طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

داوود آبادیمصطفی اذریکمیل مهدی نژادمحمد اسدالهیمهراد رمضانیمـــهـکامه کــرمانـیفاطمه براتیفرهاد علیزاده افشارشركت معماري و دكوراسيون زانا(عصر برتر)رضا قره داغیفرزاد دلیری farzaddaliriمحمد مهدی دودانگه
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

طراحی خلاقانه و مدرن در دکوراسیون اداری

طراحی دکوراسیون اداره‌های تحقیقاتی در نشویل

بازدید : 40,000 بار

06 فروردين 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

طراحی فضاهای اداری همگی به نوعی باید تامینکننده‌ی نیاز مراجعین و استفادهکنندگان باشند. بهتر آن است که محیط کاری کسل کننده نباشد. با طراگاه همراه باشید تا پروژهای موفق در فضاهای اداری را برای شما معرفی کند.

ذخیره عکس
دکوراسیون اداری

فضای کاری این اداره‌ی چهار طبقه در ساختمانی تاریخی در محیطی موثر و با سازگاری بالا طراحی شده است، که به جذابیت شرکت کمک می‌کند و بهترین و زرنگ‌ترین اعضای تیم را به این وسیله حفظ می‌کند. با بررسی اولیه و همکاری ارباب رجوع‌ها تیم طراحی این فضای اداری کاری منحصر به فرد، کاربردی و مناسب ساختند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

فضای کاری این اداره شامل سه اتاق برای گروه مخاطبان، فضای کاری باز، حریمهای خصوصی، اتاق استراحت و تکنولوژی پشتیبانی از تجربیات تحقیقاتی با کیفیت بالا تشکیل شده است. لوگوی جدید این شرکت به رنگ سبز در محیط کار استفاده شده تا تسهیلاتی که انرژی را در محیط کاری فراهم می‌کند یادآوری کند و تصویر پایداری از شرکت ایجاد نماید. طبقه‌ی تسهیلات تحقیقاتی، روش برنامهریزی شده‌ی اجرای پروژهها و میزهای کشیده‌ی پذیرایی،  که فضای وسیعی برای جریان ورود و خروج فراهم کرده را نمایان میکند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

تیم طراحی نورپردازی ویژه و رعایت موارد صوتی را در اتاقهای مختلف گروه مشتریان به هم آمیخته و به خوبی انواع صندلیها و سکوهای برجسته برای دید بهتر، راحتی مصرف کننده و انعطاف پذیری بالا  فراهم کرده است. طراحی گرافیکی دیوارها پیدا کردن مسیر را برای مراجعان آسانتر کرده و جذابیت بصری ایجاد نموده است.

ذخیره عکس
دکوراسیون اداری

نکته‌ی جالب این طراحی در مورد ستون‌های موجود در فضای بین دفاتر باز و محیط مشترک همکاری را معین و مشخص کرده است. نظر شما نسبت به این دکوراسیون اداری چیست ؟ نظرات خود را با طراگاه در میان بگذارید.


بازدید : 40,000 بار

06 فروردين 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هادکوراسیوندکوراسیون اداریدکوراسیون داخلیطراحی اداریطراحی داخلی اداریطراحی دکوراسیون اداریفضای اداریطراحی فضای اداریطراحی محیط اداریطراحی محیط کار

مطالب محبوب »

Tuesday , 23 May , 23:25