طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

علیرضا فخفوریسپهر دانشسپیده بهروزیرضا نجفیانسیروس مهراندیشقالیکده iran carpetمهدی علیزادهسینا علیزادهمـــهـکامه کــرمانـیمحمد غفاریایزدیار اهیرضا صیادیان
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

دکوراسیون برای اتاق خواب مردانه (قسمت اول)

ایده ی اتاق خواب با تم مردانه

بازدید : 43,381 بار

17 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

در این سلسله مقالات، نمونه طرح‌هایی را نشان می‌دهیم که به درد اتاق‌‌خواب‌های مردانه می‌خورند. شاید بخواهید در خانه‌تان اتاقی برای خواب راحت برادرتان داشته باشید. شاید هم بخواهید دکوراسیون اتاق‌اش را برای تولدش به او هدیه دهید. در این صورت مطلب جذابی برای‌تان آماده شده است؛ با طراگاه همراه باشید. 

ذخیره عکس
ایده ی اتاق خواب با تم مردانه

چه پیچیدگی را دوست داشته باشید چه سادگی، چه تم روستایی چه صنعتی، اتاق خواب یک مرد، جایی است که سبک زندگی او پدیدار می شود. انتخاب احاطه کردن خودتان با تکه هایی از زندگی، برای دوستانتان فرصت شناخت بیشتر شما را فراهم می آورد.

ذخیره عکس

 

  • حکومت کنید:

وقتی که نام اتاق خواب مردانه به میان می آید، اولین چیزی که به ذهن می رسد سادگی است. بررسی دکوراسیون آپارتمان مردان مجرد نشان می دهد که اغلب مردان، یک تخت ساده در رنگ های خنثی که بطور ماهرانه با یک سایه برجسته شده را ترجیح می‌دهند. این نمونه یک طراحی داخلی براق، ساده و عالی را که حس تسلط و حکمفرمایی را القا می کند را به نمایش می گذارد.

  • ظرافت خنثی: این نمونه با قرار دادن اشیاء در یک جو متضاد، یک جو خنثی و آرام را القا می کند که برای یک سبک زندگی آرام عالیست. با شکیل بودن تک تک جزییات و مبلمان، این اتاق خواب با ترکیب هوشمندانه ی مواد و نورپردازی، حس مردانه را محدود می سازد. این آپارتمان مدرن طراحی شده توسط معماران ایوان یوریما ( Ivan Yurima ) مثال عالی از یافتن زمینه ی طراحی متداول مردانه است.
ذخیره عکس

 

  • ترکیب مناسب جزئیات

با جلوتر رفتن در فهرست اتاق خواب های مردانه، ما این بهشت مجردی را یافته‌ایم که طیفی از علائق را شامل می شود. این دکوراسیون مردانه، با یک صندلی چرمی فلزی و ترکیب الهام بخشی از الگوهای هندسی تقویت شده است. آینه های شش ضلعی و اثر هنری دوچرخه از اوربن بارن (Urban Barn)، زندگی یک روح ماجراجویانه را در اینجا به نمایش می گذارد. نمونه ی زیر، یک اتاق خواب زیرزمینی است که توسط مادیسون تیلور (Taylor Design) به تصویر کشیده شده است. زمین خاکستری، یک خصوصیت برجسته را فریاد میزند.

  • دکوراسیون ساده و گیرا: اتاق خواب های سفید و سیاه، این ایده ایست که هیچ وقت نمی تواند اشتباه باشد، حداقل نه در دستان استودیوی لهستانی کاسیا اوروات (Kasia Orwat) که این آپارتمان در لهستان را تبدیل به یک محیط مردانه و جذاب با یک طراحی ساده و گیرا تبدیل کرد.
ذخیره عکس

 

  • تزئینات راز‌آلود

یک طراحی شبه موزه ای از طریق این خانه ی تیره رنگ شیک در استانبول که توسط تانجو اوزلگین (Tanju Özelgin) طراحی شده است. این اتاق خواب مدرن و لوکس، یک ترکیب رنگ خنثی را به نمایش می گذارد. جزئیات این اتاق خواب مردانه ی بزرگ، دکوراسیون آن را به طور منحصر بفردی زیبا کرده است. پانل های دیواری سنگی و نور کم یک تاثیر پر رمز و راز ایجاد می کند که جذابیت این اتاق را افزایش می دهد.

