طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

صادق صیدبیگیmohammad marvastyداوود آبادیامیر قاسمیسحرناز سلیمانی پاکعلیرضا شریفانمهدی علیزادهمهراد رمضانیnaser movahedشرکت رویا طرح داخلیپمپ ابارا اباراامير احمدي نيا
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

چگونه طراحی دفتر اداری متفاوت با حس خانه طراحی کنیم؟

طراحی داخلی یک دفتر اداری در میلان ایتالیا

بازدید : 107,257 بار

10 ارديبهشت 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

یک شرکت معروف طراحی به تازگی طراحی دفتر اداری یک شرکت شبکه‌ی تحویل محتوا را به مساحت 864 متر مربع در میلان ایتالیا به عهده گرفته است. آن‌ها در طراحی این فضای اداری، به دنبال این موضوع  بودند که چگونه طراحی دفتر اداری متفاوت با حس خانه طراحی کنیم؟ با طراگاه همراه باشید تا به بررسی این پروژه‌ی اداری بپردازیم.

ذخیره عکس
طراحی یک دفتر اداری در میلان

محل قرارگیری این دفتر اداری، در یک طبقه از ساختمانی با موقعیت استراتژیک بین ایستگاه راه‌آهن و پارک است.  هدف طراحان، خلق محیط‌کاری باز و انعطاف‌پذیر، که مشوق همکاری و ارتباط غیررسمی بین کارمندان بوده است. این موضوع نشاندهنده‌ی ارزش دادن شرکت، به پرورش محل کاری است که کارمندان با استعداد را جذب کند، به آن‌ها انگیزه دهد، آن‌ها را به چالش بکشد و در نهایت حفظ کند. 

ذخیره عکس

 

تقریباً بیشتر فضاهای داخلی به صورت باز طراحی شده، صندلی‌ها دارای سیستم الکتریکی قابل تنظیم ارتفاع‌اند؛ که نقش مهمی در دفاتر اداری ایفا می‌کنند و این سیستم باعث افزایش انعطاف‌پذیری، کنترل کاربر وعملکرد ارگونومیک می‌شود.

سیستم‌های صوتی و ویدیوئی با کیفیت، تجربه‌ی ارتباط از راه دور را در این اداره بدون مشکل فراهم می‌کنند که برای شرکت و مشتریان بین المللی آن  بسیار مهم است.

 

60 درصد ازفضای قابل استفاده به فضاهای پشتیبانی مثل اتاق‌های جلسه، مکان‌هایی برای صحبت کردن با تلفن، اتاق‌های گفتگو و گوشه‌های غیر‌رسمی که به راه‌روها باز می‌شوند اختصاص یافته است.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

فضای داخلی اتاق جلسه‌ی اصلی، که از آبدارخانه و راهروی مجاورش به وسیله‌ی پارتیشن‌های تاشو جدا شده، در صورت لزوم با هم ادغام می‌شوند.

ذخیره عکس
طراحی یک دفتر اداری در میلان

طراحی اتاق‌بازی با میز پینگ‌پنگ، فضایی برای استراحت با چندین مبل و صندلی آویزان، فضای غیررسمی و دل‌پذیری را به‌وجود آورده و حس خانه را در محل کار برای کارکنان ایجاد کرده است.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

چندین عنصرخلاقانه و زیبا از جمله کف‌پوش‌های رنگارنگ شش ضلعی، چوب بلوط در راه‌روها و آبدارخانه، کاغذ دیواری‌های گرافیکی، پوشش‌های دیواری آکوستیک و چاپ‌های لوگوی برند در طراحی فضاها دیده می‌شود. 

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

صندلی‌های راحت، میزهای کم ارتفاع، مبل‌های زیبا و رنگارنگ و نورپردازی چشم نواز این دفتر را نه تنها به یک محیط کار خلاقانه، بلکه به مکانی جذاب و دلنشین برای گذراندن ساعات کاری مبدل ساخته است. نظرات خود را با طراگاه در میان بگذارید.


بازدید : 107,257 بار

10 ارديبهشت 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاطراحی دفتر اداریطراحی فضای داخلیطراحی دکوراسیون اداریکف‌پوشفضای اداریدکوراسیون اداریطراحی فضای اداری

مطالب محبوب »

Sunday , 28 May , 22:53