طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

امیرحسین صرامیابتکار توسعه کاوش (ابتکار آریایی)شرکت رویا طرح داخلیسهند منشیفرامرز گشایشیمرضیه مجدالاشرافیمصطفی اذریمهدی مصلحینگار محمدیسامسونگ samsungFarzin Forouzanmahmood Ghasemi
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

دکوراسیون اتاق خواب؛ با ترکیب رنگهای قرمز و سفید

چگونه دکوراسیون اتاق خواب را با استفاده از رنگ های قرمز و سفید طراحی کنید؟

بازدید : 9,043 بار

01 اسفند 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

احتمالا در نظر دارید که دکوراسیون داخلی، با استفاده از چند رنگ اجرا کنید. طراگاه در این مقاله میخواهد نکاتی را به شما بگوید که با استفاده از آنها، میتوانید دکوراسیون اتاقتان را با رنگ اصلی قرمز طراحی کنید. البته رنگ سفید هم در این دکوراسیون دخیل است. میتوان گفت که دکوراسیون مد نظر ما به زبان قرمز صحبت میکند و لهجهای سفید دارد. با ما همراه باشید.

ذخیره عکس
استفاده از فنگ شویی

معمولا در هر خانهای، یک اتاق خواب اصلی وجود دارد. اگر به طراحی داخلی این اتاقها فکر میکنید، پیشنهاد میکنیم که رنگ قرمز را بیشتر استفاده کنید. استفاده از این رنگ باعث میشود که موقع بیدار شدن، سرحالتر باشید. همین که قبل از رفتن به سرکار سرحال شویم، به تغییر دکوراسیون میارزد.

ذخیره عکس
استفاده از رنگ قرمز در اتاق خواب

اولین کاری که باید انجام دهید، تغییر رنگ کلی دیوارها است. این که میگوییم اولین کار، به این دلیل است که دیوارها برای دکوراسیون خانهتان مثل سنگ بنا میمانند؛ رنگ کلی اتاق توسط دیوارها تعیین میشود. برای این که لهجهی رنگ اتاق تغییر کند، میتوانید زیر و بالای دیوارها را راه راه سفید بزنید. البته راه سادهتری هم وجود دارد؛ دیوارها قرمز باشند و سقف سفید. بعد از این، باید اسباب و اثاثیه را هم رنگبندی کنید. البته نه این که آنها را هم، سفید یا قرمز کنید؛ فقط رنگی را انتخاب کنید که به سفید و قرمز بیاید. رنگ قرمز یا سفید برای اثاثیه خیلی مناسب نیست. ممکن است حس کنید داخل مغازهی فستفود نشستهاید و باید سریع ترکش کنید.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

اگر بخواهید اتاقتان را با وسایل تزیینی زیباتر کنید، بهتر است رنگ سفید را در نظر داشته باشید. برای مثال، میتوانید روتختی سفیدی انتخاب کنید که کمی رنگ قرمز را در خود داشته باشد یا اگر از کوسن استفاده میکنید، آنها را از رنگ سفید یا قرمز انتخاب کنید تا به تم کلی اتاق بخورند. آخرین چیزی که باید رعایت کنید، این است که دکوراسیونی مناسب انتخاب کنید؛ دکوراسیونی با رنگ اصلی تم اتاق.

ذخیره عکس
استفاده از ترکیب رنگ سفید و قرمز

این مقالهی طراگاه هم حاوی پیشنهادهایی برای تزیین بهتر اتاق بود. امیدواریم نظرتان را جلب کرده باشد. 


بازدید : 9,043 بار

01 اسفند 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Thursday , 22 June , 22:47