طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

حمید عرفانیانشیرین دریاباریشركت معماري و دكوراسيون زانا(عصر برتر)علی رضا بندر ابادطاها رضاییالهام ضیاءآبادیShaqayeq Abaszadeعباس اقسامیعلیرضا شرافتیnaser movahedابتکار توسعه کاوش (ابتکار آریایی)امیرحسین امیری
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

اتاق خود را با یک لوستر تبدیل به جنگل کنید

ایده‌ای برای طراحی اتاق خود با استفاده از لوستر

بازدید : 58,160 بار

17 ارديبهشت 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

شاید باور داشتن خانه‌ای جنگلی سخت باشد ولی با استفاده از چند رشته سیم و لامپی معمولی، با خلاقیت و طرحی جدید در اتاق‌خواب یا خانه خود داشته باشید. با طراگاه همراه باشد.

ذخیره عکس
طراحی اتاق با استفاده از لوستر

این چراغ به صورتی تعبیه شده است که وقتی چراغ را روشن می کنید سایه شاخه‌های درختان را به طوری دیدنی روی دیوار خود تماشا می‌کنید واتاق خود را رویایی می‌کنید‌. شاید این اتاق برای کسانی جذاب باشد ولی در عین جذابیت برای افرادی  با سن پایین‌تر مشکل ایجاد کند و باعث ترس و وحشت در آنان بشود که باید با توجه به علایق و ویژگی‌های شخص طراحی شود. 

ذخیره عکس
ذخیره عکس

این گونه فضاها مناسب افرادی می‌تونه باشه که دارای روحیه‌ی ماجراجویانه هستند. از دیگر ایده‌هایی که می‌توان برای ایجاد فضایی جنگلی درمحیط خانه به کاربرد استفاده از وسایلی است که یادآور آرامش جنگل و فضایی بکر درخانه است. از جمله این موارد عبارتند از:

ذخیره عکس

 

1.تابلوهای هنری که یادآور فضای آرام بخش جنگل و سکوت حیات آن است


تابلو‌های هنری که درآن درختان بلند و یک سطحی را داشته باشد کمک فراوانی در ایجاد یک محیط جنگلی می‌کند که با کمی دقت به آن ذهن خود را در جنگلی با درختان متعدد وسبزی را مشاهده کرد.

2. نور ملایم و کم که فضای ریلکسی را ایجاد می‌کند


یک نور بسیارکم و ملایم باعث می‌شود خواب راحتی را در شبانه روز داشته باشید و همچنین نوربالا باعث می‌شود در هنگام انجام کار در اتاق‌خواب دچار مشکل نشوید درکل نور اتاق یکی ازمهم‌ترین مشکلاتی است که هراتاقی را متوجه خود می‌کند که باید به آن اهمیت فروانی داد.

ذخیره عکس
طراحی اتاق با استفاده از لوستر

3. استفاده از اشیایی در خانه که یادآور جنگل است


استفاده از اشیا برای ایجاد یک اتاق جنگلی پراهمیت است، برای مثال استفاده از تخت‌خواب با تنه‌هایی از درخت می‌تواند تا حد زیادی طراحی فوق العاده‌ای به وجود آورد.

ذخیره عکس
طراحی اتاق با استفاده از لوستر

4. استفاده از گیاهان با یک قالیچه با طرح سبز گیاهان 


یک قالیچه‌ی سبز با طرح درختان با تعدادی گلدان گیاه‌های طبیعی درقسمتی از خانه که بیشترین وقت خود را درآن قسمت خانه می‌گذاریم، حال وهوای خاصی را به ما می‌دهد و با درآمدن خورشید و آمدن نسیم خنکی در محیطی که هستیم فضایی ازجنس جنگل‌های بی‌انتها را در ما به وجود می‌آورد.

ذخیره عکس
طراحی اتاق با استفاده از لوستر

حال چقدرخوب است که بتوانیم با استفاده از لوستر اتاق خود را به جنگل طراحی کنیم. نظر خود را در مورد طراحی اینگونه اتاق‌ها با طراگاه در میان بگذارید.

 

    


بازدید : 58,160 بار

17 ارديبهشت 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاطراحی اتاق‌خوابلوسترطراحی فضامنزلاتاق

مطالب محبوب »

Friday , 23 June , 18:38