طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

boshra javaheriاکوآرکساربوک sarboukشرکت رویا طرح داخلیمـــهـکامه کــرمانـیسیروس مهراندیششرکت رویا طرح داخلیلیلا عراقیانابتکار توسعه کاوش (ابتکار آریایی)hosein baharestaniامیر دیزانیمرضیه مجدالاشرافی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

بیمارستانی که نامزد دریافت جایزه ی معماری سنگاپور شد.

بیمارستان جدید Nordsjælland

بازدید : 26,581 بار

02 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

این بیمارستان کاندید دریافت دو جایزه معماری مشهور بین المللی شد. یکی از آنها جایزه ی جشنواره جهانی معماری سنگاپور است که چهارم تا ششم نوامبر برگزار می شود. جایزه ی دیگر LEFA است که شانزدهم اکتبر در لندن برگزار می شود. فستیوال جهانی معماری هر سال برگزار می شود وازالهام بخش ترین و مبتکرانه ترین پروژه های ساختمانی در سراسر جهان تجلیل می کند. در این فستیوال، بخش های مختلفی وجود دارد، و بیمارستان جدید Nordsjælland در بخش" پروژه های آینده " نامزد دریافت جایزه شده است

.

ذخیره عکس
طرح برنده فستیوال سنگاپور

«Bente Ourø Rørth»،مدیراین بیمارستان، در بیانه ای با افتخار گفته است: « این جایزه، قدردانی باشکوهی از تلاش های ما در جهت ساخت این بیمارستان برای بیماران Nordsjælland است. اوایل سال جاری، وقتی که این بیمارستان جایزه ی میلیونی بهترین پروژه ی آینده را دریافت کرد، لحظه ی باشکوهی بود. این جایزه باعث شد موقعیت بیمارستان تغییر کند و علاوه بر غرور و افتخار، به ما انگیزه داد تا تغییرات لازم را برای ارائه بهترین خدمات در مدت بستری بیماران، انجام بدهیم».

Henrik Schødts، مدیر پروژه، معتقد است که دیده شدن این بیمارستان در بین خارجی ها، راه را برای شرکای بین المللی که خواستار مشارکت در صنعت ساخت و ساز دانمارک هستند، بازمی کند.

 

ذخیره عکس
ذخیره عکس

این بیمارستان با مساحت 124000 مترمربع و با هزینه ی 3.8میلیارد کرون در سال 2020 به اتمام خواهد رسید. دو گروه معماری طراحی این بیمارستان را به عهده داشته اند. یکی، گروه معماران سوئیسی « Herzog & de Meuron» که بواسطه ی طراحی استادیوم المپیک پکن وTate Modern مدرن در لندن معروف شده است ودیگری شرکت معماری دانمارکی « Vilhelm Lauritzen» ، که قبلا فرودگاه کپنهاگ،DR-Byen  و Radiohuset طراحی کرده است .بیمارستانی که کاندید جایزه ی جشنواره جهانی معماری سنگاپور شد.

با ما همراه باشید در مطالب معماری .


بازدید : 26,581 بار

02 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Saturday , 24 June , 11:38