  • سادگی در بافت ها: یک مرد چه مدت زمانی را در اتاقش می گذراند؟ همان مقدار برای لذت بردن از چیزهای موردعلاقه اش کافیست. به نظر می رسد اتاق خواب بالا ترواش یک سبک دکوراسیون مد روز مردانه باشد. رنگ های خنثی غرق شده در نور طبیعی حاصل از پنجره های بزرگ مشرف به چهارمین شهر بزرگ اوکراین، یک حس آرامش ایجاد می کند. این آپارتمان قابل توجه مزین شده با باغ های عمودی درخشان، ممکن است کلید الهام بخشی اتاق خواب مردانه ی شما با ترکیبی از زمین چوبی، دیوارهای بتنی و نور طبیعی فراوان باشد.
ذخیره عکس
  • تاثیر نورپردازی در اتاق های تاریک

یک آپارتمان دنج که بافت های متنوعی را در شهر کیف (Kiev) به نمایش می گذارد، اتاق خوابی که فوراً توجه شما را جلب می کند. این فضای سرشار از نور، طراحی شده توسط ایگور سیروتوف (Igor Sirotov)، استفاده از بافت های تیره را نشان می دهد که یک حس عالی ایجاد می کنند. طراحی قوی این اتاق روشن شده توسط دیوارهای  بلند با یک صندلی بلند زیبا در کنار پنجره در یک طرف و نور مصنوعی توصیف کننده ی خطوط معماری در طرف دیگر، از به کارگیری رنگ های تیره حمایت می کند. وقتی شما می دانید در فضاهای داخلی تیره چگونه به نور عالی دست یابید، همه ی اتفاق های خوب رخ می دهد.

  • حس مردانه ی لوکس با مناظر جنگلی: طراحی اتاق خواب مردانه در مناظر فوق العاده در این خانه ی جنگلی کوهستانی که جاذبه ی مدرن را یادآوری می کند. پنجره هایی با چارچوب تیره، بیرون را به داخل می آورند، شومینه ای که از تختخواب می توان از آن لذت برد و دیوارهای چوبی گرم و استقبال کننده به عنوان ارتباط دهنده ی جنگل و رویاهایتان، عناصری هستند که این اتاق خواب را الهام بخش می نمایند. 
ذخیره عکس

 

  •  رنگ بندی مردانه

یک اتاق خواب مردانه در رنگ های خنثی را تجسم کنید. در این آپارتمان مجلل به خوبی از چشم اندازها استفاده شده است. نشیمن مجلل که نمای شهر و دریا را ارائه می دهد از مهمانان در سوییت استقبال می کند. تصور کنید در این فضا از خواب بیدار شوید و پرده ها را کنار دهید تا شهر را زیر پایتان ببینید، واقعا رویایی است!

  • الهام از سفر: جنبه ی ماجراجویانه ی زندگی یک مرد می تواند به طور هوشمندانه در طراحی اتاق خوابش نمایان گردد. مثال بالا یک موتیف سفر را به نمایش می گذارد. یک اتاق خواب دنج، مدرن و کاربردی با تم الهام گرفته شده از سفر برای مردانی مناسب است که زندگی شان لبریز از هیجان می باشد.
ذخیره عکس
ایده ی اتاق خواب با تم مردانه

در ادامه ی این مجموعه مطالب از دکوراسیون اتاق خواب های مردانه با طراگاه همراه باشید.


بازدید : 43,381 بار

17 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Friday , 23 June , 00:53