طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

ساغر صادقیسهند چوبانسوگند عندليبشیرین دریاباریالهام صحافیناهیده تقویندا عاشوریانامین قشقاییامید حیدری پوریسهیل براکصادق صیدبیگیmohammad marvasty
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

با ترکیب رنگ‌های زیبا به استقبال تابستان بروید

چند ایده‌ی جالب برای استفاده از رنگ‌های تابستانی در دکوراسیون منزل

بازدید : 96,828 بار

31 خرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

با فرارسیدن تابستان، شور و حال دلپذیری بین افراد جاری می‌شود. برای اینکه بتوانید این شور‌و‌حال را به خانه ببرید، رنگ‌ها کمک زیادی به شما خواهند کرد. در این مقاله، طراگاه برایتان چند ایده‌ی جالب برای استفاده از رنگ‌های تابستانی در دکوراسیون منزل را مطرح می‌کند. با ما همراه باشید.

ذخیره عکس
رنگ‌های تابستانی در دکوراسیون منزل

اولین ترکیب، به کارگیری مخلوطی از رنگ‌های صورتی، آبی، نارنجی و زرد است. استفاده از این رنگ‌ها به سلیقه‌ی خودتان بستگی دارد. هدف این نیست که تمام عناصر دکوراسیون داخلی منزلتان به این رنگ‌ها در بیاید، بلکه اگر تنها بعضی وسایل را تغییر دهید یا درصورت داشتن بودجه‌ی کافی رنگ دیوارها را عوض کنید، تغییر چشم‌گیری در منزلتان ایجاد می‌شود. علاوه بر این، شما می‌توانید این رنگ‌ها را به‌صورت تک هم به کار ببرید، البته اگر امکان استفاده‌ی همزمان از این رنگ‌ها را داشته باشید، فضای منزلتان زیباتر خواهد شد. تصاویر زیر را ببینید تا ایده‌های بیشتری به ذهنتان برسد.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

ترکیب رنگ‌هایی که در این مقاله به شما نشان می‌دهیم، نه تنها در دکوراسیون اتاق‌های منزل استفاده می‌شوند، بلکه می‌توانند حس‌و‌حال تابستانی را به حمام و سرویس بهداشتی شما ببخشند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

پیشنهاد بعدی ما ترکیب رنگ‌های صورتی، خاکستری و سبز زیتونی است. این ترکیب بیشتر مورد توجه افرادی، که به رنگ‌های ملایم علاقه دارند. اگر رنگ‌های تند و شاد را نمی‌پسندید، این ترکیب رنگ‌ها انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود. به عکس‌های زیر نگاهی بیندازید.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

رنگ قرمز همیشه به فضا انرژی می‌‌بخشد و همه‌چیز را سرزنده نشان می‌دهد. این رنگ بیشتر افراد را به‌یاد گل‌های زیبا و رنگارنگ می‌اندازد. اگر در کنار قرمز، رنگی مثل آبی که یادآور آسمان و دریا است قرار بگیرد، حس‌و‌حال فضا بیشتر تابستانی می‌شود. در ترکیب رنگ بعدی، رنگ‌های قرمز، آبی و کرم در کنار هم قرار گرفته‌اند.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

البته رنگ آبی به تنهایی در کنار چوب، ترکیب زیبایی ایجاد می‌کند. اگر نمی‌خواهید از چندین رنگ استفاده کنید و بیشتر دکوراسیون و وسایل منزلتان از جنس چوب است، رنگ آبی را امتحان کنید تا حس‌و‌حال دریا را به خانه بیاورید.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

رنگ بنفش‌، یکی از رنگ‌هایی که افرادی با سلیقه‌های خاص آن را می‌پسندند. آخرین ترکیب رنگ پیشنهادی ما‌، رنگ‌های بنفش‌، آبی و کرم است. تصاویر زیر را ببینید‌.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

همان‌طورکه در تصاویر می‌بینید، شما می‌توانید بسته به سلیقه‌ی خود با تکرار و شدت متفاوت رنگ‌ها را بکار ببرید. مثلا اگر در یک ترکیب، به رنگ خاصی علاقه‌ی بیشتری دارید آن را بیشتر استفاده کنید و اگر از رنگی خوشتان نمی‌آید‌، یا آن‌را کمتر به‌کار ببرید یا حذفش کنید. لازم نیست برای تغییر هزینه‌ی زیادی صرف کنید. گاهی تغییر کوسن‌های مبل، قرار دادن گلدان‌های زیبا و نصب تابلوهای رنگارنگ و تغییرات جزئی دیگر، در کنار هم تغییر چشم‌گیری ایجاد می‌نمایند.

ذخیره عکس
رنگ‌های تابستانی در دکوراسیون منزل

شما چه ایده‌ای درباره‌ی استفاده از رنگ‌های تابستانی دارید؟ با طراگاه در میان بگذارید.


بازدید : 96,828 بار

31 خرداد 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاطراحی معماریطراحی دکوراسیوندکوراسیون متفاوتایدهدکوراسیون تابستانیرنگ

مطالب محبوب »

Thursday , 29 June , 20:33