافی در نظر گرفته شده است.

در طراحی فضای داخلی اتاق خواب، طراحان قفسه‌های سرتاسری برای جاگذاری وسایل اضافی در راستای رادیاتور شوفاژ در نظر گرفتند.

غیر معمول‌ترین و خلاقانه‌ترین راه حل برای جانمایی وسایل و کتاب‌ها در فضای پذیرایی خانه است، جایی که طراحان یک کتابخانه را طوری طراحی کرده‌اند که در مسیر حرکتیاش عقب و جلو می‌رود.

بیشتر مواقع، کتابخانه در بالای راه‌پله قرار می‌گیرد که این به بزرگ‌تر نشان داده شدن اتاق‌نشیمن کمک میکند.  اما  اگر چیزی را از قفسه‌های بالایی احتیاج داشته باشند، اسلایدهای کتابخانه  برای دسترسی آسان بهتراست.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

یکی دیگر از چیزهای شگفت‌انگیز در اتاق‌نشیمن، پنل کشویی است که تلویزیون را پنهان کرده است. اتاق دوم این خانه کارآمدتر ساخته شده است، وقتی مهمان‌ها در این مکان اقامت دارند. بخشی از اتاق به عنوان فضای کار کاملا طراحی شده است و در پایین دیوار هم تخت‌خوابی زیبا تعبیه شده است.

ذخیره عکس
طراحی داخلی آپارتمان

تمام این راه‌حل‌های عاقلانه برای صرفه‌جویی در فضای زندگی در نظر گرفته شده است. اگر شما با کمبود فضا مواجه باشید چه طراحی برای منزل خود میپسندید؟

طراگاه منتظر شنیدن نظرات شما است.


بازدید : 11,085 بار

06 فروردين 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاطراحی آپارتمانطراحی منزلطراحی داخلی آپارتمانآپارتمانطراحی داخلی منزلدکوراسیون آپارتماندکوراسیون منزلطراحی اتاق‌خوابدکوراسیون اتاق‌خواب

مطالب محبوب »

Friday , 23 June , 01:10