طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

آزاده شاهچراغیمحمد غفاریبهرام شکوهیانامير احمدي نيامهدی جعفری منشهدی شکریانحسین مژدهیهومن بالازادهشروین حسینیاسماعیل سحاب رحمن پناهبیژن شجاعیجلیل موسوی
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

طراحی اتاق‌خوابی متفاوت برای شما

چگونه دکوراسیون داخلی متفاوت داشته باشیم‌؟

بازدید : 38,922 بار

19 ارديبهشت 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

در طراحی فضای داخلی آپارتمان "مروارید 9" در شهر «اودسای» اوکراین، توسط گروه معماری که  تیرگی و تاریکی با زیبایی و بروز بودن باهم آمیخته شده است. طراحی این اتاق خواب متفاوت را با طراگاه دنبال کنید. 

ذخیره عکس
طراحی داخلی اتاق‌خوابی متفاوت

از دیگر نکات این پروژه تعداد اتاق‌های زیاد برای مهمانان و فضاهای سرگرم کننده است. اتاق‌نشیمن به لطف پرده‌ای بلندی که از سقف تا کف را پوشانده و رنگ‌هایی که به خوبی انتخاب شده، احساس صمیمیت را القاء می‌کند. در این خانه رنگ‌های غنی و عمیق، نهایت ظرافت و زیبایی را برای یک فضای مردانه به تصویر کشیده‌اند. کاناپه‌ی سبز رنگ و دیوارپوش تیره‌ی زیبا که از جنس چوب است، در اولین نگاه حس یک فضای دنج و خصوصی را تداعی می‌کند، چیزی بسیار خاص‌تر از یک غار مدرن امروزی برای یک آقا!

ذخیره عکس

به محض ورود به آشپزخانه، به دلیل استفاده از چوب با رنگ روشن‌تر، ریتم بصری به طور کامل تغییر می‌کند. فضای آشپزخانه پر از، حس جنب‌و‌جوش و استقبال و خوشامدگویی که مناسب دورهمی‌های خانوادگی و کاری است. مجموعه‌ای از قفسه‌بندی‌ها و کابینتها، برای ذخیره‌سازی موادغذایی در نظر گرفته شده و میز صبحانه به عنوان یک فضای کاری هم قابل استفاده است.

 

ذخیره عکس
ذخیره عکس

در اتاق‌خواب، از یک تخت‌خواب بزرگ کم ارتفاع، گرم و نرم که ترکیبی از رنگ‌ها در آن دیده می‌شود، استفاده شده است. حال آن‌که در حمام شاهد تنوع رنگ خیلی کمی هستیم.

ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس
ذخیره عکس

برای طراحی فضای اتاق‌خواب خود چه ایده‌ای دارید ؟ با طراگاه در میان بگذارید.


بازدید : 38,922 بار

19 ارديبهشت 1395

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هافضای آشپزخانهفضای کاریطراحی اتاق‌خواب متفاوتطراحی فضای داخلیرنگدکوراسیون داخلی خانهطراحی داخلی خانهدکوراسیوناتاق‌خواب

مطالب محبوب »

Friday , 26 May , 19:24