طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

شرکت رویا طرح داخلیداوود آبادیوحید حمزه پورمحمد داوریمازیار فخرقاسمیBabak Abbasiجلیل موسویسپیده بهروزیmohammad marvastyمهدی جعفری منششرکت بازرگانی رنگین کاج پارس(Foresco _ فارسکو)ساغر صادقی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

طراحی نور و هنر

یک دکوراسیون رنگی از شهر

بازدید : 31,524 بار

30 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

بهترین نورپردازان، معماران نور و مجسمه‌سازان کنار هم گرد آمد‌ه‌اند؛ تنها برای خلق تجربه‌ای جدید. این جا فنلاند است؛ جشنواره‌ی «LUX هلسینکی» (LUX Hesinki). با طراگاه همراه شوید. می‌خواهیم شما را در این تجربه سهیم کنیم.

ذخیره عکس
طراحی نور و هنر

برای هشتمین بار متوالی نمایشگاه نور لوکس هلسینکی، در آغاز سال نو میلادی 2016 برگزار شد. بر خلاف سال های گذشته در یک مسیر جدید تا موزه هنر، سرمای پایتخت کشور فنلاند در روزهای آغازین سال نو میلادی با برگزاری نمایشگاهی گرم و دوستانه پذیرای جمع زیادی از هنرمندان بود. در طول این نمایشگاه تمامی هنرمندان کارهای خود را در قالب هنر نورپردازی و با ایجاد یک فضای منحصر به فرد با ترکیبی از یک حس اجتماعی، ارائه دادند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

جشنواره در طول یک دوره پنج روزه بیش از نیم میلیون بازدید کننده را جلب کرد. هنرمندان از فنلاند، بلژیک، کانادا و فرانسه برای این رویداد گرد آمده بودند. مهمترین هدف این جشنواره، کمک به ایجاد تجربه ای متفاوت برای بازدیدکنندگان آن بود. مسیر جشنواره ساده تزیین شده بود. علاوه بر این، این جشنواره به یک جشنواره متنوع شامل غذای خیابانی توسعه پیدا کرده است. به گفته مدیر این برنامه، شهر را طوری سازماندهی کردیم که برای تماشای تمام رویدادها به روی همه باز و رایگان است و شادی را برای ساکنان محلی و مهمانان به ارمغان می آورد.

ذخیره عکس
طراحی نور و هنر

نظرات خود را درباره تاثیر این برنامه ها در فضای شهری و روحیه شهروندان، با طراگاه در میان بگذارید. 


بازدید : 31,524 بار

30 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Sunday , 28 May , 22:53