طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

Somayeh Ahemehمرتضی سیاسرفریناز رضویاستیل البرز pr@steelalborz.comمیلاد نصرالهیحمید عرفانیانویدا لطفیمحمد قديريسهیل براکتینا شاه محمدیمحمد غفاریفرزاد دلیری farzaddaliri
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

طراحی فضاهای غذاخوری جذاب

20 ايده برای جذاب کردن فضای غذاخوری

بازدید : 34,060 بار

11 بهمن 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

در زندگی روزانه، گاهي برای صرف فنجانی چای داغ به فضايی آرام و دنج نياز داريم. شاید شما هم بخواهید در این زمینه ایده‌هایی جدید را ببینید؛  پس بهتر است با طراگاه همراه باشید.

ذخیره عکس
طراحی فضاهای غذاخوری شیک و ساده

 

بهتر است بدانيم كه فضای غذاخوری بيش از يك فضا برای نشستن و صرف غذا اهميت دارد؛ فضايی كه خانواده‌ها در آن مي‌توانند به بحث و صحبت در مورد اتفاقات روزانه‌شان بپردازند، ‌‌محفلی دوستانه و گرم برای يادآوری خاطرات. اين فضا برای نوشيدن چای عصرگاهي و داشتن مكانی آرام، به دور از دغدغه‌های روزانه هم مناسب است.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

 

فضای غذاخوری يكي از ارزشمندترين قسمت‌های خانه است و می‌توان آن را با مجهز كردن مبلمان ساده و چوبی جذاب‌تر كرد. ايده‌های طراحی با مبلمان چوبی و استفاده از رنگ سفيد را در هر يك از مدل‌های پيش‌رو مي‌توانيد ببينيد.

ذخیره عکس
استفاده از رنگ سفید در طراحی اتاق

استفاده به‌جا از مواد و متريال‌ها در كنار طراحی ساده، اين اجازه را به شما می دهد كه ثبت خاطرات خوش در اين صحنه‌ها برايتان اتفاق بيافتد. قفسه‌های باز و ساده با به‌كارگيری چوب‌های روشن كابينت‌ها فضایی دنج و آرام را طراحی كرده است. این فضا می تواند تبديل به مركز توجه كانونی و مکانی زیبا در خانه بشود.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

 

داشتن كف‌پوش سفيد در كنار طراحی كابينت به سبك سنتی، ‌خود گويای داستانی زيبا و خودمانی است. اين مدل، گرما و جذابیت خيره‌كننده‌ای براي بيننده دارد. در اين طراحی، ديوارهای سفيد در كنار كابيت‌ها اجازه داده‌اند كه فضای غذاخوری خودنمايی دلنوازی داشته باشد. همچنين ايجاد كنتراست و هماهنگی در ميز ساده با چوب طبيعی و صندلی هايش را سرتاسر طراحی مي‌توان به ‌وضوح مشاهده كرد. گاهي گونه‌های تركيبی از چوب در اتاق‌های غذاخوری،‌ زيبايی‌شان را دو چندان مي‌كند.

شاید برایتان سوال پیش بیاید که کنتراست یا تضاد، چه طور می تواند در کنار هماهنگی قرار بگیرد. در این صورت باید خدمتتان عرض کنیم که زیباترین آثار معماری (که دکوراسیون را هم شامل می شود)، بین عناصر، رنگ ها و متریال های متضاد، هماهنگی به وجود آورده اند. یکی از مهارت های طراحان دکوراسیون همین است.

ذخیره عکس
ذخیره عکس

در اين طراحی مبلمان غذاخوری چوبی به رنگ تيره با هماهنگی كف‌پوش حس گرما و آرامش را به محيطش می بخشد و اجازه داده است تا فضايی سنتي داشته باشد؛ بدون اينكه به سبك مدرن لطمه وارد شود.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
استفاده از رنگ تیره و ایجاد گرما و کنتراست

مدل‌های متنوعی را در اين مطلب می توانيد دنبال كنيد و از هر كدام لذت خاصی ببريد.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

ايده‌های متنوع در زندگی شهری اين امكان را می دهند كه هر شخص بتواند زندگی متنوع و زيبايی را در كنار خانواده‌اش داشته باشد، حتما شما هم اين‌چنين ايده‌هايی داريد. طراگاه منتظر شنيدن و ثبت نظرات شما است.


بازدید : 34,060 بار

11 بهمن 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Friday , 23 June , 18:34