طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

ميثم ذکرياييعلی رضا بندر ابادmahmood Ghasemiسهند منشیSomayeh Ahemehمرتضی صادقیفریناز رضویآزاده شاهچراغیبلوک سبک لیپرحبیب الله نیکنامیلیلا عراقیانبابک مجدپور
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

ایده هایی برای گاراژ خانه

20 ایده ی هوشمندانه برای ساماندهی یک گاراژ فوق العاده

بازدید : 6,714 بار

12 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

گاراژ فضایی است که شما تجهیزات ورزشی، ابزار و وسایل باغبانی را نگه می  دارید.  شما چگونه می خواهید وسایلتان را سازماندهی کنید. طراگاه نگاهی دارد به چندین ایده که در این زمینه شما را راهنمایی می کند. 

ذخیره عکس
ایده هایی برای گاراژ خانه

یک میزکار با تعداد زیادی قفسه که در بالای دیوار نصب می شود می تواند در گاراژ به عنوان یک روش عالی برای اضافه کردن قفسه هایی که ریخت و پاش را ازبین می برند استفاده شود، این عکس به شما نشان می دهد که چطور قفسه هایی را در بالای درب گاراژ برای ذخیره سازی قرار دهید.

ذخیره عکس

 

بعضی مردم جعبه های میوه را در بالای درب گاراژ و یا در بخش هایی از پارکینگ برای جای دادن وسایل اضافه می کنند.همچنین جعبه های میوه  را به صورت چسبیده به هم در بالای دیوار نصب می کنند و از آنها به عنوان کشو و سطل هایی برای نگه داری هر چیزی که تصور می کنید استفاده می کنند.و همچنین از سقف گاراژ خود غافل نباشید، این سیستم ذخیره سازی در سقف از روش های خوبی است  که می توان وسایل سبک تر مثل تجهیزات ورزشی و وسایل مربوط به تعطیلات را در آن نگه داری کرد.با توجه به طرح های خاص، از لوله های پی وی سی برای سازماندهی ابزارها در گاراژ می توان استفاده کرد.یک تخته میخ کوبی شده در بالای دیوار به نظر می رسد روش خوبی برای انبار کردن وسایل باغبانی و مرتب ماندن خانه باشد و همچنین صندوق ها و قفسه هایی که در بالا قرار دارند برای ذخیره سازی اقلام خرد می باشند.سعی کنید از سبدهایی که مانند یک ظرف زیبا هستند، برای نگه داری اقلام سبک تر استفاده کنید.همچنین شما می توانید از تکه های چوب  به هم بسته استفاده کنید تا صندلی ها را در بالای آن اویزان کنید. این میز کار تاشو یک راه حل مناسب برای اضافه کردن محل کار به گاراژی است که فضای زیادی ندارد.اگر شما تعداد زیادی وسایل دارید که می خواهید آنها را مرتب نگه دارید از دیوار میخ کوبی شده استفاده کنید که یک عمل خلاقانه می باشد.

شما می توانید این قفسه ابزار را خودتان با روش های متداول نجاری بسازید.جاکفشی یک روش خوب برای سازماندهی  اسپری های رنگی می باشد و به نظر روشی جذاب و کارا است.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

استفاده از قلاب های بزرگ برای آویزان کردن نردبان روی دیوار است، برای محکم شدنش از دریل می توانید استفاده کنید. طناب هایی که در ارتفاع بسته می شوند روش خوبی برای احاطه کردن و نگه داشتن وسایل ورزشی می باشند که به نظر برای برای ساکن نگه داشتن بعضی وسایل بهترین انتخاب هستند. 

ذخیره عکس
ذخیره عکس

از دیگر روشهای کارا در زمینه جمع آوری و سازماندهی اسباب بازی کودکان، استفاده از نوار چسب در کف زمین برا ی خلق فضاهای پارکینگ مانند می باشد و خود کودکان نیز استقبال می کنند. دستورالعمل گام به گام برای آویزان کردن سطل های قابل بازیافت جهت نگه داشتن چیزهایی که کف گاراژ را به هم می ریزند، نیز ایده ای بسیار مهمی می باشد. یک میز ساده تاشو، در گاراژ شما هم می تواند به عنوان یک میز گلدان عمل کند و هم جایی برای قرار دادن وسایل اضافی باشد.و در نهایت  ازسیستم دوچرخه روی دیوار نیز میتوانید  بهره ببرید.

ذخیره عکس
ایده هایی برای گاراژ خانه

تجربیات و یا دیدگاه های خود را در مورد استفاده مفید و بهینه از گاراژ منزلتان با طراگاه درمیان بگذارید .


بازدید : 6,714 بار

12 دي 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Saturday , 24 June , 11:36