طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

منصور اجلیحسین مژدهیhosein baharestaniمرتضی سیاسرmostafa ahmadiسینا علیزادهمصطفی اذریسهند منشینازنین سادات ملکوتیحامد شکریانسهراب رفعتشركت معماري و دكوراسيون زانا(عصر برتر)
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

دانشکده ی مدیریت Kellogg

این بنا تا پایان سال 2016 میلادی به بهره برداری می رسد

بازدید : 424,228 بار

23 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

این ساختمان آموزشی پس از یک سانحه‌ی مرگ‌بار، دوباره ساخته می‌شود. ساختمان جدید دانشکده‌ی مدیریت قرار است یک محیط نمونه‌ی آموزشی باشد. با طراگاه نگاه مختصری به این پروژه بیاندازید.

ذخیره عکس
دانشکده ی مدیریت Kellogg

ساخت ساختمان جدید دانشکده‌ی مدیریت Kellogg، دو مورد از دهها پروژهی در حال پیشرفتی است که توسط مدیریت امکانات دانشگاه Northwestern نظارت می‌شدر شروع بازسازی Kresge در اگوست 2014 (مرداد ماه سال 93)، به جابجایی بیش از بیست دفتر اداری و کلاس‌ درس دانشگاه Northwestern به ساختمان‌های دیگر پراکنده در محوطه دانشگاه نیاز بود. ساختمان قبلی دانشکده، در یک سانحه‌ی آتش‌سوزی ویران شده بود. ساخت ساختمان جدید Kellogg در آوریل 2014 میلادی پس از ارایه‌ی برنامه‌های طراحی به تصویب نهایی رسید.وند و طبق برنامه باید تا پایان سال 2016 میلادی تکمیل شوند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

در شروع بازسازی Kresge در اگوست 2014 (مرداد ماه سال 93), به جابجایی بیش از 20 دفتر اداری و کلاس‌ درس دانشگاه Northwestern به ساختمان‌های دیگر پراکنده در محوطه دانشگاه نیاز بود.ساختمان قبلی دانشکده در یک سانحه ی آتش سوزی ویران شده بود.ساخت ساختمان جدید Kellogg در آوریل2014 پس از ارائه ی برنامه‌های طراحی به تصویب نهایی رسید.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

ساختمان در زمینی به مساحت تقریبا 38000 متر مربع ساخته می‌شود و شامل بخش های کاربردی مختلف است. شرکت معماری KPMB در تورنتو کانادا طراحی این مجموعه را عهده‌دار است. ساختمان جدید شامل کلاس‌های درس، دفاتر و بخش‌های عمومی خواهد بود در حالی که تاثیر ساختمان روی محیط، با توجه به سایت پروژه به حداقل رسیده است.

ذخیره عکس
دانشکده ی مدیریت Kellogg

تجربه ی خود را از حضور و درک فضاهای آموزشی با طراگاه در میان بگذارید.


بازدید : 424,228 بار

23 دي 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Friday , 23 June , 18:24