طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

امید ضرغامیامیررضا امیریبهرام قربانیShaqayeq Abaszadeابتکار توسعه کاوش (ابتکار آریایی)محمد غفاریعلی رضا بندر ابادمحمد اسدالهیkaveh maleknejadایمان حسومیفرامرز گشایشیشرکت رویا طرح داخلی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

جادوی رنگ‌ها و ایجاد فضای آرمانی در محیط خانه

گزینش رنگ‌ها در انتخاب وسایل خانه

بازدید : 71,078 بار

17 خرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

در معماری و طراحی داخلی گاهی رنگ حرف اول را بیان می‌کند، به‌طوری که چیدمان و رنگ یک محیط خاص، در وهله‌ی نخست نگاه هر بیننده‌ای را به سوی خود جلب می‌کند و شاید بی‌درنگ و بی هیچ واسطه‌ای، حس شادی و نشاط یا غم را در انسان برانگیزد. در ادامه با طراگاه همراه باشید.

ذخیره عکس
رنگ‌ در محیط خانه

آشپزخانه‌‌ای با پس‌زمینه‌ی رنگ سفید، در ترکیب با رنگ قرمز درخشان در جزیره و آرایه‌های مختلف این محیط را بسیار مهیج و پر‌انرژی جلوه داده است. استفاده از رنگ‌های شاد دیگر در این فضا که همه برگرفته از دیوار رنگارنگ هستند، روح تازه‌ای را به بیننده القا می‌کند. 

ذخیره عکس
رنگ‌ در محیط خانه

در این فضا که چشم‌انداز بسیار جذابی به محیط بیرون دارد، استفاده از رنگ آبی و زرد در هم‌نشینی با رنگ سفید فضا را شاد و هیجان‌انگیز جلوه داده و به‌خوبی می‌توان اوقات خوب و مفرحی را در این جا سپری کرد.

ذخیره عکس
رنگ‌ در محیط خانه

یک نشیمن مملو از مبلمان به رنگ‌های آبی و خاکستری و ترکیب آن بر دیوار شومینه حرکت را در فضا ایجاد می‌نماید. در این‌جا هم‌ یکنواختی فضا با کف قهوه‌ای کاهش یافته و به غِنای حسی محیط می‌افزاید‌.

ذخیره عکس
رنگ‌ در محیط خانه

گوشه‌ای از اتاق‌نشیمن که با سایه، روشن‌های رنگ سرد بنفش مزین شده، فضای شاعرانه و هماهنگی خاصی به وجود آورده است‌. البته تعدیل این رنگ‌ها با مبل و قرنیز کرم رنگ نیز راهکار مناسبی برای جلوگیری از یکنواختی فضا می‌باشد.

ذخیره عکس
رنگ‌ در محیط خانه

کف‌چوبی با رنگ مایه‌ی کرم قهوه‌ای، گرمای لذت‌بخشی را به فضای‌نشیمن در این اتاق آفتاب‌گیر به وجود آورده است. استفاده از طیف رنگی قرمز و زرد در مبلمان و هم‌خوانی مناسب آن با نور آفتاب تاییده شده به فضا، باعث پدید آمدن انرژی و نیروی مضاعف در بیننده یا استفاده کننده از محوطه اتاق می‌شود‌. در برابر پس‌زمینه‌ای کرم رنگ قرار دادن گلدان‌های سبز‌، چشم‌نواز جلوه می‌کند.

ذخیره عکس
رنگ‌ در محیط خانه

در این فضا کابینت‌ها با رنگ سفید و در زمینه‌ی روشن قرار گرفته‌اند، استفاده از رنگ‌های روشن در فضای آشپزخانه و مبلمان و ظروف آبی رنگ، نمای دل‌نشین و جذابی را در یک خانه مدرن به نمایش گذاشته است.

ذخیره عکس
رنگ‌ در محیط خانه

در این فضا استفاده از رنگ شاد زرد و صورتی و آبی، جذابیت خاصی را به بیننده القا می‌کند و این رنگ‌های زیبا در محیط تیره بیشتر جلب توجه می‌کنند. هم‌چنین رنگ کرم که روی دیوار نمایان است، مجموعه رنگین با نورپردازی اتاقی بسیار زیبا، محیطی گرم و دوست داشتنی را فراهم  نموده است‌.

ذخیره عکس
رنگ‌ در محیط خانه

هم‌نشینی رنگ سبز و نارنجی کنار رنگ خنثی سفید و خاکستری، تنوع بصری خوبی را فراهم نموده و از تیرگی این محیط تا حدی کاسته است. هم‌چنین دید بسیار زیبا، در این اتاق‌نشیمن فضای دلنشینی را به وجود آورده است‌.

ذخیره عکس
رنگ‌ در محیط خانه

نظرات خود را در این زمینه با طراگاه به اشتراک بگذارید‌، منتظر نظرات شما هستیم.


بازدید : 71,078 بار

17 خرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هارنگ‌های زردآبیمبلمانآشپزخانهدکوراسیونطراحیجذاب و دلنشیندکوراسیون اتاق

مطالب محبوب »

Saturday , 24 June , 11:35