طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

مازیار فخرقاسمیویدا لطفیساربوک sarboukالناز پائیزمهرداد زواره محمدیMahnaz sharifiالهام ضیاءآبادیآرش غلامعلی طهرانیSomayeh Ahemehفریناز رضویمنصور اجلیرضا مفاخر
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

طراحی فضای داخلی فروشگاه با صفحات چوبی روکش‌دار بلوط

طراحی با استفاده از فلز و چوب

بازدید : 27,426 بار

27 فروردين 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

طراحی فضاهای داخلی فروشگاه‌ها برای جذب مشتری بسیار اهمیت دارد. با طراگاه همراه باشید تا به بررسی فروشگاهی با طراحی داخلی منحصر به فرد بپردازیم.

ذخیره عکس
طراحی فضای داخلی فروشگاه

شرکتی معماری در نیویورک برای یک فروشگاه جزئی فروشی،  دست به طراحی زده است. طراحی دکوراسیون فضای داخلی  این فروشگاه با صفحاتی ساده‌ی چوبی زیبایی فوق‌العاده‌ای به محیط داده است. اقدام ها و تلاش‌های تیم طراح برای این فروشگاه،  به معنای واقعی کلمه به صورت جسورانه در طراحی فضای داخلی کاملاً مشهود است.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

طراحی داخلی دکور این فروشگاه با صفحات ساده‌ی چوبی با روکش بلوط، کف‌سازی با  بتن خام یک ترکیب بصری منحصر به فرد را در این محیط  ایجاد کرده است. تمام فضای داخلی فروشگاه  با  پنل‌ها و صفحات متعدد از جنس فولاد، روکش کشیده از بلوط تشکیل شده است.  

ذخیره عکس
طراحی فضای داخلی فروشگاه

فاصله‌ی آزاد بین پنل‌های چوبی این فروشگاه، امکان حرکت کردن و قدم زدن در این محیط را برای تمام بازدید کنندگان مهیا ساخته است. در فضای داخلی فروشگاه  نمایش محصولات روی پنل‌های ترکیبی، نمایشگاهی از فرهنگ صنعتی را به نمایش گذاشته است.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

استفاده ازنور طبیعی و مصنوعی  فراوان در محیط داخلی فروشگاه، با رنگ مایه‌ی روشنی برای جلب توجه بازدیدکنندگان در نظر گرفته شده است  

ذخیره عکس
طراحی فضای داخلی فروشگاه

برای طراحی خلاقانه‌ی محیط داخلی فروشگاه‌ها، می‌توان با کمک گرفتن از نوآوری درانتخاب متریال بهترین و مناسب‌ترین فضاها را خلق کرد.  طراگاه منتظر شنیدن نظرات شما می‌باشد.


بازدید : 27,426 بار

27 فروردين 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاطراحی فضاهای داخلیروکش بلوطفرهنگ صنعتینور طبیعینور مصنوعیطراح

مطالب محبوب »

Thursday , 22 June , 23:04