طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

رضا قره داغیرضا مفاخرفریناز رضویحامد شکریانsina kamali tabriziنادیا خوشخویایمان رجبیانآرش غلامعلی طهرانیمحمد داوریرزیتا فتاحیصفورا شریعتینازنین سادات ملکوتی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

یک ویلای ساحلی در کالیفرنیا

وقتی علایق شخصی وارد دکوراسیون منزل میشوند

بازدید : 18,221 بار

19 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

این خانه در لاکسپور کالیفرنیا با تلفیقی از هنر مناطق مختلف جهان تزیین شده است، این طراحی چند فرهنگی جلوه ای خاص به چیدمان داخلی خانه داده است. سبک طراحی جهانی این خانه طوری است که امکان قرار گرفتن وسایل آنتیک انگلیسی و آسیایی در کنار الگوهای ساحلی و تخته های موج رنگارنگ، ایجاد شده است.این نمونه ی خوب را با طراگاه دنبال کنید.

ذخیره عکس

ترکیب زیبایی شناسی با محفل خانوادگی و لوازم منزل، کار ساده ای نیست. صاحبان این خانه تصمیم گرفتند به جای اینکه فقط لوازم خانه را تغییر دهد، آن را از نو طراحی کنند. در حالت قبلی، یک پارتیشن آشپزخانه را از نهارخوری جدا می کرد و کف پوش ها از Pergo پرگو ( یک نوع کف پوش لامینت ) بودند. حالا کف پوش های چوب تیره ( dark-wood ) در اتاق نشیمن، طراحی تلفیقی این خانه راقوت بخشیده اند.

ذخیره عکس

تلفیق دو سبک آسیایی و ساحلی برای انتخاب وسایل خانه و دکوراسیون، یک ترکیب دلپذیر را در این فضا موجب شده است. یک میز عسلی برگرفته از یک نمونه ی ژاپنی به همراه صندلی های آنتیک انگلیسی از جمله انتخاب های طراح در این خانه هستند. در دو طرف شومینه، قفسه هایی قرار دارد، یکی از این قفسه ها، مکان نگهداری مجموعه ی صوتی و دیگری محل قرار گیری تلویزیون، کتاب ها، اشیای هنری است. یک صندلی تخت خوابی شرقی بزرگ، در اتاق توازن ایجاد می کند، توجه را در کل فضا بیشتر به مرکز سوق می دهد. این صندلی هم چنین می تواند در موقع نیاز، به عنوان تخت خواب مهمان استفاده شود. 

آشپزخانه با فضایی سفید و روشن به همراه یک جزیره ی غذا خوری به فضای جذابی تبدیل شده است. کاشی یکی از آن موارد الهام بخش در طراحی بود. کاشی های سفید موجب تقویت نور در این قسمت از خانه شده اند. 

طرح در بازدیدهای نهایی به گونه ای بود که نیاز به کاشی های بیشتر احساس می شد، طراح خودش به کارخانه ی کاشی سازی رفت و کاشی هایی را انتخاب کرد که بیشتر با طرح جدید تناسب داشت، اما با اندازه ی سفارش اولیه یکی نبود. نتیجه، آمیزه ای از کاشی های مات و براق که همه در یک گروه رنگی بودند، شد. این نما بسیار زیبا و موفق از آب در آمد. او همین کار را برای حمام اصلی با کاشی های آبی انجام داد.اتاق خواب اصلی نشان می دهد چطور می توان آب و موج سواری را با طراحی داخلی ترکیب کرد. اثر نقاشی اریک زنر (Eric Zener ) منظره ای از موج ها و یک ساحل را به نمایش می گذارد. تخته ی موج سواری با مایه های رنگ فیروزه ای، مثل شیئی کلکسیونی است.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

تا به حال به این فکر افتاده اید که علایقتان را در محیط زندگیتان وارد کنید؟ در این باره طراگاه آماده ی همفکری با شماست، نظرات و ایده های خود را با ما در میان بگذارید.


بازدید : 18,221 بار

19 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Tuesday , 27 June , 08:15