طراگاه | مرجع دکوراسیون منزل، معماری داخلی و طراحی داخلی

ورود / ثبت نام
FA EN

« به همکاران خود در طراگاه بپیوندید »

ایرج اعتصامسیروس مهراندیشامير احمدي نياامیر قاسمیحمید عرفانیانرضا جعفری نژادناهیده تقوینگار سریع الاطلاقشروین حسینیmohammad marvastyاستیل البرز pr@steelalborz.comویستابست vista best
هم اکنون ثبت نام کنید یا وارد شوید
« بازگشت

زندگی در فضای کوچک

طراحی سفارشی در خانه‌ای کوچک

بازدید : 13,209 بار

08 اسفند 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مردم در خانه‌های کوچک‌شان با مشکل در جانمایی وسایل مواجه هستند و شاید از محل زندگی‌شان هم رضایت کامل نداشته باشند. طراحانی خوش‌ذوق در سان فرانسیسکو دست به طراحی فضایی کوچک زده‌اند و مشکل کمبود فضا را حل کرده‌اند. با طراگاه همراه باشید تا طراحی خانه‌ای زیبا را برای‌تان شرح دهیم.

ذخیره عکس
طراحی خانه با ذوق

 

برای داشتن خانه‌ای با محیط دلپذیر کافی است کمی در چیدمان و طراحی خانه از وسایلی با انعطاف‌پذیری بالا استفاده کنیم. برای رسیدن به این هدف با به‌کارگیری حجم‌های چند منظوره، می‌توان چیدمان فضای خانه را با خلاقیت طراحی کرد.

ذخیره عکس
خلاقیت در طراحی چیدمان

 

در این طراحی تمام فضاهای لازم از جمله فضای خواب، فضای نهار‌خوری، قفسه‌بندی وسایل، جاکفشی و جالب‌تر از همه فضای خواب مهمان تامین شده است. اینگونه طراحی‌ها‌ در فضای کم به شرط آنکه خواسته‌های شما را تامین کند، راه‌حلی خوب و به‌جا است.

ذخیره عکس
طراحی خلاقانه برای خانه های کوچک

 

بیشتر فضاهای لازم در طبقه‌ی همکف این اتاق جانمایی شده است و طراحی دوبلکس فضای خواب برای داشتن فضای لازم در طبقه‌ی همکف کمک کرده است. برای دسترسی به فضای‌خواب و استراحت، راه‌پله‌ای چرخ‌دار چاره‌ساز بوده است.

ذخیره عکس
طراحی دوبلکس فضای خواب

 

جانمایی مابقی فضاهای این اتاق بسیار هوشمندانه طراحی شده است. به‌جای دیواری ضخیم که فضای خانه را کوچکتر کند، دیوار چند کاربردی طراحی شده است که طراح از قفسه‌بندی و تکه‌های چوب برای جانمایی لباس‌ها و دیگر وسایل لازم استفاده کرده است.

ذخیره عکس
طراحی با تخت خواب

 

در این فضا مبلمانی ساده که بسیار متفاوت طراحی شده را می‌بینید، که هم برای فضای غذاخوری مناسب است و هم برای مطالعه و فضای کار.

ذخیره عکس
طراحی فضای غذاخوری

 

زندگی در خانه‌های کوچک بسیار دردسر‌ساز شده است. آیا فضای کافی برای زندگی در خانه‌هایتان دارید؟ داشتن فضایی دلنشین‌تر و شاداب‌تر طراحی کنید. طراحی‌های این‌چنینی مانند دومینو به صورت خلاقانه برای آپارتمان‌های کوچک راه حل‌های خوبی هستند. طراگاه منتظر شنیدن نظرات شما می‌باشد.


بازدید : 13,209 بار

08 اسفند 1394

چاپ صفحه

ایمیل

نظرات

مطالب مرتبط »

ویدیوهای پیشنهادی »

نظرات ( 0 )

هیچ نظری ثبت نشده است

ثبت نظر شما

قبل از ارسال نظر ، قوانین و ضوابط سایت را مطالعه کنید

تگ هاتگی ثبت نشده است

مطالب محبوب »

Thursday , 22 June , 22:55