طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

شرکت رویا طرح داخلیمیثم ذکریاییشرکت رویا طرح داخلیمرتضی سیاسرعلیرضا فخفوریBabak Abbasiایرج اعتصاماکوآرکمحمد قديريشیرین دریاباریجمال احمدی شلحهمنصور اجلی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

با معماری روستیک دکوراسیون چوبی را به منزل خود بیاورید.

سبک روستیک تلفیقی از سادگی، زیبایی طبیعی، زمختی و انعطاف‌پذیری است.

بازدید : 7,690 بار

15 اسفند 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

در معماری روستیک، شما با استفاده از منابع طبیعی می‌توانید دکوراسیون چوبی خود را بسازید. با  طراگاه، همراه باشید.

ذخیره عکس
معماری روستیک

در مقاله‌ی شماره‌ی قبل، سبک روستیک را تعریف کردیم، مزایایش را گفتیم و راهی نشان‌تان دادیم که بفهمید سبک روستیک را دوست دارید یا نه. این مقاله و مقالات بعدی، نکاتی در خود دارند؛ نکاتی که با استفاده از آن‌ها می‌توانید دکوراسیونی روستیک داشته باشید.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
  •  استفاده از ستون‌های چوبی در معماری روستیک

بسیاری از ما، زمانی که به کلمه‌ی "روستیک" فکر می‌کنیم، شکل الوارهای نتراشیده به یادمان میاید. الوار چوب، تنها برای هنری کردن فضا نیست؛ بلکه می‌تواند دکوراسیون داخلی را از شکلی مدرن، به شکلی روستیک تغییر دهد. البته منظور ما الوارهای پولیش خورده و صاف نیست. الوارهایی که درباره‌شان صحبت می‌کنیم، سطحی خشن و زمخت دارند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

اگر می‌خواهید دکوراسیونی روستیک داشته باشید، اولین قدم استفاده از الوارهای زمخت در چارچوب‌های در، ستون‌ها، سقف‌ها و پنجره‌ها است. اگر بخواهید خانه‌تان جذابیت کلبه‌های چوبی را داشته باشد، می‌‌توانید از الوارهای گرد هم استفاده کنید. در نظر داشته باشید، الوارهایی که با سنگ فرز صاف می‌شوند، می‌توانند در کنار دیوارهای سفید قرار بگیرند. با این کار، در دکوراسیون خانه‌تان تضاد جالبی را به وجود میاورید.

ذخیره عکس
معماری روستیک
  •  استفاده از اسفنج‌های طبیعی در معماری روستیک

در دنیای قدیم، تولید انبوه و صنعتی وجود نداشت. خیاطی هم چند وقت بیشتر نیست که بین مردم جاافتاده است. اگر از محصولات تولید صنعتی استفاده کنید، یا این که پارچه‌های دوخته شده در دکوراسیون‌تان جای زیادی داشته باشند، دکوراسیون‌تان از حالت روستیک خارج می‌شود. در عوض، استفاده از وسایل دست‌ساز می‌تواند روح سبک روستیک را به دکوراسیون‌تان بدمد؛ وسایلی مثل ظرف‌های نان، سبد و سینی. قرار نیست این وسایل با ظرافت و دقت ساخته شده باشند؛ همین که دست‌ساز باشند، برای زیبایی دکوراسیون کفایت می‌کند.

ذخیره عکس
معماری روستیک

مقالات مربوط به سبک روستیک ادامه دارند. با طراگاه همراه باشید.


بازدید : 7,690 بار

15 اسفند 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Sunday , 28 May , 23:04